XXX Ogólnopolski Finał Czwartków Lekkoatletycznych
ŁÓDŹ, 15-16 czerwca 2024
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2024-06-15 20:12:45
K600_1 6 1 0 0i4k
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

30009 30010 30011 60009 60010 60011 6009 6010 6011 kula09 RPP09 RPP10 RPP11 SWD09 SWD10 SWD11 SWZ09 SWZ10 SWZ11

100009 100010 100011 30009 30010 30011 6009 6010 6011 kula09 RPP09 RPP10 RPP11 SWD09 SWD10 SWD11 SWZ09 SWZ10 SWZ11

DZIEŃ 1
2024-06-15
DZIEŃ 2
2024-06-16


11:00  600 m dziewcząt 2013 i młodsze  [s]
11:00  Skok wzwyż dziewcząt 2013 i młodsze 
11:30  600 m dziewcząt 2012  [s]
12:00  Rzut piłeczką palantową Dz 2013 i młodsze  [Gr. A]
12:00  Skok w dal dziewcząt 2013 i młodsze  [Gr. A]
12:00  600 m dziewcząt 2011  [s]
12:30  60 m dziewcząt 2013 i młodsze  [el]
13:00  Skok w dal chłopców 2013 i młodsi  [Gr. A]
13:00  Rzut piłeczką palantową Ch 2013 i młodsi  [Gr. A]
13:00  60 m chłopców 2013 i młodsi  [el]
13:00  Skok wzwyż chłopców 2013 i młodsi 
13:30  300 m dziewcząt 2013 i młodsze  [el]
14:00  300 m chłopców 2013 i młodsi  [el]
14:30  60 m dziewcząt 2012  [el]
15:00  Skok w dal dziewcząt 2012  [Gr. A]
15:00  Skok wzwyż dziewcząt 2012  [Gr. A]
15:00  Rzut piłeczką palantową Dz 2012  [Gr. A]
15:00  60 m chłopców 2012  [el]
15:30  300 m dziewcząt 2012  [el]
16:00  Skok wzwyż chłopców 2012  [Gr. A]
16:00  Skok w dal chłopców 2012  [Gr. A]
16:00  Rzut piłeczką palantową Ch2012  [Gr. A]
16:00  300 m chłopców 2012  [el]
16:30  60 m dziewcząt 2011  [el]
17:00  Skok wzwyż dziewcząt 2011  [Gr. A]
17:00  Skok w dal dziewcząt 2011  [Gr. A]
17:00  Rzut piłeczką palantową Dz 2011  [Gr. A]
17:00  60 m chłopców 2011  [el]
17:30  300 m dziewcząt 2011  [el]
18:00  Skok wzwyż chłopców 2011  [Gr. A]
18:00  Skok w dal chłopców 2011  [Gr. A]
18:00  Rzut piłeczką palantową Ch 2011  [Gr. A]
18:00  300 m chłopców 2011  [el]
 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  Bieg 4  Bieg 5  Bieg 6  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2024-06-15 20:12:45
600 m dziewcząt 2011 - Bieg 6 Planowany START: 2024-06-15 12:00 WYSTARTOWANO: 12:36:38
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 10 593 PONARAD Małgorzata 2011-01-01 Lębork1 1:56.46 25
2 9 923 SMOLIK Zofia 2011-01-01 Police 2:00.12 37
3 4 164 LESZCZYŃSKA Lena 2011-01-01 Brusy 2:05.37 50
4 2 1594 LEIER Laura 2011-01-01 Tczew 2:05.40 SB 51
5 7 46 SZAFRAŃSKA Alicja 2011-01-01 Bełchatów Czempion 2:05.86 SB 52
6 1 1605 ORMANIN Natalia 2011-01-01 Tczew 2:07.59 53
7 6 306 KOWALCZYK Hanna 2011-01-01 Chełm 2:15.42 55
8 3 697 COJACORI Adrianna 2011-01-01 Międzychód 2:25.18 57
5 1787 JACZEWSKA Helena 2011-01-01 Zielonka DNS
8 1371 PORYSZEWSKA Zofia 2011-01-01 Sochaczew DNS

© by Pilar 2013-2024          Generowanie strony 0.028574 s. | 768 kilobytes

Live1 Live2 Live3