Finał GP MAŁOPOLSKI i Mistrzostwa Małopolski w biegach przełajowych.
TRZEBINIA,20.11.2022
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-11-25 23:04:06
K500prz_1 5 1 0 77h9
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

500m prz 1000m prz 2000prz 5000prz 8x500m Mix

500 m prz. M 1000prz 3000prz 5000prz

DZIEŃ 1
2022-11-20


11:10  500 m przełaje K  [s]
11:15  500 m przełaje M  [s]
11:20  500 m przełaje K  [s]
11:25  500 m przełaje M  [s]
11:30  500 m przełaje K  [s]
11:35  500 m przełaje M  [s]
11:40  500 m przełaje K  [s]
11:45  500 m przełaje M  [s]
11:50  500 m przełaje K  [s]
11:55  500 m przełaje M  [s]
12:00  500 m przełaje K  [s]
12:05  500 m przełaje M  [s]
12:15  1000 m przełaje K  [s]
12:25  1000 m przełaje M  [s]
12:35  1000 m przełaje K  [s]
12:45  1000 m przełaje M  [s]
12:55  1000 m przełaje K  [s]
13:05  1000 m przełaje M  [s]
13:15  8x500 m sztafety Mix  [s]
13:30  8x500 m sztafety Mix  [s]
13:45  2000 m przełajeK  [s]
14:00  3000 m przełaje M  [s]
14:15  5000 m przełaje K+M  [s]
14:15  5000 m przełaje K+M  [s]
 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  Bieg 4  Bieg 5  Bieg 6  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2022-11-25 23:04:06
500 m przełaje K - Bieg 5 Planowany START: 2022-11-20 11:50 WYSTARTOWANO: 12:14:45
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 29 362 SUROWIEC Inga 2011-09-06 KU AZS PWSZ w Tarnowie (MA) 2:56 55
2 45 585 GAŁKA Roksana 2011-03-31 WKS Wawel Kraków (MA) 2:57 56
3 44 591 KĘDZIOR Magdalena 2011-08-01 WKS Wawel Kraków (MA) 2:59 58
4 34 446 JANECZEK Weronika 2011-05-15 SKL Sucha Beskidzka (MA) 3:05 60
5 23 472 PIECUCH Klaudia 2011-07-03 SKS Kusy Kraków (MA) 3:06 61
6 3 507 KRÓWKA Julia 2011-11-11 UKS Lider Siercza (MA) 3:07 64
7 50 382 KOSZUT Gloria 2011-10-24 MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz (MA) 3:12 69
8 37 405 TOMASIK Martyna 2011-07-13 MLUKS Tarnów (MA) 3:14 70
9 19 562 CHODUR Zuzanna 2011-07-08 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz (MA) 3:15 72
10 6 450 MATYASIK Marta 2011-04-02 SKL Sucha Beskidzka (MA) 3:15 71
11 47 582 DUTKA-WOŁOCH Nicola 2011-01-27 WKS Wawel Kraków (MA) 3:16 76
12 41 535 GŁOWACZ Nikola 2011-04-25 UKS Romer Rabka-Zdrój (MA) 3:17 77
13 36 501 GÓRA Lena 2011-04-20 UKS Lider Siercza (MA) 3:18 80
14 22 541 SĘK Kamila 2011-08-16 UKS Romer Rabka-Zdrój (MA) 3:20 82
15 20 464 HAPEK Martyna 2011-05-28 SKS Kusy Kraków (MA) 3:20 86
16 7 301 ANDRZEJCZYK Kalina 2011-06-23 KS Olkusz (MA) 3:21 88
17 42 160 MICHALIK Aleksandra 2011-01-01 Ośrodek LA Pleśna (MA) 3:22 91
18 10 136 MARKOWICZ Anna 2011-04-27 Jedność Paleśnica (MA) 3:27 99
19 26 252 STACHOŃ Karolina 2011-11-15 Kraków Athletics Team (MA) 3:31 110
20 28 505 KOBIAŁKA Malwina 2011-01-02 UKS Lider Siercza (MA) 3:31 112
21 15 424 OKTAWIEC Alicja 2011-09-03 SAS AZS AWF Kraków (MA) 3:34 118
22 33 548 ŚWIDER Lena 2011-10-06 UKS Romer Rabka-Zdrój (MA) 3:36 122
23 24 18 BAR Michalina 2011-01-01 GLOSATOR Kraków (MA) 3:36 126
24 31 534 AUGUSTYN Karina 2011-02-01 UKS Romer Rabka-Zdrój (MA) 3:36 124
25 43 527 URBAŃSKA Hanna 2011-05-17 UKS Lider Siercza (MA) 3:36 123
26 12 95 ŁYPIK Magdalena 2011-07-17 SKL Sucha Beskidzka (MA) 3:40 129
27 38 493 STAWARZ Hanna 2011-05-12 UKS Kusy Bukowno (MA) 3:42 132
28 46 120 KORBA Zuzanna 2011-03-28 WKS Wawel Kraków (MA) 3:42 133
29 5 83 KRZYSIAK Karina 2011-01-01 3:49 145
30 8 98 RAPA Dagmara 2011-08-14 KS Olkusz (MA) 3:51 147
31 9 99 BRYZIK Maria 2011-12-08 KS Olkusz (MA) 3:52 148
32 30 359 RYBA Aleksandra 2011-10-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie (MA) 3:53 149
33 17 60 PALIWODA Sonia 2011-07-04 ZSO Zator (MA) 3:55 151
34 35 1 ADAMENKO Sofia 2011-01-01 KS Cracovia 1906 Kraków (MA) 3:55 154
35 21 542 SKAŁKA Anna 2011-09-23 UKS Romer Rabka-Zdrój (MA) 3:55 152
36 39 503 JOB Oliwia 2011-06-13 UKS Lider Siercza (MA) 3:56 156
37 51 538 NAPORA Karolina 2011-02-25 UKS Romer Rabka-Zdrój (MA) 3:56 155
38 18 571 RUŚNICA Olga 2011-01-31 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz (MA) 3:58 157
39 25 4 KORFEL Maja 2011-10-04 UKS Kusy Bukowno (MA) 4:00 159
40 16 61 BATEK Alicja 2011-09-16 ZSO Zator (MA) 4:03 161
41 13 62 MICHALEC Milena 2011-05-11 ZSO Zator (MA) 4:16 165
42 27 64 KRZANAK Magdalena 2011-01-23 ZSO Zator (MA) 4:16 166
43 14 188 WIDŁA Oliwia 2011-01-01 SP nr5 Trzebinia (MA) 4:32 171
4 576 TRYLIŃSKA Karolina 2011-09-16 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz (MA) DNS
11 313 SLUSARCZYK Malgorzata 2011-06-15 KS Olkusz (MA) DNS
32 364 ŚCIBISZ Wiktoria 2011-07-31 KU AZS PWSZ w Tarnowie (MA) DNS
40 218 POLEWKA Amanda 2011-03-08 Krakowska Akademia Lekkoatletyki (MA) DNS
48 509 KUDŁEK Kaja 2011-12-20 UKS Lider Siercza (MA) DNS
49 239 KURZYK Lena 2011-09-30 Kraków Athletics Team (MA) DNS

© by Pilar 2013-2022          Generowanie strony 0.0962892 s. | 768 kilobytes