Finał GP MAŁOPOLSKI i Mistrzostwa Małopolski w biegach przełajowych.
TRZEBINIA,20.11.2022
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-11-20 15:51:29
K1000prz 2 1 0 77h9
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

500m prz 1000m prz 2000prz 5000prz 8x500m Mix

500 m prz. M 1000prz 3000prz 5000prz

DZIEŃ 1
2022-11-20


11:10  500 m przełaje K  [s]
11:15  500 m przełaje M  [s]
11:20  500 m przełaje K  [s]
11:25  500 m przełaje M  [s]
11:30  500 m przełaje K  [s]
11:35  500 m przełaje M  [s]
11:40  500 m przełaje K  [s]
11:45  500 m przełaje M  [s]
11:50  500 m przełaje K  [s]
11:55  500 m przełaje M  [s]
12:00  500 m przełaje K  [s]
12:05  500 m przełaje M  [s]
12:15  1000 m przełaje K  [s]
12:25  1000 m przełaje M  [s]
12:35  1000 m przełaje K  [s]
12:45  1000 m przełaje M  [s]
12:55  1000 m przełaje K  [s]
13:05  1000 m przełaje M  [s]
13:15  8x500 m sztafety Mix  [s]
13:30  8x500 m sztafety Mix  [s]
13:45  2000 m przełajeK  [s]
14:00  3000 m przełaje M  [s]
14:15  5000 m przełaje K+M  [s]
14:15  5000 m przełaje K+M  [s]
 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2022-11-20 15:51:29
1000 m przełaje K - Bieg 2 Planowany START: 2022-11-20 12:35 WYSTARTOWANO: 13:22:52
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 7 559 BRYDNIAK Iga 2008-10-20 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz (MA) 3:19 9
2 3 425 PACZEŚNIAK Sonia 2008-03-18 SAS AZS AWF Kraków (MA) 3:20 14
3 28 287 ULIDOWSKA Karolina 2008-03-04 KS AZS AWF Kraków (MA) 3:20 12
4 15 524 SIUZDAK Emilia 2008-08-12 UKS Lider Siercza (MA) 3:20 10
5 17 284 STOCH Zofia 2008-08-27 KS AZS AWF Kraków (MA) 3:20 11
6 4 339 KARCZ Klaudia 2008-09-15 KS Victoria Trzebinia (MA) 3:20 13
7 5 245 MORAWSKA Matylda 2008-07-10 Kraków Athletics Team (MA) 3:27 19
8 13 584 FLUDER Zofia 2008-09-09 WKS Wawel Kraków (MA) 3:28 20
9 11 583 FLUDER Julia 2008-09-09 WKS Wawel Kraków (MA) 3:30 21
10 14 607 URBANIK Julia 2008-11-05 WKS Wawel Kraków (MA) 3:31 22
11 20 490 KOPA Emilia 2008-02-24 UKS Kusy Bukowno (MA) 3:37 27
12 9 27 MACIĄŻKA Maja 2008-12-18 KS AZS AWF Kraków (MA) 3:38 28
13 22 593 LALEWICZ Nina 2008-03-27 WKS Wawel Kraków (MA) 3:40 30
14 24 280 SKAŁKA Sandra 2008-07-20 KS AZS AWF Kraków (MA) 3:41 32
15 21 341 KOCOT Julia 2008-06-03 KS Victoria Trzebinia (MA) 3:42 34
16 6 232 GUMULSKA Magdalena 2008-06-27 Kraków Athletics Team (MA) 3:43 36
17 26 308 KRAWCZYK Maria 2008-12-15 KS Olkusz (MA) 3:45 39
18 19 466 KLĘK Julia 2008-09-03 SKS Kusy Kraków (MA) 3:46 40
19 12 89 PIENIĄŻEK Sara 2008-06-20 KS AZS AWF Kraków (MA) 3:48 44
20 2 431 TYTARENKO Karina 2008-08-12 SAS AZS AWF Kraków (MA) 3:57 49
21 27 305 FILIPEK Maria 2008-12-08 KS Olkusz (MA) 3:59 50
22 16 388 WASTAG Julia 2008-07-27 MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz (MA) 4:03 52
23 18 494 WOJDYŁA Patrycja 2008-03-28 UKS Kusy Bukowno (MA) 4:08 55
24 25 96 POCHŁOPIEŃ Julia 2008-11-12 SKL Sucha Beskidzka (MA) 4:16 59
25 8 396 HAJDUK Natalia 2008-03-31 MLUKS Tarnów (MA) 4:32 61
26 10 80 SALA Maria 2008-07-10 SKL Sucha Beskidzka (MA) 4:33 62
27 29 5 KURPANIK Malwina 2008-10-30 UKS Kusy Bukowno (MA) 4:39 64
28 1 518 PIASECKA Jagoda 2008-07-15 UKS Lider Siercza (MA) 4:40 65
23 161 ZAJĄC Zuzanna 2008-01-01 Ośrodek LA Pleśna (MA) DNS

© by Pilar 2013-2022          Generowanie strony 0.064858 s. | 768 kilobytes