XXIX Ogólnopolski Finał Czwartków Lekkoatletycznych
ŁÓDŹ, 17-18 czerwca 2023
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-06-18 14:11:10
K60_1 2 2 1 9hpz
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

30009 30010 30011 60009 60010 60011 6009 6010 6011 kula09 RPP09 RPP10 RPP11 SWD09 SWD10 SWD11 SWZ09 SWZ10 SWZ11

100009 100010 100011 30009 30010 30011 6009 6010 6011 kula09 RPP09 RPP10 RPP11 SWD09 SWD10 SWD11 SWZ09 SWZ10 SWZ11

DZIEŃ 1
2023-06-17
DZIEŃ 2
2023-06-18


10:00  Rzut piłeczką palantową Dz 2012 i młodsze  [F]
10:00  Rzut piłeczką palantową Ch 2012 i młodsi  [F]
10:00  60 m dziewcząt 2012 i młodsze  [PF]
10:00  Skok wzwyż dziewcząt 2011  [F]
10:10  60 m chłopców 2012 i młodsi  [PF]
10:20  60 m dziewcząt 2011  [PF]
10:30  Skok w dal chłopców 2011  [F]
10:30  Skok w dal dziewcząt 2011  [F]
10:30  60 m chłopców 2011  [PF]
10:40  60 m dziewcząt 2010  [PF]
10:50  60 m chłopców 2010  [PF]
11:00  Rzut piłeczką palantową Ch 2010  [F]
11:00  Skok wzwyż dziewcząt 2010  [F]
11:00  Rzut piłeczką palantową Dz 2010  [F]
11:00  1000 m chłopców 2012 i młodsi  [s]
11:40  1000 m chłopców 2011  [s]
12:00  Skok w dal dziewcząt 2012 i młodsze  [F]
12:00  Skok w dal chłopców 2012 i młodsi  [F]
12:00  Rzut piłeczką palantową Ch2011  [F]
12:00  Rzut piłeczką palantową Dz 2011  [F]
12:00  Skok wzwyż chłopców 2010  [F]
12:20  1000 m chłopców 2010  [s]
12:40  300 m dziewcząt 2012 i młodsze  [F]
12:50  300 m chłopców 2012 i młodsi  [F]
13:00  300 m dziewcząt 2011  [F]
13:00  Pchnięcie kulą chłopców 2010 
13:00  Pchnięcie kulą dziewcząt 2010 
13:10  300 m chłopców 2011  [F]
13:15  Skok w dal chłopców 2010  [F]
13:15  Skok w dal dziewcząt 2010  [F]
13:20  300 m dziewcząt 2010  [F]
13:30  300 m chłopców 2010  [F]
13:40  60 m dziewcząt 2012 i młodsze  [F]
13:45  60 m chłopców 2012 i młodsi  [F]
13:50  60 m dziewcząt 2011  [F]
13:55  60 m chłopców 2011  [F]
14:00  60 m dziewcząt 2010  [F]
14:05  60 m chłopców 2010  [F]
Kwalifikacje: 2 z każdego biegu (Q) + 4 z czasami (q)
 PF 1  PF 2  elim 1  elim 2  elim 3  elim 4  elim 5  elim 6  elim 7  elim 8  elim 9  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2023-06-18 10:51:20
60 m dziewcząt 2010 Planowany START: 2023-06-18 10:40 WYSTARTOWANO: 10:38:24
+0.8 M/S
msc tor seria nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 5 1 894 GOLISZEWSKA Helena 2010-01-01 Police 7.96 Q SB 1
1 5 2 386 FITAS Oliwia 2010-01-01 Głuchołazy 8.15 Q SB 2
2 4 2 1596 KOSMOWSKA Aleksandra 2010-01-01 Września 8.16 Q 3
2 6 1 322 BURCZYC Kinga 2010-01-01 Gdańsk 8.20 Q 4
3 4 1 1597 BRANDT Antonina 2010-01-01 Września 8.24 q 5
3 6 2 1566 GUZMAN Maja 2010-01-01 Wolsztyn 8.31 q 6
4 3 1 752 KACZMAREK Katarzyna 2010-01-01 Nakło nad Notecią 8.34 q SB 7
5 7 1 611 SOBCZAK Ines 2010-01-01 Łowicz 8.35 q SB 8
4 3 2 1285 ORLIK Nadia 2010-01-01 Szamotuły 8.36 SB 9
5 7 2 911 CZERWIŃSKA Helena 2010-01-01 Poznań 8.39 SB 10
6 2 1 409 MACIEJEWKSA Maja 2010-01-01 Grudziądz 8.43 SB 11
7 8 1 1104 JUSZCZUK Zuzanna 2010-01-01 Siedlce 8.56 SB 12
6 2 2 735 KOLMAN Zuzanna 2010-01-01 Mikołów 8.59 13
8 1 1 193 ŁOSIŃSKA Anna 2010-01-01 Bytów 8.60 14
7 8 2 1094 SŁOMIŃSKA Weronika 2010-01-01 Sępólno Krajeńskie 8.66 SB 15
8 1 2 1666 WOJTAS Atena 2010-01-01 Złotów 8.67 16

© by Pilar 2013-2023          Generowanie strony 0.122762 s. | 768 kilobytes

Live1 Live2 Live3