4. Ogólnopolskie Halowe Zawody LA. Mistrzostwa woj.pomorskiego U18 U20
TORUŃ, 29.01.2023
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-01-29 15:10:15
M1000 2 1 0 592t
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 60U20 60U18 60U16 200 300 400 600 800 1000 1500 2000 Tyczka W dal W dalU18 W dalU16 Trójskok TrójskokU18 Kula KulaU18 60p 60pU20 60pU18 60pU16

60 60U20 60U18 60U16 200 300 400 600 800 1000 1500 2000 Tyczka W dal W dalU18 Trójskok trójs Kula KulaU20 KulaU18 KulaU14 60p 60pU20 60pU18

DZIEŃ 1
2023-01-29


11:00  60 metrów pł M  [el]
11:00  60 metrów pł (99.1) M U20  [el]
11:00  Skok w dal M 
11:00  Pchnięcie kulą K (4kg) 
11:00  Pchnięcie kulą K U18 (3kg) 
11:00  Skok o tyczce K  [FINAŁ B]
11:00  Pchnięcie kulą M U14 (4kg) 
11:05  60 m pł (91.4) MU18 M65  [el]
11:15  60 metrów pł K  [el]
11:20  60 metrów pł K U20  [el]
11:25  60 metrów pł (76.2) K U18  [el]
11:35  60 metrów pł (76.2/8.00) K U16  [s]
11:40  60 metrów pł M  [F A]
11:40  60 metrów pł (99.1) M U20  [F A]
11:45  60 m pł (91.4) MU18 M65  [F A]
11:50  60 metrów M  [el]
12:05  Skok w dal M U18 
12:08  60 metrów pł K  [F A]
12:13  60 metrów pł K U20  [F A]
12:18  60 metrów pł (76.2) K U18  [F A]
12:25  60 metrów M U20  [el]
12:30  Pchnięcie kulą M (7.26kg) 
12:30  Pchnięcie kulą M U20 (6kg) 
12:35  60 metrów M  [F A]
12:38  60 metrów M U18  [el]
12:50  60 metrów M U16  [s]
12:53  60 metrów K  [el]
12:55  Skok w dal K 
12:55  Skok w dal K U16 
13:00  Skok o tyczce K  [FINAŁ A]
13:05  60 metrów K U20  [el]
13:12  60 metrów M U20  [F A]
13:15  60 metrów K U18  [el]
13:30  60 metrów M U18  [F A]
13:33  60 metrów K U16  [s]
13:40  60 metrów K  [F A]
13:48  60 metrów K U20  [F A]
13:55  60 metrów K U18  [F A]
14:00  Pchnięcie kulą M U18 (5kg) 
14:05  300 metrów M  [s]
14:26  300 metrów K  [s]
14:35  Skok w dal K U18 
14:57  1000 metrów M  [s]
15:00  Skok o tyczce M  [FINAŁ B]
15:07  1000 metrów K  [s]
15:20  400 metrów M  [s]
15:47  400 metrów K  [s]
16:05  Trójskok M 
16:05  Trójskok M U18 
16:15  200 metrów M  [s]
17:00  Skok o tyczce M  [FINAŁ A]
17:05  200 metrów K  [s]
17:20  Trójskok K 
17:45  600 metrów M  [s]
18:00  600 metrów K  [s]
18:10  800 metrów mężczyzn  [s]
18:15  Trójskok K U18 
18:20  800 metrów K  [s]
18:30  1500 metrów mężczyzn  [s]
18:42  1500 metrów kobiet  [s]
18:48  2000 metrów M  [s]
18:56  2000 metrów kobiet  [s]
 
 Bieg 1  Bieg 2  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2023-01-29 15:10:15
1000 metrów M - Bieg 2 Planowany START: 2023-01-29 14:57 WYSTARTOWANO: 15:05:25
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 7 26 LISIECKI Maksymilian 2007-01-10 WMLKS Pomorze Stargard (ZP) 2:39.74 PB 4
2 9 20 JAROSZ Antoni 2007-02-14 WMLKS Pomorze Stargard (ZP) 2:41.34 PB 7
3 12 20 ZAJĄC Radosław 2006-01-03 MKL Szczecin (ZP) 2:46.65 13
4 11 22 BONDARUK Paweł 2006-03-27 MKS Juvenia Białystok (PD) 2:48.32 14
5 2 153 CHOIŃSKI Konrad 2007-05-27 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz (PM) 2:48.43 PB 15
6 14 82 ŁADA Nikodem 2007-06-07 KUKS Remus Kościerzyna (PM) 2:48.66 16
7 5 410 DOMŻAŁ Tadeusz 2002-06-25 Akademia Sportu Otwock (MZ) 2:50.53 PB 18
8 10 33 GRUGEL Jakub 2007-07-17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA (PM) 2:50.83 20
9 4 482 KACPERSKI Bartosz 2001-04-21 DKS Powiśle Dzierzgoń (PM) 2:50.93 PB 21
10 1 406 PLEJZNEROWSKI Marcin 1982-10-13 Akademia Sportu Otwock (MZ) 3:01.01 PB 23
11 8 407 PLEJZNEROWSKI Mateusz 2007-08-03 Akademia Sportu Otwock (MZ) 3:23.38 PB 24
3 14 WSZELAK Filip 2007-12-13 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz (PM) DNS
6 47 JANIAK Paweł 2004-08-09 MKS Truso Elbląg (WN) DNS
13 48 OKRUCIŃSKI Aleksander 2008-07-03 KS Wejher Wejherowo (PM) DNS

© by Pilar 2013-2023          Generowanie strony 0.2737429 s. | 768 kilobytes

Live1 Live2 Live3