PZLA Mistrzostwa Polski w Biegu na 10 000 m
MIĘDZYRZECZ, 23 kwietnia 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-04-25 13:01:40
K10000 2 1 1 2wb3
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

10000

10000

DZIEŃ 1
2022-04-23


15:30  10000 metrów mężczyzn  [s]
16:20  10000 metrów kobiet  [s]
17:40  10000 metrów mężczyzn  [s]
18:25  10000 metrów kobiet  [s]
19:10  10000 metrów mężczyzn  [s]
 
 Bieg 1  Bieg 2  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2022-04-25 13:01:40
10000 metrów kobiet Planowany START: 2022-04-23 16:20 WYSTARTOWANO: 16:20:13
msc tor seria nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 16 1 7 LISOWSKA Aleksandra 1990-12-12 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 32:55.09 PB 1
2 15 1 24 TOPKA Beata 1999-01-20 ULKS Talex Borzytuchom (PM) 33:12.93 PB 2
3 2 1 15 LIZAKOWSKA Weronika 1998-11-02 KUKS Remus Kościerzyna (PM) 33:14.52 3
4 14 1 22 KRÓLIK Kinga 1999-09-26 UKS Azymut Pabianice (LD) 33:16.11 PB 4
5 13 1 2 KAPAŁA Patrycja 1997-03-26 AZS-AWF Katowice (SL) 33:49.96 PB 5
6 3 1 81 KORALEWSKA Julia 2002-02-17 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 33:55.13 U23(1) 6
7 17 1 17 PLIŚ Renata 1985-02-05 MKL Maraton Świnoujście (ZP) 33:56.48 7
8 11 1 5 JARZĄBEK Sabina 1993-12-05 KKL Kielce (SK) 33:58.00 PB 8
9 5 1 83 CHORZĘPA Agnieszka 2001-01-14 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 34:30.59 U23(2) 9
10 1 1 87 BIELAK Natalia 2002-05-10 KS SMS Szklarska Poręba (DS) 34:44.49 U23(3) 10
11 10 1 4 AFELT Julia 1999-11-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 35:04.32 PB 11
12 4 1 91 ŁAWRUKAJTIS Anna 2001-08-02 RKS Rumia (PM) 36:11.77 U23(4) 12
13 8 1 92 GŁÓWCZEWSKA Katarzyna 2001-11-23 ULKS Talex Borzytuchom (PM) 36:37.00 PB U23(5) 13
1 16 2 14 WICHA Iwona 1987-11-18 KS Prefbet-Sonarol (PD) 36:50.97 PB 14
14 7 1 25 CZARNOTA Małgorzata 1999-02-22 UMKS Nadir Jędrzejów (SK) 36:58.10 PB 15
15 9 1 30 SADOWSKA Milena 1999-01-04 WMLKS Pomorze Stargard (ZP) 37:03.35 16
16 6 1 88 NIEMYJSKA Beata 2001-02-09 LKS Zantyr Sztum (PM) 37:24.52 U23(6) 17
2 19 2 23 BUDZIŁEK Martyna 1996-01-07 UKS Siódemka Ostrołęka (MZ) 37:27.91 PB 18
3 18 2 21 RĘBISZ Judyta 1997-04-19 TL Pogoń Ruda Śląska (SL) 38:18.75 PB 19
4 17 2 3 WOJTYŁA-SIKORA Barbara 1995-12-01 AZS-AWF Katowice (SL) 39:02.00 20
5 5 2 20 POWOLNA Żaneta 1995-11-20 MKS Siechnice (DS) 39:03.54 21
6 9 2 84 JABŁOŃSKA Adrianna 2000-07-11 KS AZS AWF Wrocław (DS) 39:26.73 U23(7) 22
7 4 2 26 ŁUKASIEWICZ Dominika 1994-03-07 UMKS Nadir Jędrzejów (SK) 39:45.21 23
8 6 2 16 GAJ Paulina 1993-01-29 MCKiS Jaworzno (SL) 40:47.06 24
9 2 2 19 FRĄCKOWIAK Marta 1998-12-31 MKS Siechnice (DS) 40:48.53 25
10 11 2 93 METLICKA Wiktoria 2001-12-07 ULKS Talex Borzytuchom (PM) 40:57.32 U23(8) 26
11 7 2 13 WALCZAK Sylwia 1991-01-24 KS Prefbet-Sonarol (PD) 41:06.60 27
12 12 2 6 KĘDZIA Milena 1997-06-18 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 41:09.75 28
13 8 2 9 ŻUCHOWSKA Anna 1998-10-11 KS AZS-AWF Biała Podlaska (LU) 41:17.28 29
14 15 2 10 NAWRAT Monika 1988-01-06 KS Prefbet-Sonarol (PD) 41:23.35 30
15 14 2 86 WIERCIOCH Izabela 2000-04-13 KS AZS-AWF Biała Podlaska (LU) 41:59.34 U23(9) 31
16 3 2 27 SZMIGIEL Klaudia 1996-11-13 UMKS Nadir Jędrzejów (SK) 42:43.69 32
17 1 2 90 MORAWSKA Julia 2000-02-11 MKS Siechnice (DS) 43:05.34 U23(10) 33
10 2 85 PIETRAS Kinga 2001-10-15 KS AZS AWF Wrocław (DS) DNF U23
12 1 11 OCHAL-KALENDAROVA Olga 1985-07-15 KS Prefbet-Sonarol (PD) DNS
13 2 82 WIECZOREK Anna 2000-12-31 KBKS Radomsko (LD) DNF U23

Domtel © by Pilar 2013-2023          Generowanie strony 0.0734661 s. | 768 kilobytes

Live1 Live2 Live3