2. Ogólnopolskie Halowe Zawody LA w Arenie Toruń 2022
TORUŃ, 15.01.2022
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-01-15 18:56:28
Kt 2 3 0 kty2
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 60 60WzwyżU16 200 200U16 300 300U16 60p 60pU20 60pU18 60pU16 60pU14 600 1000 2000 Wzwyż Tyczka W dal W dalU20 W dalU18 W dalU16 W dal U14 Trójskok Kula KulaU20 KulaU18 KulaU16 KulaU14

60 60 60U16 200 200U16 300 300U16 60p 60pU20 60pU18 60p 60 m pł M U14 600 1000 2000 Wzwyż Tyczka W dal W dalU18 W dalU16 Trójskok KulaU20 KulaU18 KulaU16 KulaU14 W dal strefa

DZIEŃ 1
2022-01-15


10:30  Skok o tyczce K  [FINAŁ A]
10:30  Skok o tyczce M  [FINAŁ A]
11:00  60 metrów pł mężczyzn  [el]
11:00  60 metrów pł (99.1) M U20  [el]
11:00  Skok w dal ze strefy M 
11:00  Pchnięcie kulą K U18 (3kg) 
11:00  Skok w dal M 
11:00  Skok w dal K 
11:07  60 metrów pł (91.4) M U18  [el]
11:10  60 metrów pł (91.4/8.90) M U16  [s]
11:10  60 m pł M U14 (83.8/8.50)  [s]
11:15  60 metrów pł kobiet  [s]
11:15  60 metrów pł K U20  [el]
11:20  60 metrów pł (76.2) K U18  [el]
11:30  60 metrów pł (76.2/8.00) K U16  [el]
11:32  60 m pł K U14 (76.2/7.5)  [s]
11:35  60 metrów kobiet  [el]
11:47  60 metrów K U18  [el]
12:00  Skok wzwyż kobiet 
12:10  60 metrów K U16  [el]
12:15  Trójskok mężczyzn 
12:35  60 metrów pł mężczyzn  [F A]
12:35  Pchnięcie kulą K (4kg) 
12:35  Pchnięcie kulą K U20 (4kg) 
12:35  Pchnięcie kulą K U16 (3kg) 
12:35  Pchnięcie kulą K U14 (2kg) 
12:35  60 metrów pł (99.1) M U20  [F A]
12:35  60 metrów pł (91.4) M U18  [F A]
12:40  60 metrów pł K U20  [F A]
12:40  60 metrów pł (76.2/8.00) K U16  [F A]
12:45  60 metrów pł (76.2) K U18  [F A]
12:50  60 metrów mężczyzn  [el]
13:00  60 metrów M U18  [el]
13:15  60 metrów M U16  [el]
13:25  Trójskok K 
13:50  Skok o tyczce K  [FINAŁ B]
13:50  60 metrów kobiet  [F A]
13:50  Skok o tyczce M  [FINAŁ B]
13:53  60 metrów K U18  [F A]
13:56  60 metrów K U16  [F A]
14:00  60 metrów mężczyzn  [F A]
14:03  60 metrów M U18  [F A]
14:06  60 metrów M U16  [F A]
14:15  Pchnięcie kulą M U20 (6kg) 
14:15  Pchnięcie kulą M U18 (5kg) 
14:15  Pchnięcie kulą M U16 (5kg) 
14:15  300 metrów kobiet  [s]
14:15  Pchnięcie kulą M U14 (4kg) 
14:40  Skok w dal K U18 
14:45  300 metrów K U16  [s]
15:20  300 metrów mężczyzn  [s]
15:40  300 metrów M U16  [s]
15:45  Skok wzwyż mężczyzn 
16:00  Skok w dal K U20 
16:00  Skok w dal K U16 
16:00  Skok w dal K U14 
16:00  200 metrów kobiet  [s]
16:40  200 metrów K U16  [s]
17:00  Skok o tyczce K  [FINAŁ C]
17:00  Skok o tyczce M  [FINAŁ C]
17:15  200 metrów mężczyzn  [s]
17:45  200 metrów M U16  [s]
18:00  Skok w dal M U18 
18:00  Skok w dal M U16 
18:10  600 metrów K  [s]
18:40  600 metrów M  [s]
19:00  1000 metrów K  [s]
19:20  1000 metrów M  [s]
19:45  2000 metrów kobiet  [s]
20:00  2000 metrów M  [s]
 
 FINAŁ A  FINAŁ B  FINAŁ C  ZBIORCZA

Data aktualizacji: 2022-01-15 15:49:10
Skok o tyczce K - FINAŁ B Planowany START: 2022-01-15 13:50 ZAKOŃCZENIE: 15:30:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub 285 295 305 315 325 335 345 355 365 375 385 400 wynik inf
1 6 524 NICHOLS Lilly 2006-03-23 SKLA Sopot (PM) - - - - - - xxo - xo - xo xxx 3.85
2 9 891 KALITTA Victoria 2001-08-13 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) - - - - - - - - xo xxo xxx 3.75 SB
3 7 529 KUSY Emilia 1998-12-09 SKLA Sopot (PM) - - - - - - xo o xo xxx 3.65
4 4 526 LEWANDOWSKA Natalia 2005-09-04 SKLA Sopot (PM) - - - - o - o xxo r 3.55
5 1 1 KALINICZENKO Jelizawieta 2006-08-15 OSOT Szczecin (ZP) - - o - o o xxx 3.35 PB
5 3 284 TORLIŃSKA Julia 2008-07-22 KL Gdynia (PM) - - o - o o xxx 3.35
7 2 529 MACIEJEWSKA Wiktoria 2005-08-30 SKLA Sopot (PM) - - - xo o xxx 3.25
8 8 531 PACHOLEC Emilia 2006-06-13 SKLA Sopot (PM) o xxo xxx 2.95
5 5 KOSTYRKO Anastasiia 2006-05-03 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) DNS

© by Pilar 2013-2022          Generowanie strony 0.2064118 s. | 768 kilobytes