1. Ogólnopolskie Halowe Zawody LA w Arenie Toruń 2022
TORUŃ, 08.01.2022
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-01-08 16:33:46
Mw 2 3 0 2kd9
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 60U14 60U12 60U10 200 200U14 200U12 300 300U14 60pU20 60pU18 60pU16 60pU14 600 600U14 600U12 1000 1500 Wzwyż Tyczka W dalU20 W dalU16 W dal U14 KulaU20 KulaU18 KulaU16 KulaU14 W dal strefa

60 60U14 60U12 60U10 200 200U14 200U12 300 300U14 60pU20 60pU18 600 600U14 1000 Wzwyż Tyczka W dal W dalU16 Kula KulaU18 KulaU16 KulaU14 W dal strefa

DZIEŃ 1
2022-01-08


11:00  60 metrów pł (91.4) M U18  [s]
11:00  Pchnięcie kulą K U18 (3kg) 
11:00  Pchnięcie kulą K U14 (2kg) 
11:00  Pchnięcie kulą K U20 (4kg) 
11:00  Skok w dal ze strefy K 
11:00  Skok w dal ze strefy M 
11:05  60 metrów pł (99.1) M U20  [s]
11:10  60 metrów pł K U20  [s]
11:15  60 metrów pł (76.2) K U18  [s]
11:15  Skok o tyczce K 
11:25  60 metrów pł (76.2/8.00) K U16  [s]
11:25  60 m pł K U14 (76.2/7.5)  [s]
11:30  60 metrów kobiet  [s]
11:45  Skok wzwyż kobiet  [FINAŁ A]
11:55  60 metrów K U14  [s]
12:05  60 metrów K U12  [s]
12:10  60 metrów K U10  [s]
12:15  Skok w dal K U16 
12:15  60 metrów mężczyzn  [s]
12:15  Skok w dal K U14 
12:30  Pchnięcie kulą K U16 (3kg) 
12:30  60 metrów M U14  [s]
12:37  60 metrów M U12  [s]
12:42  60 metrów M U10  [s]
12:45  300 metrów kobiet  [s]
13:20  300 metrów K U14  [s]
13:30  Skok wzwyż kobiet  [FINAŁ B]
13:40  Pchnięcie kulą M U18 (5kg) 
13:40  Pchnięcie kulą M U16 (5kg) 
13:40  Pchnięcie kulą M U14 (4kg) 
13:40  300 metrów mężczyzn  [s]
13:40  Pchnięcie kulą M (7.26kg) 
14:00  Skok w dal K U20 
14:10  300 metrów M U14  [s]
14:20  1500 metrów kobiet  [s]
14:30  200 metrów kobiet  [s]
15:00  Skok o tyczce M 
15:00  Skok wzwyż mężczyzn  [FINAŁ B]
15:10  200 metrów K U14  [s]
15:25  200 metrów K U12  [s]
15:40  Skok w dal M 
15:40  200 metrów mężczyzn  [s]
16:00  200 metrów M U14  [s]
16:05  200 metrów M U12  [s]
16:15  600 metrów K  [s]
16:45  600 metrów K U14  [s]
16:55  600 metrów K U12  [s]
17:00  Skok w dal M U16 
17:00  600 metrów M  [s]
17:15  600 metrów M U14  [s]
17:20  1000 metrów K  [s]
17:45  1000 metrów M  [s]
 
 FINAŁ A  FINAŁ B  ZBIORCZA

Data aktualizacji: 2022-01-08 16:33:46
Skok wzwyż mężczyzn - FINAŁ B Planowany START: 2022-01-08 15:00 ZAKOŃCZENIE: 16:20:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub 175 180 185 190 195 200 205 210 214 214 wynik inf
1 10 777 MOSZCZYŃSKI Sebastian 2003-09-25 KS Podlasie Białystok (PD) - - - - o - o o xxx o 2.14 PB
2 9 736 NIELUB Jakub 2003-09-09 AML Słupsk (PM) - - - - o o o o xxx r 2.10 PB
3 4 814 SZCZĘSNY Mikołaj 2004-12-19 MKLA Łęczyca (LD) - - - o o o xo o xxx 2.10 PB
4 7 379 SIDYA Cezar 2004-04-24 GKS Olimpia Grudziądz (KP) - - - o xo o o xo xxx 2.10 PB
5 6 702 MAŁEK Kewin 2005-05-10 AML Słupsk (PM) - - - o o o o xxx 2.05 PB
6 11 830 WIŚNIEWSKI Gracjan 2001-02-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) - - - - o o xo xxx 2.05
7 1 970 WALECKI Jakub 2005-08-20 WLKS Nowe Iganie (MZ) - - o o o o xxx 2.00
8 3 20 KRASOWSKI Jakub 2005-06-29 niestowarzyszony (...) - o o o xxx 1.90
9 5 801 ANTOSIAK Sebastian 2006-07-12 MKLA Łęczyca (LD) - - xxo o xxx 1.90
10 2 171 WŁODARCZYK Kacper 2005-11-15 MKS Pułtusk (MZ) xo o xxx 1.80
8 378 DONAKOWSKI Damian 2003-03-23 GKS Olimpia Grudziądz (KP) - - - xxx NM
TOP 10 POLSKA

© by Pilar 2013-2022          Generowanie strony 0.145432 s. | 768 kilobytes