XXVIII Ogólnopolski Finał Czwartków Lekkoatletycznych
ŁÓDŹ, 19-20 czerwca 2022
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-06-19 12:14:58
mw_2 1 1 0 a585
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

30009 30010 30011 60009 60010 60011 6009 6010 6011 kula09 RPP09 RPP10 RPP11 SWD09 SWD10 SWD11 SWZ09 SWZ10 SWZ11

100009 100010 100011 30009 30010 30011 6009 6010 6011 kula09 RPP09 RPP10 RPP11 SWD09 SWD10 SWD11 SWZ09 SWZ10 SWZ11

DZIEŃ 1
2022-06-18
DZIEŃ 2
2022-06-19
KLASYFIKACJA
MEDALOWA


11:00  Skok wzwyż dziewcząt 2011 i młodsze 
11:00  600 m dziewcząt 2011 i młodsze  [s]
11:30  600 m dziewcząt 2010  [s]
12:00  Skok w dal dziewcząt 2011 i młodsze  [Gr. A]
12:00  Rzut piłeczką palantową Dz 2011 i młodsze  [Gr. A]
12:00  600 m dziewcząt 2009  [s]
12:30  60 m dziewcząt 2011 i młodsze  [el]
13:00  Skok wzwyż chłopców 2011 i młodsi 
13:00  Rzut piłeczką palantową Ch 2011 i młodsi  [Gr. A]
13:00  Skok w dal chłopców 2011 i młodsi  [Gr. A]
13:00  60 m chłopców 2011 i młodsi  [el]
13:30  300 m dziewcząt 2011 i młodsze  [el]
14:00  300 m chłopców 2011 i młodsi  [el]
15:00  Rzut piłeczką palantową Dz 2010  [Gr. A]
15:00  Skok w dal dziewcząt 2010  [Gr. A]
15:00  Skok wzwyż dziewcząt 2010  [Gr. A]
15:00  60 m dziewcząt 2010  [el]
15:30  60 m chłopców 2010  [el]
16:00  Rzut piłeczką palantową Ch2010  [Gr. A]
16:00  Skok w dal chłopców 2010  [Gr. A]
16:00  Skok wzwyż chłopców 2010  [Gr. A]
16:00  300 m dziewcząt 2010  [el]
16:30  300 m chłopców 2010  [el]
17:00  Skok w dal dziewcząt 2009  [Gr. A]
17:00  Skok wzwyż dziewcząt 2009  [Gr. A]
17:00  Rzut piłeczką palantową Ch 2009  [Gr. A]
17:00  60 m dziewcząt 2009  [el]
17:30  60 m chłopców 2009  [el]
18:00  Skok w dal chłopców 2009  [Gr. A]
18:00  Skok wzwyż chłopców 2009  [Gr. A]
18:00  300 m dziewcząt 2009  [el]
18:30  300 m chłopców 2009  [el]
 
 Gr. A  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2022-06-18 17:51:56
Skok wzwyż chłopców 2010 - Gr. A Planowany START: 2022-06-18 16:00 ZAKOŃCZENIE: 16:20:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub 120 wynik inf rank
1 1 1255 JUREWICZ Mikołaj 2010-01-01 Suwałki o 1.20 Q 5
1 2 1435 WIERZBICKI Bartłomiej 2010-01-01 Tczew o 1.20 Q 2
1 8 312 DZIK Ksawery 2010-01-01 Elbląg o 1.20 Q 12
1 10 1645 DOBBER Tymoteusz 2010-01-01 Złotów o 1.20 Q 1
1 11 506 DUTKOWSKI Mikołaj 2010-01-01 Kruszwica o 1.20 Q 9
1 12 600 MILCZAREK Krystian 2010-01-01 Łowicz o 1.20 Q 8
1 18 1300 MITUTA Dawid 2010-01-01 Szczecin o 1.20 Q 4
1 19 140 GAJDA Piotr 2010-01-01 Brwinów o 1.20 Q 13
1 20 1091 ZIĘCINA Konstanty 2010-01-01 Siedlce o 1.20 Q 6
1 21 473 NOWAK Kacper 2010-01-01 Kępno o 1.20 Q 10
1 22 931 SZAFRON Piotr 2009-01-01 Pszczyna o 1.20 Q 7
12 3 1430 STENCEL Ignacy 2010-01-01 Tczew xo 1.20 Q 3
12 9 313 GĄSECKI Bartosz 2010-01-01 Elbląg xo 1.20 Q 11
5 1331 NICZKE Oskar 2010-01-01 Środa Wlkp r NM
4 1353 CIELEPAK Filip 2010-01-01 Świecie xxx NM
13 884 DENEGA Mateusz 2010-01-01 Pszczółki xxx NM
14 1292 GAJ Wojciech 2010-01-01 Szczecin xxx NM
16 1164 CZAJKOWSKI Paweł 2010-01-01 Skórcz xxx NM
17 1294 KLĘK Wiktor 2010-01-01 Szczecin xxx NM

© by Pilar 2013-2022          Generowanie strony 0.0735049 s. | 768 kilobytes