XXVIII Ogólnopolski Finał Czwartków Lekkoatletycznych
ŁÓDŹ, 19-20 czerwca 2022
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-06-19 12:41:03
m1000_1 1 1 2 a585
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

30009 30010 30011 60009 60010 60011 6009 6010 6011 kula09 RPP09 RPP10 RPP11 SWD09 SWD10 SWD11 SWZ09 SWZ10 SWZ11

100009 100010 100011 30009 30010 30011 6009 6010 6011 kula09 RPP09 RPP10 RPP11 SWD09 SWD10 SWD11 SWZ09 SWZ10 SWZ11

DZIEŃ 1
2022-06-18
DZIEŃ 2
2022-06-19
KLASYFIKACJA
MEDALOWA


 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  Bieg 4  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2022-06-19 12:41:03
1000 m chłopców 2009 Planowany START: 2022-06-19 12:20 WYSTARTOWANO: 12:20:25
msc tor seria nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 4 1 519 CHLEBNY Krzysztof 2009-01-01 Kutno 3:21.25 SB 25
2 3 1 1200 KRAWIEC Konrad 2009-01-01 Stalowa Wola 3:29.58 SB 31
3 2 1 189 KOZŁOWSKI Jakub 2009-01-01 Bydgoszcz 3:31.93 32
4 5 1 586 RODKIEWICZ Aleksander 2009-01-01 Łomianki 3:32.70 SB 33
5 6 1 1161 MATUSZNY Piotr 2009-01-01 Skoczów 3:39.09 35
6 9 1 255 DYŃSKI Antoni 2009-01-01 Chełm 3:44.60 SB 36
7 7 1 1432 SZOŁTUN Paweł 2009-01-01 Tczew 3:52.92 37
8 8 1 1245 ZABOROWSKI Mateusz 2009-01-01 Susz 4:06.03 38
1 1 1440 FISZER Eryk 2009-01-01 Toruń DNS

1 5 2 1143 SEWERYNIAK Dominik 2009-01-01 Skierniewice 3:17.70 SB 19
2 4 2 953 KALINOWSKI Miłosz 2009-01-01 Pułtusk 3:19.11 21
3 2 2 1491 OSAJDA Michał 2009-01-01 Wałbrzych 3:20.69 23
4 1 2 1124 MILCZAREK Antoni 2009-01-01 Skierniewice 3:21.09 24
5 9 2 937 ANDRZEJEWSKI Aleksander 2009-01-01 Pułtusk 3:22.21 26
6 10 2 174 WIGIER Stanisław          2009-01-01 Brwinów 3:22.24 SB 27
7 6 2 1033 TUSZYŃSKI Szymon 2009-01-01 Pyrzyce 3:23.73 SB 28
8 7 2 224 KWAŚNY Krystian 2009-01-01 Bytów 3:24.98 SB 29
9 8 2 1546 PIOTROWSKI Stanisław 2009-01-01 Warszawa/Ż 3:25.98 SB 30
10 3 2 1455 ZASZKOWSKI Tymoteusz 2009-01-01 Toruń 3:36.27 34

1 3 3 354 LASKOWSKI Adam 2009-01-01 Gdańsk 3:00.91 SB 7
2 2 3 1264 SUSTOWSKI Szymon 2009-01-01 Suwałki 3:00.93 8
3 5 3 1504 WILCZYŃSKI Patryk 2009-01-01 Wałbrzych 3:09.35 SB 12
4 9 3 1148 WIECZOREK Paweł 2009-01-01 Skierniewice 3:10.97 SB 13
5 4 3 325 SZCZYGIEŁ Antoni 2009-01-01 Elbląg 3:11.45 14
6 1 3 1627 RATAJCZYK Rafał 2009-01-01 Zgierz 3:12.13 15
7 7 3 929 SŁOWIK Hubert 2009-01-01 Pszczyna 3:14.33 SB 16
8 8 3 754 KOSIDŁO Kamil 2009-01-01 Nowa Sól 3:16.90 18
9 6 3 376 WALAS Daniel 2009-01-01 Gdańsk 3:17.85 20
10 10 3 321 PATURALSKI Jakub 2009-01-01 Elbląg 3:20.61 22

1 2 4 550 MAĆKOWSKI Marcel 2009-01-01 Leszno 2:48.25 1
2 1 4 1025 MADUZIA Piotr 2009-01-01 Pyrzyce 2:48.68 2
3 4 4 1604 ADAMCZEWSKI Bartosz 2009-01-01 Zgierz 2:55.81 3
4 3 4 1009 STANISŁAWIAK Wojciech 2009-01-01 Puszczykowo 2:57.44 4
5 9 4 1521 CHRAPEK Krzysztof 2009-01-01 Warszawa Obł 2:59.31 5
6 8 4 873 NOWAK Michał 2009-01-01 Poznań 2:59.72 SB 6
7 5 4 1561 GRZYMSKI Franciszek 2009-01-01 Władysławów 3:01.43 9
8 7 4 571 GROCHULSKI Jakub 2009-01-01 Łobez 3:04.74 10
9 6 4 1011 SZŁAPKA Tymoteusz 2009-01-01 Puszczykowo 3:06.74 11
10 10 4 1381 KOWALCZYK Rafał 2009-01-01 Świnoujście 3:14.46 17
11 4 295 FLOREK Igor 2009-01-01 Człuchów DNS

© by Pilar 2013-2022          Generowanie strony 0.0504692 s. | 768 kilobytes