Mistrzostwa Wielkopolski U18 i U20 2023. Mityng okręgowy
POZNAŃ, 27 - 28.05.2023
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-05-27 17:00:37
WKwj 1 1 0 68ui
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100U20 100U18 200 200U20 200U18 400 400U20 400U18 600U16 800 800U18 1000U16 1500 3000 100pU20 100pU18 400pU20 400pU18 4x100U18 4x400U18 3000ch Wzwyż WzwyżU20 WzwyżU18 Tyczka W dal W dalU20 W dalU18 trójsU20 trójsU18 KulaU20 KulaU18 KulaU16 dysk dyskU18 DyskU16 Młot MłotU20 MłotU18 MłotU16 OszczepU20 OszczepU18 OszczepU16 5-bójU16 7-bójU20 7-bójU18 100 100 80 Wzwyż jun.(7bój) Wzywż K U18 (7bój) wzwyz kula kula kula 200 200 w dal 600 W dal jun.(7bój) W dal K U18 (7bój) Oszczep jun.(7bój) Oszczep K U18 (7bój) 800 800

100 100U20 100U18 200 200U20 200U18 400 400U20 400U18 600U16 800 800U18 1500 3000 110U20 110U18 400pU20 400pU18 2000pU18 2000U20 4x100U18 4x400 WzwyżU14 WzwyżU18 Tyczka W dal W dalU20 W dalU18 trójsU20 trójsU18 Kula KulaU20 KulaU18 KulaU16 KulaU14 Dysk DyskU20 DyskU18 DyskU16 DyskU14 MłotU20 MłotU18 MłotU16 Oszczep OszczepU18 OszczepU16 10-bójU18 5-bójU16 100 110 W dal M (5bój) Kula M (5) (5bój) Wzwyż M U18 (10bój) Wzwyż M (5bój) 1000 400 110 Dysk M U18 (10bój) Tyczka M U18 (10bój) Oszczep M U18 (10bój) 1500

DZIEŃ 1
2023-05-27
DZIEŃ 2
2023-05-28


11:00  Rzut młotem K U16 (3kg) 
11:00  Rzut młotem K (4kg) 
11:00  Rzut młotem K U20 (4kg) 
11:00  Rzut młotem M U16 (5kg) 
12:30  Rzut dyskiem M U18 (1.5kg) 
12:30  Rzut dyskiem M U14 (0.75 kg) 
12:30  Rzut dyskiem M U16 (1kg) 
13:00  3000 metrów chód K  [s]
13:40  100 m M U18 (10bój)  [s]
13:50  Skok o tyczce K 
13:50  Skok o tyczce M 
13:50  Rzut dyskiem K U20 (1kg) 
13:50  110 m pł M U16 (5bój)  [s]
14:00  Pchnięcie kulą M (7.26kg) 
14:00  Pchnięcie kulą M U20 (6kg) 
14:00  Pchnięcie kulą M U16 (5kg) 
14:00  Pchnięcie kulą M U14 (4kg) 
14:00  80 m pł K U16 (5bój)  [s]
14:10  100 m pł K U18 (7bój)  [s]
14:15  100 m pł K U20 (7bój)  [s]
14:15    [Gr. A]
14:15  Skok w dal M U16 (5bój)  [Gr. A]
14:20  100 m pł K U20  [el]
14:20  Skok wzwyż K U20 (7bój)  [Gr. A]
14:20  Skok wzwyż K U18 (7bój)  [Gr. A]
14:20  Skok wzwyż K U16 (5bój)  [Gr. A]
14:25  100 m pł K U18 (76.2)  [el]
14:35  Rzut dyskiem M U20 (1.75kg) 
14:35  Rzut dyskiem M (2kg) 
14:35  110 metrów pł M U20 (99.1)  [el]
14:45  110 metrów pł M U18 (91.4)  [el]
14:55  100 metrów K U18  [el]
15:00  Pchnięcie kulą M U18 (5kg) 
15:00  100 metrów K U20  [el]
15:05  100 metrów K  [el]
15:15  Trójskok K U20 
15:15  Trójskok K U18 
15:15  Rzut dyskiem K U18 (1kg) 
15:15  Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg) 
15:15  100 metrów M U18  [el]
15:25  100 metrów M U20  [el]
15:30  100 metrów M  [el]
15:55  100 m pł K U20  [F]
16:00  100 m pł K U18 (76.2)  [F]
16:00    [Gr. A]
16:00  Pchnięcie kulą M U16 (5kg) (5bój)  [Gr. A]
16:10  110 metrów pł M U20 (99.1)  [F]
16:15  Skok wzwyż K U18 
16:15  Skok wzwyż K U20 
16:15  110 metrów pł M U18 (91.4)  [F]
16:25  100 metrów K U18  [F]
16:30  100 metrów K U20  [F]
16:35  Trójskok M U20 
16:35  Trójskok M U18 
16:35  100 metrów K  [F]
16:40  100 metrów M U18  [F]
16:45  100 metrów M U20  [F]
16:45  Pchnięcie kulą K U20 (7bój)  [Gr. A]
16:45  Pchnięcie kulą K U18 (7bój)  [Gr. A]
16:45  Pchnięcie kulą K U16 (3kg) (5bój)  [Gr. A]
16:50  100 metrów M  [F]
17:10  Rzut oszczepem M U18 (700) 
17:10  400 metrów K U18  [s]
17:20  400 metrów K U20  [s]
17:25  Skok w dal M 
17:25  400 metrów K  [s]
17:35  400 metrów M U18  [s]
17:35  Skok wzwyż M U18 (10bój)  [Gr. A]
17:35  Skok wzwyż M U16 (5bój)  [Gr. A]
17:40  400 metrów M U20  [s]
17:45  Pchnięcie kulą K U18 (3kg) 
17:45  400 metrów M  [s]
17:50  2000 metrów przeszkody M U20  [s]
17:50  2000 m przeszkody M U18  [s]
18:00  Rzut oszczepem M U16 (600) 
18:00  Rzut oszczepem M (800) 
18:00  Skok w dal K U16 (5bój)  [Gr. A]
18:10  1500 metrów K  [s]
18:15  1500 metrów M  [s]
18:25  4x100 metrów M U18  [s]
18:30  Skok w dal K 
18:30  Pchnięcie kulą K U20 (4kg) 
18:30  Pchnięcie kulą K U16 (3kg) 
18:30  Skok wzwyż M U20 
18:30  Skok wzwyż M U18 
18:30  400 m M U18 (10bój)  [s]
18:35  4x100 metrów U18  [s]
18:40  200 m K U18 (7bój)  [s]
18:45  200 m K U20 (7bój)  [s]
18:50  600 m K U16 (5bój)  [s]
18:55  1000 m M U16 (5bój)  [s]
18:55  Pięciobój K U16 
19:00  Pięciobój M U16 
 
 Gr. A  Ranking

Data aktualizacji: 2023-05-27 17:00:37
Skok wzwyż K U20 (7bój) - Gr. A Planowany START: 2023-05-27 14:20 ZAKOŃCZENIE: 16:30:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub 122 125 128 131 134 137 140 143 146 149 152 155 158 161 164 167 170 wynik inf punkty rank
1 4 174 ZDZIĘBORSKA Paulina 2004-02-09 MLUKS Mokasyn Płoty (ZP) - - - - - - - - o o xo - xo o o o xxx 1.67 PB 818 1
2 3 189 KONIECZKO Martyna 2005-02-07 MLUKS Mokasyn Płoty (ZP) - - - - - - - - o o o o xo xo xxx 1.61 747 2
3 5 758 POPIELARZ Agata 2005-02-19 BOSiR Barcin (KP) - - - - - - - xo o xxo xxx 1.49 610 3
4 2 849 ĆWIKLIŃSKA Natalia 2005-11-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) - - - - - xo xo xo xxx 1.43 544 4
5 1 911 HAGLAUER Paulina 2003-08-25 LKS Orkan Ostrzeszów (WP) xo o xo xxo xxx 1.31 419 5 PK
6 62 NOBIK Julia 2005-03-03 MKS Juvenia Puszczykowo (WP) - - - - - - xxx NM

© by Pilar 2013-2023          Generowanie strony 0.0309548 s. | 768 kilobytes

Live1 Live2 Live3