PZLA Mistrzostwa Polski U20 i U23 w Biegu na 5000 m 2023. 6. Memoriał Sławomira
PIASECZNO, 27.05.2023
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-05-27 21:29:53
M5ch_1_m 1 1 0 s52m
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 5000 600U14 800 1500 5000U20 5000m K U23

100 200 400 800 1000U16 1500 5000 5000 5000m M U23 chód

DZIEŃ 1
2023-05-27


14:30  100 metrów K  [s]
14:40  100 metrów M  [s]
14:55  400 metrów K  [s]
15:10  400 metrów M  [s]
15:25  600 metrów K U14  [s]
15:35  1000 metrów M U16  [s]
15:45  200 metrów K  [s]
16:00  200 metrów M  [s]
16:15  5000 metrów mężczyzn  [s]
17:00  1500 metrów kobiet  [s]
17:05  1500 metrów mężczyzn  [s]
17:20  800 metrów K  [s]
17:35  800 metrów mężczyzn  [s]
17:50  5000 metrów Masters  [s]
18:20  5000 metrów K U20  [s]
18:50  5000 metrów M U20  [s]
19:20  5000 metrów K U23  [s]
19:50  5000 metrów M U23  [s]
20:20  5000 metrów Masters K  [s]
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2023-05-27 21:29:53
5000 metrów Masters - Bieg 1 Planowany START: 2023-05-27 17:50 WYSTARTOWANO: 18:08:44
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 1 32 KONIECZNY Marcin 1972-01-01 KS Niemaniemoge (MZ) 15:39.34 1
2 1 57 KUBICKI Adam 1988-01-01 niestowarzyszony (...) 15:58.44 2
3 1 15 CŁAPIŃSKI Bruno 2006-01-01 Żórawski Team (MZ) 16:51.73 3
4 1 60 WIECZOREK Adrian 1998-01-01 Żórawski Team (MZ) 17:10.51 4
5 1 31 HARBATKO Dmytro 1976-01-01 niestowarzyszony (...) 17:36.15 5
6 1 16 GŁODOWSKI Michał 1991-01-01 Żórawski Team (MZ) 17:45.96 6
7 1 6 WINIARSKI Michał 1985-01-01 SRS Kondycja Piaseczno (MZ) 17:46.60 7
8 1 22 ANTOLIN PEREZ Juan Antonio 1986-01-01 niestowarzyszony (...) 17:49.78 8
9 1 21 WITKOWSKI Paweł 1979-01-01 Wieliszew Heron Team (MZ) 17:50.22 9
10 1 11 SOBOLEWSKI Mateusz 2003-01-01 Żórawski Team (MZ) 17:50.44 10
11 1 23 OCZKOWSKI Mateusz 1978-01-01 Grupa Biegowa CHTMO (LU) 18:01.90 11
12 1 54 BARTOSZEWICZ Piotr 1983-01-01 SRS Kondycja Piaseczno (MZ) 18:06.79 12
13 1 30 GREWIŃSKI Tomasz 1969-01-01 Lipiec Running Team (LU) 18:32.72 13
14 1 52 PLEJZNEROWSKI Marcin 1982-01-01 niestowarzyszony (...) 18:40.52 14
15 1 49 GARDZIEL Jerzy 1973-01-01 SRS Kondycja Piaseczno (MZ) 18:41.86 15
16 1 45 ŚLESZYŃSKI Mariusz 1992-01-01 niestowarzyszony (...) 18:44.86 16
17 1 7 GÓRZYŃSKI Maciej 1970-01-01 niestowarzyszony (...) 18:44.93 17
18 1 38 DĄBROWA Kamil 1973-01-01 Lipiec Running Team (LU) 18:47.55 18
19 1 44 PIKUS Przemysław 1978-01-01 Lipiec Running Team (LU) 18:54.68 19
20 1 33 SYGUŁA Mateusz 1979-01-01 Kolarski.eu Team (LU) 18:55.57 20
21 1 35 WOJTASIAK Tomasz 1979-01-01 Lipiec Running Team (LU) 18:55.67 21
22 1 56 ADAMIAK Paweł 2001-01-01 AZS Politechnika Warszawska (MZ) 19:15.40 22
23 1 48 BUCZYŃSKI Jakub 1986-01-01 SRS Kondycja Piaseczno (MZ) 19:19.82 23
24 1 29 KILJAŃCZYK Dominik 2000-01-01 niestowarzyszony (...) 19:24.94 24
25 1 12 SOBOLEWSKI Jakub 1977-01-01 Bractwo Biegowe BGK (LU) 19:34.81 25
26 1 40 MAZUR Marek 1967-01-01 niestowarzyszony (...) 20:05.83 26
27 1 17 ŁUCZYK Artur 1977-01-01 Żórawski Team (MZ) 20:25.95 27
28 1 2 MIKA Jarosław 1977-01-01 SRS Kondycja Piaseczno (MZ) 20:52.49 28
29 1 27 CHARDYŁOW Nikolas 2005-01-01 SRS Kondycja Piaseczno (MZ) 21:26.91 29
30 1 14 MARKOWSKI Marcin 1977-01-01 Warner Bros Discovery (LU) 21:36.45 30
31 1 20 STACHOWIAK Krzysztof 1967-01-01 niestowarzyszony (...) 21:37.14 31
32 1 8 GĄSIEWSKI Paweł 1977-01-01 Żórawski Team (MZ) 21:51.20 32
33 1 46 RYBAK Adam 1982-01-01 SRS Kondycja Piaseczno (MZ) 21:55.26 33
34 1 36 KOWALSKI Mateusz 1981-01-01 niestowarzyszony (...) 23:26.01 34
35 1 37 PILCHOWSKI Konrad 1983-01-01 Żórawski Team (MZ) 23:29.61 35
36 1 55 PEISERT Tadeusz 1986-01-01 niestowarzyszony (...) 24:31.51 36
37 1 43 BITKOWSKI Hubert 1978-01-01 niestowarzyszony (...) 25:03.69 37
1 51 KONOFAŁ Arkadiusz 1995-01-01 Otwock Biega (LU) DNF

© by Pilar 2013-2024          Generowanie strony 0.15574 s. | 768 kilobytes

Live1 Live2 Live3