PZLA Mistrzostwa Polski U20 i U23 w Biegu na 5000 m 2023. 6. Memoriał Sławomira
PIASECZNO, 27.05.2023
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-05-27 20:33:43
M5000u 1 1 0 s52m
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 5000 600U14 800 1500 5000U20 5000m K U23

100 200 400 800 1000U16 1500 5000 5000 5000m M U23 chód

DZIEŃ 1
2023-05-27


14:30  100 metrów K  [s]
14:40  100 metrów M  [s]
14:55  400 metrów K  [s]
15:10  400 metrów M  [s]
15:25  600 metrów K U14  [s]
15:35  1000 metrów M U16  [s]
15:45  200 metrów K  [s]
16:00  200 metrów M  [s]
16:15  5000 metrów mężczyzn  [s]
17:00  1500 metrów kobiet  [s]
17:05  1500 metrów mężczyzn  [s]
17:20  800 metrów K  [s]
17:35  800 metrów mężczyzn  [s]
17:50  5000 metrów Masters  [s]
18:20  5000 metrów K U20  [s]
18:50  5000 metrów M U20  [s]
19:20  5000 metrów K U23  [s]
19:50  5000 metrów M U23  [s]
20:20  5000 metrów Masters K  [s]
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2023-05-27 20:33:43
5000 metrów M U23 - Bieg 1 Planowany START: 2023-05-27 19:50 WYSTARTOWANO: 20:07:42
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 1 2 GOS Mateusz 2002-06-07 RLTL Optima Radom (MZ) 14:05.17 PB 1
2 1 1 POGORZELSKI Konrad 2003-03-06 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól (LB) 14:20.11 2
3 1 3 ZIELEŃ Michał 2002-09-20 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 14:25.97 PB 3
4 1 6 ANTOSZ Wiktor 2002-10-19 Kraków Athletics Team (MA) 14:25.98 PB 4
5 1 11 CZECHOWICZ Mikołaj 2003-12-04 PLKS Gwda Piła (WP) 14:32.82 PB 5
6 1 8 MARSZK Daniel 2002-02-15 GKS Cartusia Kartuzy (PM) 14:33.09 PB 6
7 1 5 OCHNIK Adam 2002-04-30 KS Polonia Pasłęk (WN) 14:33.38 PB 7
8 1 7 ROMBERG Adrian 2003-04-21 KS AZS AWF Katowice (SL) 14:36.03 PB 8
9 1 4 MICHALSKI Jan 2001-04-23 MKS Polonia Warszawa (MZ) 14:37.24 PB 9
10 1 15 TULEJA Jakub 2001-07-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 14:37.98 PB 10
11 1 30 PRZYBYLAK Tomasz 2001-02-07 OŚ AZS Poznań (WP) 14:39.28 11
12 1 9 ADAMCZAK Kacper 2003-01-25 KS AZS AWF Wrocław (DS) 14:42.96 PB 12
13 1 17 MATUSZCZAK Jakub 2002-07-12 RLTL Optima Radom (MZ) 15:07.88 PB 13
14 1 22 ŁĘSKI Bruno 2003-11-12 Kraków Athletics Team (MA) 15:08.89 PB 14
15 1 13 JANTA Dawid 2003-11-22 ULKS Talex Borzytuchom (PM) 15:10.96 PB 15
16 1 14 MICHALSKI Filip 2001-02-28 LKS Vectra Włocławek (KP) 15:11.80 PB 16
17 1 24 GIERULA Kamil 2003-07-30 MLKS Agros Żary (LB) 15:13.10 17
18 1 16 WIECZOREK Mikołaj 2001-03-15 KS AZS AWF Wrocław (DS) 15:14.52 PB 18
19 1 10 ARENDT Kacper 2002-04-17 GKS Olimpia Grudziądz (KP) 15:26.65 19
20 1 19 MURKOWSKI Wiktor 2002-09-11 OŚ AZS Poznań (WP) 15:34.75 PB 20
21 1 21 ŚLIWKA Łukasz 2003-04-15 WMLKS Pomorze Stargard (ZP) 16:05.79 PB 21
22 1 26 KOWALCZYK Krzysztof 2001-07-25 Kraków Athletics Team (MA) 16:27.58 22
23 1 23 JANIK Mikołaj 2003-07-07 KS Stal Pleszew (WP) 16:36.37 23
24 1 20 JASICA Mateusz 2001-10-20 UKS Kusy Bukowno (MA) 16:40.54 24
25 1 29 KACPERSKI Bartosz 2001-04-21 DKS Powiśle Dzierzgoń (PM) 17:04.41 25
26 1 25 TWARDOWSKI Mateusz 2003-03-13 AML Słupsk (PM) 17:28.75 26

© by Pilar 2013-2024          Generowanie strony 0.154026 s. | 768 kilobytes

Live1 Live2 Live3