PZLA Mistrzostwa Polski U20 i U23 w Biegu na 5000 m 2023. 6. Memoriał Sławomira
PIASECZNO, 27.05.2023
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-05-27 23:22:12
M5000 1 1 0 s52m
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 5000 600U14 800 1500 5000U20 5000m K U23

100 200 400 800 1000U16 1500 5000 5000 5000m M U23 chód

DZIEŃ 1
2023-05-27


14:30  100 metrów K  [s]
14:40  100 metrów M  [s]
14:55  400 metrów K  [s]
15:10  400 metrów M  [s]
15:25  600 metrów K U14  [s]
15:35  1000 metrów M U16  [s]
15:45  200 metrów K  [s]
16:00  200 metrów M  [s]
16:15  5000 metrów mężczyzn  [s]
17:00  1500 metrów kobiet  [s]
17:05  1500 metrów mężczyzn  [s]
17:20  800 metrów K  [s]
17:35  800 metrów mężczyzn  [s]
17:50  5000 metrów Masters  [s]
18:20  5000 metrów K U20  [s]
18:50  5000 metrów M U20  [s]
19:20  5000 metrów K U23  [s]
19:50  5000 metrów M U23  [s]
20:20  5000 metrów Masters K  [s]
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2023-05-27 23:22:12
5000 metrów mężczyzn - Bieg 1 Planowany START: 2023-05-27 16:15 WYSTARTOWANO: 16:24:22
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 1 1047 NOWICKI Sebastian 1994-07-04 OKL Oborniki (WP) 14:34.14 1
2 1 1050 JARCZOK Bartosz 1999-02-26 KS AZS AWF Katowice (SL) 14:37.88 2 PK
3 1 1033 WASIEWICZ Krzysztof 1992-01-03 SRS Kondycja Piaseczno (MZ) 14:39.07 PB 3
4 1 1045 MAĆKOWIAK Wiktor 1999-12-09 OŚ AZS Poznań (WP) 14:41.57 PB 4
5 1 1053 BABIK Filip 1996-11-02 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa (MZ) 14:42.67 PB 5
6 1 1042 SERKOWSKI Wojciech 1997-05-03 GKS Żukowo (PM) 14:45.24 PB 6
7 1 1039 ŻYGENDA Krzysztof 1997-03-10 GKS Żukowo (PM) 14:47.23 PB 7
8 1 1063 DĄBROWSKI Przemysław 1989-02-25 KS Prefbet-Sonarol (PD) 14:54.28 8
9 1 1044 SUŁKOWSKI Rafał 1999-08-26 Kraków Athletics Team (MA) 15:01.01 9
10 1 1037 GONTARCZYK Rafał 1989-09-10 RLTL Optima Radom (MZ) 15:04.27 PB 10
11 1 1046 KRYZEL Daniel 2000-07-16 ULKS Talex Borzytuchom (PM) 15:13.07 PB 11
12 1 1054 SZYMANIAK Kamil 1990-07-20 MKL Toruń (KP) 15:21.91 12
13 1 1062 WIĘCKOWSKI Łukasz 1995-07-30 RLTL Optima Radom (MZ) 15:28.56 13
14 1 1057 ŚWIRGOŃ Adam 1994-05-19 AZS UMCS Lublin (LU) 15:47.23 14
15 1 1035 SZCZEPAŃSKI Piotr 2000-06-15 SRS Kondycja Piaseczno (MZ) 16:05.25 15
16 1 1034 CICHACKI Tymoteusz 2006-01-02 SRS Kondycja Piaseczno (MZ) 16:32.87 16
17 1 1030 FILICIAK Michał 1984-12-17 KS AZS AWF Kraków (MA) 16:44.51 17
18 1 1052 KUNA Krystian 2002-04-30 AZS UMCS Lublin (LU) 16:56.53 18
19 1 1049 CHROBOT Daniel 1997-03-18 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 17:05.63 PB 19
20 1 1036 DŁUGOSZ Jacek 1982-03-02 LKB Rudnik (SK) 17:42.93 PB 20
1 1061 ŻUCHOWSKI Michał 1998-12-10 RLTL Optima Radom (MZ) DNF PK
1 1048 ADAMSKI Daniel 1999-07-23 RAZ Szczecin (ZP) DNF
1 1060 ABRAMCZYK Jakub 2006-01-21 RLTL Optima Radom (MZ) DNF
1 1059 GOSIEWSKI Krzysztof 1988-05-30 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) DNF
1 1040 GUMKOWSKI Szymon 1999-07-28 GKS Żukowo (PM) DNF
1 1058 BISKUP Marcin 1999-12-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) DNF
1 1038 MARYSIAK Adam 1988-01-06 MKST Astra Nowa Sól (LB) DNF

© by Pilar 2013-2023          Generowanie strony 0.1225121 s. | 768 kilobytes

Live1 Live2 Live3