Mazovia Track Cup 2022. Memoriał Eugeniusza Lokajskiego i Józefa Nojiego
PIASECZNO, 23.10.2022
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-10-23 23:04:53
M5000 1 1 0 7ig8
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 100 100m K U14 200 400 800 1000 1500 prz 5000 10000 4x4

60 100 100m M U14 200 400 800 1000 1500 2000 5000 10000

DZIEŃ 1
2022-10-23


12:00  60 metrów K U12  [s]
12:05  60 metrów K U12  [s]
12:10  60 metrów K U12  [s]
12:20  60 metrów K U12  [s]
12:25  60 metrów M U12  [s]
12:30  60 metrów M U12  [s]
12:35  60 metrów M U12  [s]
12:40  60 metrów M U12  [s]
12:50  60 metrów K U12  [s]
12:50  100 metrów K U14  [s]
13:00  100 metrów M U14  [s]
13:10  100 metrów kobiet  [s]
13:20  100 metrów mężczyzn  [s]
13:30  200 metrów kobiet  [s]
13:35  200 metrów mężczyzn  [s]
13:40  1000 metrów kobiet  [s]
13:50  1000 metrów mężczyzn  [s]
14:00  1500 metrów kobiet  [s]
14:10  1500 metrów mężczyzn  [s]
14:20  400 metrów kobiet  [s]
14:25  400 metrów mężczyzn  [s]
14:30  800 metrów kobiet  [s]
14:35  800 metrów mężczyzn  [s]
14:40  2000 metrów kobiet  [s]
14:50  2000 metrów mężczyzn  [s]
15:00  5000 metrów kobiet  [s]
15:40  5000 metrów mężczyzn  [s]
16:15  10000 metrów kobiet  [s]
17:25  10000 metrów mężczyzn  [s]
18:25  4x400 metrów kobiet  [s]
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2022-10-23 16:18:30
5000 metrów mężczyzn - Bieg 1 Planowany START: 2022-10-23 15:40 WYSTARTOWANO: 16:10:00
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 415 GRUDZIŃSKI Adam 1997-09-12 AZS UMCS Lublin (LU) 16:43.60 1
2 84 SZPIL Maciej 1983-05-12 17:27.60 2
3 99 KALBARCZYK Mateusz 1993-03-03 17:41.62 3
4 70 WIECZOREK Adrian 1998-09-19 Żórawski Team (MZ) 17:49.66 4
5 69 ZASĘPA Sebastian 1979-11-27 KS Team ZabieganeDni Warszawa (MZ) 18:10.34 5
6 997 KORYTKOWSKI Andrzej 1970-02-16 KS Prefbet-Sonarol (PD) 19:04.51 6
7 996 ZALESKI Konrad 2007-01-22 KS Prefbet-Sonarol (PD) 19:05.04 7
8 67 POTOROKA Vitalii 1996-04-14 Rozbiegany Piastów (MZ) 19:31.07 8
9 146 MARCINEK Rafał 2007-02-05 19:33.13 9
10 72 JAKUBCZAK Włodek 1980-10-10 19:41.54 10
11 75 DĘBECKI Michał 1971-11-20 SRS Kondycja Piaseczno (MZ) 20:23.47 11
12 79 STARKO Krzysztof 1986-10-10 Team ZabieganeDni (MZ) 20:39.09 12
13 97 RYBAK Adam 1982-03-04 SRS Kondycja Piaseczno (MZ) 20:43.55 13
14 71 GONCHAROV Michael 1989-02-18 KS Lemiesz Team Warszawa (MZ) 20:47.33 14
15 81 RÓŻAŃSKI Bartosz 1980-09-15 KS Pegaz Piaseczno (MZ) 20:52.38 15
16 74 KRZESAK Adam 1974-05-14 21:04.54 16
17 76 ŁUKASZEWICZ Ryszard 1961-04-03 21:23.43 17
18 78 RATYŃSKI Paweł 1985-04-18 21:58.13 18
19 77 UZDOWSKI Mariusz 1987-12-30 Team ZabieganeDni (MZ) 22:14.20 19
20 65 SZYLBERG Piotr 1982-04-03 Team ZabieganeDni (MZ) 22:17.35 20
21 91 KOCZOROWSKI Marcin 1979-07-23 Team ZabieganeDni (MZ) 22:32.57 21
22 82 PONIATOWSKI Krzysztof 1976-09-26 Team ZabieganeDni (MZ) 22:33.69 22
23 68 ZBICIAK Adam 1991-01-01 22:59.30 23
24 95 OLEJNICZAK Przemysław 1986-05-20 23:11.88 24
25 80 KRAWCZYK Marcin-Daniel 1974-03-08 Team ZabieganeDni (MZ) 23:44.45 25
26 64 SZOTA Wojciech 1974-08-11 Maratonczyk.pl (MZ) 23:47.67 26
27 85 KARWAN Zbigniew 1960-07-19 24:53.46 27
29 255 MASTALERZ Piotr 1968-10-10 29:24.25 28
253 KUPICH Damian 2008-09-03 UKS Iwiczna Nowa Iwiczna (MZ) DNS

© by Pilar 2013-2022          Generowanie strony 0.122153 s. | 768 kilobytes