Mistrzostwa Okręgu U18 i U20 2023
SŁUPSK , 27.05.2023
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-05-27 17:18:10
M200j 1 1 0 iq93
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100U20 100U18 200U20 200U18 400U20 400U18 800U20 800U18 1500 1500 3000 100p 100pU20 100pU18 400pU20 400pU18 1500m prz.K U18 4x1 4x1 5000ch Wzwyż WzwyżU20 WzwyżU18 Tyczka tyczka TyczkaU18 W dalU20 W dalU18 Trójskok trójs trójs WieloskokU16 KulaU18 dysk dysk MłotU20 MłotU18 Oszczep OszczepU18

100U20 100U18 200U20 200U18 400U20 400U18 800U20 800U18 1500U20 1500U18 3000 5000 110U20 110U18 2000p 4x1 4x1 4x4 10000ch Tyczka TyczkaU20 TyczkaU18 W dalU18 trójs trójs WieloskokU16 Kula KulaU20 KulaU18 Dysk DyskU20 DyskU18 MłotU20 MłotU18 Oszczep oszcz OszczepU18

DZIEŃ 1
2023-05-27


12:00  Skok o tyczce K 
12:00  10000 m chód mężczyzn  [s]
12:00  Skok o tyczce M U18 
12:00  Skok o tyczce M U20 
12:00  Skok o tyczce K U18 
12:00  Skok o tyczce K U20 
12:00  Skok o tyczce M 
12:00  Rzut młotem M U18 (5kg) 
12:00  Rzut młotem M U20 (6kg) 
12:00  Rzut młotem K U18 (3kg) 
12:00  Rzut młotem K U20 (4kg) 
12:00  5000 m chód kobiet  [s]
13:00  Trójskok mężczyzn PK 
13:00  Trójskok M U18 
13:00  Trójskok K U20 
13:00  Trójskok K 
13:00  Rzut dyskiem K U20 (1kg) 
13:00  Rzut dyskiem K U18 (1kg) 
13:00  110 metrów pł M U20 (99.1)  [s]
13:00  110 metrów pł M U18 (91.4)  [s]
13:13  100 m pł K U20  [s]
13:15  100 m pł kobiet  [s]
13:15  100 m pł K U18 (76.2)  [s]
13:30  100 metrów K U18  [el]
13:30  Skok wzwyż K U18 
13:30  Skok wzwyż K U20 
13:30  Skok wzwyż kobiet 
13:30  100 metrów K U20  [s]
13:45  100 metrów M U18  [el]
13:45  100 metrów M U20  [el]
14:05  Rzut dyskiem M (2kg) 
14:05  Rzut dyskiem M U18 (1.5kg) 
14:05  Rzut dyskiem M U20 (1.75kg) 
14:05  Trójskok K U18 
14:05  800 metrów K U18  [s]
14:05  800 metrów K U20  [s]
14:05  Wieloskok M U16 
14:05  Wieloskok K U16 
14:15  800 metrów M U18  [s]
14:15  800 metrów M U20  [s]
14:25  400 m pł K U18 (76.2)  [s]
14:25  400 m pł K U20 (76,2)  [s]
14:45  400 metrów K U20  [s]
14:45  400 metrów K U18  [s]
14:55  400 metrów M U18  [s]
14:55  400 metrów M U20  [s]
15:05  Pchnięcie kulą M U18 (5kg) 
15:05  Pchnięcie kulą M U20 (6kg) 
15:05  Pchnięcie kulą M (7.26kg) 
15:05  100 metrów K U18  [F]
15:10  Rzut oszczepem K (600) 
15:10  Rzut oszczepem K U18 (500) 
15:15  100 metrów M U18  [F]
15:20  Skok w dal M U18 
15:20  100 metrów M U20  [F]
15:30  3000 metrów K U18  [s]
15:40  3000 metrów M U20  [s]
15:50  200 metrów K U20  [s]
15:50  200 metrów K U18  [s]
16:00  200 metrów M U20  [s]
16:00  200 metrów M U18  [s]
16:25  Pchnięcie kulą K U18 (3kg) 
16:25  1500 metrów K U20  [s]
16:25  1500 metrów K U18  [s]
16:40  Skok w dal K U20 
16:40  Skok w dal K U18 
16:40  Rzut oszczepem M U20 (800) 
16:40  Rzut oszczepem M (800) 
16:40  Rzut oszczepem M U18 (700) 
16:40  1500 metrów M U20  [s]
16:40  1500 metrów M U18  [s]
17:35  1500 m przeszkody K U18  [s]
17:35  4x100 metrów K U20  [s]
17:45  4x100 metrów M U20  [s]
17:45  2000 m przeszkody M U18  [s]
18:00  4x100 metrów juniorek mł  [s]
18:10  4x100 metrów juniorów mł  [s]
18:15  4x400 metrów M U20  [s]
18:30  5000 metrów mężczyzn  [s]
 
 Bieg 1  Bieg 2  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2023-05-27 17:18:10
200 metrów M U20 - Bieg 1 Planowany START: 2023-05-27 16:00 WYSTARTOWANO: 14:50:54
+0,8
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 3 600 SIERPNIEWSKI Igor 2005-02-25 KS Wda Świecie (KP) 22.29 1
2 4 722 DEPTA Szymon 2004-01-02 AML Słupsk (PM) 22.54 2
3 2 706 KASPRZYK Kacper 2005-01-20 AML Słupsk (PM) 22.77 PB 3
5 711 OSIŃSKI Jan 2005-11-09 AML Słupsk (PM) DNS
6 707 GOSTOMCZYK Jan 2005-01-03 AML Słupsk (PM) DNS

© by Pilar 2013-2023          Generowanie strony 0.0255771 s. | 768 kilobytes

Live1 Live2 Live3