Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w biegach przełajowych
WARSZAWA, 19.11.2022
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-11-19 16:39:43
M2000przm 1 1 0 9c91
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

1000m prz 1000prz 1500prz 1500prz 2000prz 2000przj 2500prz

1000m prz 1000 m M 20000prz 2000m prz 20000przjm 2000prz 3000prz 3000prz 3000prz 3000prz

DZIEŃ 1
2022-11-19


11:00  1 km przełaje K dzieci  [s]
11:10  1000 m przełaje M dzieci  [s]
11:20  1 km przełaje kobiet  [s]
11:30  1 km przełaje mężczyzn  [s]
11:45  1.5 km przełaje juniorek mł.  [s]
12:00  2 km przełaje juniorów młodszych  [s]
12:00  2 km przełaje M U20  [s]
12:00  2 km przełaje M 
12:15  2 km przełaje kobiet  [s]
12:15    [Gr. A]
12:15  2 km przełaje juniorek 
12:30  3 km przełaje mężczyzn  [s]
12:30  3 km przełaje juniorów  [s]
12:30  3 km przełaje juniorzy młodsi  [s]
13:00  1.5 km przełaje młodziczki  [s]
13:15  2 km przełaje młodzicy  [s]
13:30  2.5 km przełaje młodziczki  [s]
13:45  3 km przełaje młodzicy  [s]
 
 Bieg 1  Ranking
2 km przełaje młodzicy - Bieg 1 Planowany START: 2022-11-19 13:15 WYSTARTOWANO: 13:30:00
tor nazwisko i imię data ur. kraj-klub PB SB inf
WIELOGÓRSKI Mikołaj 2008-09-05 MKS Pogoń Siedlce (MZ)
MIKA Kilian 2007-02-26 SRS Kondycja Piaseczno (MZ)
GRZEGRZÓŁKA Wojciech 2007-07-22 GKS Wilga Garwolin (MZ)
MROZEK Artur 2007-06-18 UKS Siódemka Ostrołęka (MZ)
BERKO-HAAS Szymon 2007-01-27 SRS Kondycja Piaseczno (MZ)
SALA Szymon 2007-09-11 UKS Siódemka Ostrołęka (MZ)
SIEKACZYŃSKI Maksymilian 2007-07-15 OKS Start Otwock (MZ)
PAŁDYNA Tomasz 2008-11-17 SRS Kondycja Piaseczno (MZ)
BAŁABAN Antoni 2008-08-06 UKS 48 Warszawa (MZ)
PILICHOWSKI Szymon 2007-05-14 KM Aktywni Sochaczew (MZ)
KURDEJ Jakub 2007-11-15 OKS Start Otwock (MZ)
CHACHURSKI Mieszko 2007-12-29 AKL Ursynów Warszawa (MZ)
LEWANDOWSKI Michał 2008-05-06 UKS Filipides Teresin (MZ)
KOSNO Olaf 2008-03-12 RK Athletics Warszawa (MZ)
KALISZ Bartłomiej 2008-10-07 KS AZS AWF Warszawa (MZ)
ŻYCZYŃSKI Bartosz 2008-10-29 UKS Młodzik Warszawa (MZ)
BERFT Borys 2007-08-07 KS Czempion Warszawa (MZ)
ŻUCHOWSKI Tomasz 2008-06-23 OKS Start Otwock (MZ)
KORACH Tadeusz 2008-07-04 UKS Melo Błonie (MZ)
PYRA Bartosz 2008-02-11 UKS Melo Błonie (MZ)
ŁADA Marek 2008-06-17 KS Czempion Warszawa (MZ)
ĆWIK Tomasz 2007-09-11 UKS LA Basket Warszawa (MZ)
POTYRA Damian 2008-05-09 UKS Olimp Kozienice (MZ)
CHUDY Julian 2008-11-17 KM Aktywni Sochaczew (MZ)
RYMARZ Adam 2007-05-31 KS Czempion Warszawa (MZ)
MAREK Przemysław 2007-05-04 KS Czempion Warszawa (MZ)
DOBROWOLSKI Jan 2007-08-28 RK Athletics Warszawa (MZ)
JANKOWSKI Stanisław 2007-05-28 AKL Ursynów Warszawa (MZ)
KOZAKIEWICZ Mikołaj 2007-08-02 AKL Ursynów Warszawa (MZ)
KWIATKOWSKI Przemysław 2008-03-08 UKS Clan Ostrołęka (MZ)
SZCZECKI Adam 2008-01-28 KS Czempion Warszawa (MZ)
KARIOZEN Jacek 2008-10-03 Ducla Academy Warszawa (MZ)
MYKYTCHUK Ivan 2008-09-09 AKL Ursynów Warszawa (MZ)

© by Pilar 2013-2022          Generowanie strony 0.0575628 s. | 768 kilobytes