Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w biegach przełajowych
WARSZAWA, 19.11.2022
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-11-19 21:46:46
M2000przjm 1 1 0 9c91
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

1000m prz 1000prz 1500prz 1500prz 2000prz 2000przj 2500prz

1000m prz 1000 m M 20000prz 2000m prz 20000przjm 2000prz 3000prz 3000prz 3000prz 3000prz

DZIEŃ 1
2022-11-19


11:00  1 km przełaje K dzieci  [s]
11:10  1000 m przełaje M dzieci  [s]
11:20  1 km przełaje kobiet  [s]
11:30  1 km przełaje mężczyzn  [s]
11:45  1.5 km przełaje juniorek mł.  [s]
12:00  2 km przełaje juniorów młodszych  [s]
12:00  2 km przełaje M U20  [s]
12:00  2 km przełaje M 
12:15  2 km przełaje kobiet  [s]
12:15    [Gr. A]
12:15  2 km przełaje juniorek 
12:30  3 km przełaje mężczyzn  [s]
12:30  3 km przełaje juniorów  [s]
12:30  3 km przełaje juniorzy młodsi  [s]
13:00  1.5 km przełaje młodziczki  [s]
13:15  2 km przełaje młodzicy  [s]
13:30  2.5 km przełaje młodziczki  [s]
13:45  3 km przełaje młodzicy  [s]
 
 Bieg 1  Ranking
2 km przełaje juniorów młodszych - Bieg 1 Planowany START: 2022-11-19 12:00 WYSTARTOWANO: 12:15:00
tor nazwisko i imię data ur. kraj-klub PB SB inf
JANDUŁA Wiktor 2005-01-22 RLTL Optima Radom (MZ)
MIŁKOWSKI Wiktor 2005-04-15 UKS 48 Warszawa (MZ)
ANTONOWICZ Jan 2005-05-26 SRS Kondycja Piaseczno (MZ)
PŁUCIENNIK Adam 2006-05-25 AKL Ursynów Warszawa (MZ)
STAŃCZUK Jan 2005-08-02 UKS Młodzik Warszawa (MZ)
ŁACIAK Antoni 2006-01-29 AKL Ursynów Warszawa (MZ)
TOMCZAK Alan 2006-04-23 RLTL Optima Radom (MZ)
MAŁECKI Mateusz 2005-01-20 LKS Osuchów (MZ)
STOPA Kacper 2006-01-17 RLTL Optima Radom (MZ)
GÓRSKI Kacper 2006-08-31 PTT Delta Płock (MZ)
ŻEGNAŁEK Stanisław 2005-12-14 SRS Kondycja Piaseczno (MZ)
ANDERS Damian 2006-08-02 SRS Kondycja Piaseczno (MZ)
MARCZAK Mateusz 2006-11-09 KS Czempion Warszawa (MZ)
KOZAKIEWICZ Jeremi 2005-09-21 AKL Ursynów Warszawa (MZ)
GAWENDA Bartłomiej 2006-09-13 UKS 48 Warszawa (MZ)
KOWALCZYK Wojciech 2005-09-09 UKS Orzełki Warszawa (MZ)
KALINOWSKI Bartosz 2006-07-04 SRS Kondycja Piaseczno (MZ)
SADOWSKI Jan 2005-06-01 UKS Diamond Athletics Białołęka (MZ)
SADŁOWSKI Szymon 2006-08-16 UKS Clan Ostrołęka (MZ)
GĄSIŃSKI Wiktor 2006-04-14 UKS Melo Błonie (MZ)
GÓRKA Maciej 2006-04-08 OKS Start Otwock (MZ)
GĄSIŃSKI Jan 2006-04-14 UKS Melo Błonie (MZ)
ROMANIUK Klaudiusz 2005-07-08 OKS Start Otwock (MZ)
ZALESKI Antoni 2005-11-03 KS Czempion Warszawa (MZ)
DWORAK Łukasz 2005-09-07 KS Czempion Warszawa (MZ)
WOJCIECHOWSKI Gaurahari 2005-02-05 UKS LA Basket Warszawa (MZ)
WRONKA Kacper 2006-03-06 UKS LA Basket Warszawa (MZ)

© by Pilar 2013-2022          Generowanie strony 0.0733879 s. | 768 kilobytes