Grand Prix Małopolski w Biegach Przełajowych
OLKUSZ, 5.11.2022
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-11-05 14:30:29
M2000przjm 1 1 0 kb66
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

500m prz K 1000m prz K 2000 prz K

500m prz M 1000m prz M 2000 prz M

DZIEŃ 1
2022-11-05


11:10  500 m przełaje dziewczyn  [s]
11:15  500 m przełaje chłopców  [s]
11:20  500 m przełaje dziewczyn  [s]
11:25  500 m przełaje chłopców  [s]
11:30  500 m przełaje dziewczyn  [s]
11:38  500 m przełaje chłopców  [s]
11:46  500 m przełaje dziewczyn  [s]
11:54  500 m przełaje chłopców  [s]
12:02  500 m przełaje dziewczyn  [s]
12:10  500 m przełaje chłopców  [s]
12:20  1000m przełaje kobiet  [s]
12:32  1000m przełaje mężczyzn  [s]
12:44  1000m przełaje kobiet  [s]
12:56  1000m przełaje mężczyzn  [s]
13:08  1000m przełaje kobiet  [s]
13:20  1000m przełaje mężczyzn  [s]
13:32  1000m przełaje kobiet  [s]
13:44  1000m przełaje mężczyzn  [s]
13:55  2 km przełaje kobiet  [s]
14:15  2 km przełaje mężczyzn  [s]
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2022-11-05 14:30:29
2 km przełaje mężczyzn - Bieg 1 Planowany START: 2022-11-05 14:15 WYSTARTOWANO: 14:17:11
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 10 56 SOBORSKI Igor 2005-03-02 KS SportWise Kraków (MA) 7:08 1
2 21 122 DRONSZCZYK Piotr 1982-09-26 UKS Lider Siercza (MA) 7:14 2
3 11 58 PAWŁOWSKI Jan 2005-02-17 KS SportWise Kraków (MA) 7:16 3
4 8 668 KILIAN Piotr 2005-11-18 KS AZS AWF Kraków (MA) 7:17 4
5 26 1 ULIDOWSKI Andrzej 1971-11-14 KS AZS AWF Kraków (MA) 7:28 5
6 19 234 DZIURZYŃSKI Adrian 1988-08-31 UKS Kusy Bukowno (MA) 7:33 6
7 7 754 NOSAL Karol 2005-12-26 SKL Sucha Beskidzka (MA) 7:36 7
8 16 660 FORYŚ Mateusz 2004-06-26 niest.Kraków (MA) 7:40 8
9 20 83 STACHOWICZ Tomasz 1983-10-24 KS Olkusz (MA) 7:40 9
10 15 844 KĘDZIOR Krzysztof 2004-06-26 niest.Kraków (MA) 7:41 10
11 4 59 LASKOWSKI Maciej 2006-01-04 KS SportWise Kraków (MA) 7:41 11
12 23 868 GUZIK Mateusz 2004-01-01 niest.Kraków (MA) 7:41 12
13 25 73 LEBITKO Olaf 2005-06-29 KS SportWise Kraków (MA) 7:49 13
14 24 866 KLICH Mateusz 1995-04-02 IKS Olkusz (MA) 8:04 14
15 6 13 VALETTE Jan 2005-12-29 KS Cracovia 1906 Kraków (MA) 8:27 15
16 9 322 ŁAPCIK Artur 2005-07-01 KS Victoria Trzebinia (MA) 8:30 16
17 22 89 KAMIONKA Jacek 1975-12-15 KS Olkusz (MA) 8:33 17
18 1 667 RAŚ Stanisław 2006-06-17 KS AZS AWF Kraków (MA) 9:05 18
19 17 14 SZYMCZYK Szymon 2003-01-06 KS Cracovia 1906 Kraków (MA) 9:07 19
20 13 17 BAŚCIK Mateusz 2005-01-01 KS Cracovia 1906 Kraków (MA) 9:26 20
21 5 678 KOSELA Kacper 2006-01-03 KS AZS AWF Kraków (MA) 9:30 21
22 2 12 GRĘBOSZ Dorian 2006-06-05 KS AZS AWF Kraków (MA) 9:30 22
23 3 18 ZIELIŃSKI Michał 2006-03-14 KS Cracovia 1906 Kraków (MA) 9:53 23
24 14 222 JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 KS Victoria Trzebinia (MA) 10:20 24

© by Pilar 2013-2022          Generowanie strony 0.0569589 s. | 768 kilobytes