Grand Prix Małopolski w Biegach Przełajowych
OLKUSZ, 5.11.2022
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-11-05 13:49:58
M1000przdz 1 1 0 kb66
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

500m prz K 1000m prz K 2000 prz K

500m prz M 1000m prz M 2000 prz M

DZIEŃ 1
2022-11-05


11:10  500 m przełaje dziewczyn  [s]
11:15  500 m przełaje chłopców  [s]
11:20  500 m przełaje dziewczyn  [s]
11:25  500 m przełaje chłopców  [s]
11:30  500 m przełaje dziewczyn  [s]
11:38  500 m przełaje chłopców  [s]
11:46  500 m przełaje dziewczyn  [s]
11:54  500 m przełaje chłopców  [s]
12:02  500 m przełaje dziewczyn  [s]
12:10  500 m przełaje chłopców  [s]
12:20  1000m przełaje kobiet  [s]
12:32  1000m przełaje mężczyzn  [s]
12:44  1000m przełaje kobiet  [s]
12:56  1000m przełaje mężczyzn  [s]
13:08  1000m przełaje kobiet  [s]
13:20  1000m przełaje mężczyzn  [s]
13:32  1000m przełaje kobiet  [s]
13:44  1000m przełaje mężczyzn  [s]
13:55  2 km przełaje kobiet  [s]
14:15  2 km przełaje mężczyzn  [s]
 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  Bieg 4  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2022-11-05 13:49:58
1000m przełaje mężczyzn - Bieg 1 Planowany START: 2022-11-05 12:32 WYSTARTOWANO: 12:33:22
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 11 512 TROJANOWSKI Maciej 2010-03-27 KS Limanowa Forrest (MA) 4:19 20
2 7 80 DOLEZY Kuba 2010-09-24 KS Olkusz (MA) 4:19 21
3 8 231 SZYMCZYK Michał 2010-08-24 WKS Wawel Kraków (MA) 4:19 22
4 16 68 SZCZERBA Adam 2010-01-31 UKS Lider Siercza (MA) 4:23 25
5 3 75 BRÓG Michał 2010-12-15 KS Olkusz (MA) 4:23 26
6 12 722 DOBROWOLSKI Mikołaj 2010-02-28 KS SportWise Kraków (MA) 4:27 29
7 9 285 DRONSZCZYK Stanisław 2010-08-17 UKS Lider Siercza (MA) 4:52 37
8 13 88 SIEJKA Bartłomiej 2010-02-24 KS Olkusz (MA) 4:53 38
9 14 315 KIEĆ Krzysztof 2010-02-10 WKS Wawel Kraków (MA) 4:55 39
10 17 729 FERDEK Mateusz 2010-01-27 SKL Sucha Beskidzka (MA) 4:55 40
11 4 268 SŁOŃSKI Mikołaj 2010-11-23 UKS Romer Rabka-Zdrój (MA) 4:59 42
12 1 320 BUGAJ Michał 2010-12-21 WKS Wawel Kraków (MA) 5:06 44
13 2 72 ZĄBCZYK Paweł 2010-12-16 SAS AZS AWF Kraków (MA) 5:07 46
14 5 77 FIJAŁKOWSKI Michał 2010-10-18 SAS AZS AWF Kraków (MA) 5:08 47
15 15 999 KRZYWORĄCZKA Tomasz 2010-02-02 Krakowska Akademia Lekkoatletyki (MA) 5:09 48
16 10 125 FORMA Maciej 2010-07-03 SKS Kusy Kraków (MA) 5:19 49
17 6 223 MŁODZIK Jakub 2010-10-08 MUKS ILKUS Olkusz (MA) 6:08 50
18 18 224 FRĄCKIEWICZ Miłosz 2010-01-27 UKS Kusy Bukowno (MA) 7:17 51
19 841 GUZIK Mateusz 2010-08-11 SKL Sucha Beskidzka (MA) DNS
20 840 KUS Tomasz 2010-07-13 SKL Sucha Beskidzka (MA) DNS

© by Pilar 2013-2022          Generowanie strony 0.0913661 s. | 768 kilobytes