Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w biegach przełajowych
WARSZAWA, 19.11.2022
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-11-19 21:12:31
M1000prz 1 1 0 9c91
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

1000m prz 1000prz 1500prz 1500prz 2000prz 2000przj 2500prz

1000m prz 1000 m M 20000prz 2000m prz 20000przjm 2000prz 3000prz 3000prz 3000prz 3000prz

DZIEŃ 1
2022-11-19


11:00  1 km przełaje K dzieci  [s]
11:10  1000 m przełaje M dzieci  [s]
11:20  1 km przełaje kobiet  [s]
11:30  1 km przełaje mężczyzn  [s]
11:45  1.5 km przełaje juniorek mł.  [s]
12:00  2 km przełaje juniorów młodszych  [s]
12:00  2 km przełaje M U20  [s]
12:00  2 km przełaje M 
12:15  2 km przełaje kobiet  [s]
12:15    [Gr. A]
12:15  2 km przełaje juniorek 
12:30  3 km przełaje mężczyzn  [s]
12:30  3 km przełaje juniorów  [s]
12:30  3 km przełaje juniorzy młodsi  [s]
13:00  1.5 km przełaje młodziczki  [s]
13:15  2 km przełaje młodzicy  [s]
13:30  2.5 km przełaje młodziczki  [s]
13:45  3 km przełaje młodzicy  [s]
 
 Bieg 1  Ranking
1 km przełaje mężczyzn - Bieg 1 Planowany START: 2022-11-19 11:30 WYSTARTOWANO: 11:40:00
tor nazwisko i imię data ur. kraj-klub PB SB inf
STEFAŃSKI Michał 2009-03-02 RK Athletics Warszawa (MZ)
KARDA Sebastian 2009-10-09 UKS LA Basket Warszawa (MZ)
SAŁAPSKI Patryk 2009-03-15 UKS Diamond Athletics Białołęka (MZ)
JOŃSKI Igor 2009-02-19 UKS Olimp Kozienice (MZ)
PUSZCZ Mateusz 2010-02-23 RK Athletics Warszawa (MZ)
MAŃKA Franciszek 2009-04-02 UKS Diamond Athletics Białołęka (MZ)
JANDUŁA Patryk 2009-03-14 RLTL Optima Radom (MZ)
TKACZ Bruno 2009-11-24 UKS MTE Milanówek (MZ)
STASIEWICZ Jakub 2009-06-23 UKS Bieniewiczanka Błonie (MZ)
MAZURKIEWICZ Krzysztof 2009-09-08 RLTL Optima Radom (MZ)
WIGIER Stanisław 2009-07-10 UKS MTE Milanówek (MZ)
KILEN Marcin 2010-12-14 KS Czempion Warszawa (MZ)
POGONOWSKI Ignacy 2009-11-15 AKL Ursynów Warszawa (MZ)
KULCZYK Tymoteusz 2010-01-21 KS Lider Grodzisk Mazowiecki (MZ)
CHOLEWA Piotr 2010-05-06 RLTL Optima Radom (MZ)
SŁONIEWSKI Leon 2010-03-31 AKL Ursynów Warszawa (MZ)
HAZANCHIIAN Riza 2010-01-13 KS Czempion Warszawa (MZ)
CHRAPEK Krzysztof 2009-02-16 KS AZS AWF Warszawa (MZ)
TARNICKI Antoni 2010-05-17 UKS Falenica Warszawa (MZ)
GAWENDA Jędrzej 2010-11-12 UKS Falenica Warszawa (MZ)
BŁASZCZYK Dominik 2010-08-12 UKS Iwiczna Nowa Iwiczna (MZ)
PAUL Benedykt 2010-12-18 UKS Falenica Warszawa (MZ)
OZIĘBŁOWSKI Mikołaj 2010-09-25 AKL Ursynów Warszawa (MZ)
ANDRZEJEWSKI Jan 2010-03-08 RK Athletics Warszawa (MZ)
RASZYK Patryk 2010-11-23 RK Athletics Warszawa (MZ)
ZIELIŃSKI Mateusz 2010-04-17 RK Athletics Warszawa (MZ)
STRZELCZYK Jędrzej 2010-12-19 UKS Falenica Warszawa (MZ)
KALISZEWSKI Wojciech 2010-10-30 KS Czempion Warszawa (MZ)
ZIÓŁKOWSKI Jan 2010-02-04 UKS 48 Warszawa (MZ)
SPOCZYŃSKI Maciej 2010-06-15 UKS 48 Warszawa (MZ)

© by Pilar 2013-2022          Generowanie strony 0.056684 s. | 768 kilobytes