34. Mityng Solidarności z okazji Uchwalnie Konstytucji 3-go Maja
BIAŁYSTOK, 03.05.2024
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2024-05-03 18:11:41
M1000 1 1 0 94uv
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100U16 200 400 1000 1000U16 Wzwyż W dal Kula KulaU18 Dysk DyskU16 Oszczep OszczepU18

100 100U16 200 400 1000 1000U16 Wzwyż W dal KulaU20 KulaU18 DyskU20 DyskU18 DyskU16 OszczepU18 OszczepU16

DZIEŃ 1
2024-05-03


14:50  Ceremonia Otwarcia 
15:00  100 metrów M  [s]
15:00  Pchnięcie kulą M U20 (6kg) 
15:00  Rzut oszczepem M U16 (600g) 
15:00  Pchnięcie kulą M U18 (5kg) 
15:00  Rzut oszczepem K (600g) 
15:00  Skok wzwyż M 
15:00  Rzut dyskiem K (1kg)- boisko boczne 
15:00  Pchnięcie kulą K (4kg) 
15:00  Rzut dyskiem (0.75 kg) K U16- boisko boczne 
15:10  100 metrów K  [s]
15:20  100 metrów M U16 i mł.  [s]
15:35  100 metrów K U16 i mł.  [s]
15:55  Rzut oszczepem M U18 (700g) 
16:05  400 metrów K  [s]
16:10  400 metrów M  [s]
16:10  Rzut dyskiem M U16 (1kg) - boisko boczne 
16:10  Rzut dyskiem M U18 (1.5kg) - boisko boczne 
16:10  Rzut dyskiem M U20 (1.75kg) - boisko boczne 
16:10  Skok w dal M 
16:10  Skok wzwyż K 
16:20  200 metrów K  [s]
16:35  200 metrów M  [s]
16:40  Rzut oszczepem K (500g) U18 i mł. 
16:55  1000 metrów K  [s]
17:00  1000 metrów K U16 i mł.  [s]
17:00  Skok w dal K 
17:00  Pchnięcie kulą K (3kg) U18 i mł. 
17:15  1000 metrów M  [s]
17:25  1000 metrów M U16 i mł.  [s]
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2024-05-03 18:11:41
1000 metrów M - Bieg 1 Planowany START: 2024-05-03 17:15 WYSTARTOWANO: 17:36:45
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 13 995 DĄBROWSKI Piotr 2003-06-08 KS Prefbet-Sonarol (PD) 2:31.40 PB 1
2 15 35 PIGIEL Jakub 2006-04-26 LUKS Hańcza Suwałki (PD) 2:32.29 2
3 8 808 DUDEK Bartosz 1992-02-25 MKS Juvenia Białystok (PD) 2:33.97 3
4 11 77 TEREBUN Szymon 2008-01-24 KS Podlasie Białystok (PD) 2:36.41 4
5 16 781 CZARNOCKI Maciej 2006-08-10 KS Podlasie Białystok (PD) 2:37.95 PB 5
6 10 820 ROGOZIŃSKI Karol 1999-01-19 UKS Siódemka Ostrołęka (MZ) 2:38.19 PB 6
7 9 996 ZALESKI Konrad 2007-01-22 KS Prefbet-Sonarol (PD) 2:38.25 PB 7
8 14 22 BONDARUK Paweł 2006-03-27 MKS Juvenia Białystok (PD) 2:39.30 PB 8
9 17 55 BRODOWSKI Sasha 2005-02-12 LUKS Hańcza Suwałki (PD) 2:40.46 9
10 3 827 MROZEK Artur 2007-06-18 UKS Siódemka Ostrołęka (MZ) 2:44.12 PB 10
11 6 90 KISZKIEL Jakub 2008-07-07 MKS Juvenia Białystok (PD) 2:45.97 PB 11
12 12 782 LACHOWICZ Jakub 2008-04-01 KS Podlasie Białystok (PD) 2:46.21 PB 12
13 5 18 ŁABANOWSKI Daniel 2008-12-13 MKS Juvenia Białystok (PD) 2:46.53 13
14 1 196 FILIPKOWSKI Mariusz 2008-02-15 UKS Technik Augustów (PD) 2:48.51 14
15 4 778 TOMASZEWSKI Jakub 2008-04-03 KS Podlasie Białystok (PD) 2:49.89 15
16 2 13 MORAWSKI Jacek 1969-06-30 MKS Juvenia Białystok (PD) 3:33.38 16
7 829 SALA Szymon 2007-09-11 UKS Siódemka Ostrołęka (MZ) DNS

© by Pilar 2013-2024          Generowanie strony 0.2234089 s. | 768 kilobytes

Live1 Live2 Live3