Dolnośląsko - Podlaski Mityng "Witajcie Wakacje"
JELENIA GÓRA, 23.06.2022
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-06-23 18:47:59
M1000 1 1 0 5o9w
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 300 400 600 800 1000 1500 3000 100p 100U18 300pU16 400p 1000m prz.K U16 1500m prz.K U18 4x1 W dal Trójskok WieloskokU16

100 200 300 400 600 800 1000 1500 3000 110 110U20 110U18 300pU16 400p 400p 1000m prz.M U16 2000p W dal Trójskok Wieloskok

DZIEŃ 1
2022-06-23


15:45  100 m ppł kobiet  [s]
15:45  100 m pł K U18 (76,2)  [s]
15:55  110 m ppł mężczyzn  [s]
16:00  110 metrów pł M U20 (99.1)  [s]
16:00  110 metrów pł M U18 (91.4)  [s]
16:05  100 metrów kobiet  [el]
16:05  Wieloskok M U16 
16:05  Trójskok mężczyzn 
16:05  Trójskok kobiet 
16:05  Wieloskok K U16 
16:20  100 metrów mężczyzn  [el]
16:35  300 m ppł K U16  [s]
16:40  300 m ppł M U16  [s]
16:45  400 m pł kobiet  [s]
16:50  400 metrów pł M U18 (84.0)  [s]
16:50  400 m ppł mężczyzn  [s]
17:00  100 metrów kobiet  [F]
17:00  Skok w dal kobiet 
17:05  100 metrów mężczyzn  [F]
17:10  400 metrów mężczyzn  [s]
17:15  400 metrów kobiet  [s]
17:25  800 metrów kobiet  [s]
17:30  800 metrów mężczyzn  [s]
17:35  300 metrów kobiet  [s]
17:40  300 metrów mężczyzn  [s]
17:50  600 metrów kobiet  [s]
17:55  600 metrów mężczyzn  [s]
18:05  4x100 metrów juniorek mł  [s]
18:05  Skok w dal mężczyzn 
18:15  200 metrów kobiet  [s]
18:25  200 metrów mężczyzn  [s]
18:40  1000 metrów kobiet  [s]
18:45  1000 metrów mężczyzn  [s]
18:50  1500 metrów mężczyzn  [s]
18:50  1500 metrów kobiet  [s]
19:00  1500 m przeszkody K U18  [s]
19:10  1000 m przeszkody K U16  [s]
19:10  1000 m przeszkody M U16  [s]
19:15  2000 m przeszkody M U18  [s]
19:25  3000 metrów kobiet  [s]
19:40  3000 metrów mężczyzn  [s]
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2022-06-23 18:47:59
1000 metrów mężczyzn - Bieg 1 Planowany START: 2022-06-23 18:45 WYSTARTOWANO: 18:43:39
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 1 1 KOWALSKI Stanisław 2006-02-22 LKS Górnik Wałbrzych (DS) 2:56.44 PB 1
2 2 22 SŁODKOWSKI Piotr 2008-11-28 ULKS Bystrzyca Kłodzka (DS) 3:00.48 PB 2
3 4 45 CHADZIKONSTANDINU Kamil 2008-07-18 LKS Górnik Wałbrzych (DS) 3:09.43 PB 3
4 3 475 RUTKOWSKI Kajetan 2009-01-17 SL GKS Olsza Olszyna (DS) 3:15.25 4
5 5 31 KORNAŚ Franciszek 2008-09-23 KL Ziemia Kłodzka (DS) 3:34.65 PB 5
6 8 13 GRZESZAK Antoni 2008-12-17 LKS Górnik Wałbrzych (DS) 3:39.45 6
7 7 20 WIKTORSKI Michał 2008-05-06 SSMKS Parasol Wrocław (DS) 3:54.46 7
6 16 SZARGAWIŃSKI Szymon 2009-02-17 ULKS Bystrzyca Kłodzka (DS) DNS

© by Pilar 2013-2022          Generowanie strony 0.1670609 s. | 768 kilobytes