XXIX Ogólnopolski Finał Czwartków Lekkoatletycznych
ŁÓDŹ, 17-18 czerwca 2023
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-06-18 13:08:25
Kwd_3 1 1 0 9hpz
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

30009 30010 30011 60009 60010 60011 6009 6010 6011 kula09 RPP09 RPP10 RPP11 SWD09 SWD10 SWD11 SWZ09 SWZ10 SWZ11

100009 100010 100011 30009 30010 30011 6009 6010 6011 kula09 RPP09 RPP10 RPP11 SWD09 SWD10 SWD11 SWZ09 SWZ10 SWZ11

DZIEŃ 1
2023-06-17
DZIEŃ 2
2023-06-18


11:00  600 m dziewcząt 2012 i młodsze  [s]
11:00  Skok wzwyż dziewcząt 2012 i młodsze 
11:30  600 m dziewcząt 2011  [s]
12:00  Skok w dal dziewcząt 2012 i młodsze  [Gr. B]
12:00  600 m dziewcząt 2010  [s]
12:00  Rzut piłeczką palantową Dz 2012 i młodsze  [Gr. B]
12:30  60 m dziewcząt 2012 i młodsze  [el]
13:00  Skok wzwyż chłopców 2012 i młodsi 
13:00  60 m chłopców 2012 i młodsi  [el]
13:00  Rzut piłeczką palantową Ch 2012 i młodsi  [Gr. B]
13:00  Skok w dal chłopców 2012 i młodsi  [Gr. B]
13:30  300 m dziewcząt 2012 i młodsze  [el]
14:00  300 m chłopców 2012 i młodsi  [el]
14:30  60 m dziewcząt 2011  [el]
15:00  Skok wzwyż dziewcząt 2011  [Gr. A]
15:00  Rzut piłeczką palantową Dz 2011  [Gr. B]
15:00  Skok w dal dziewcząt 2011  [Gr. B]
15:00  60 m chłopców 2011  [el]
15:30  300 m dziewcząt 2011  [el]
16:00  Skok wzwyż chłopców 2011 
16:00  300 m chłopców 2011  [el]
16:00  Rzut piłeczką palantową Ch2011  [Gr. B]
16:00  Skok w dal chłopców 2011  [Gr. B]
16:30  60 m dziewcząt 2010  [el]
17:00  Skok wzwyż dziewcząt 2010  [Gr. A]
17:00  Skok w dal dziewcząt 2010  [Gr. B]
17:00  60 m chłopców 2010  [el]
17:00  Rzut piłeczką palantową Dz 2010  [Gr. B]
17:30  300 m dziewcząt 2010  [el]
18:00  Skok wzwyż chłopców 2010  [Gr. A]
18:00  Rzut piłeczką palantową Ch 2010  [Gr. B]
18:00  Skok w dal chłopców 2010  [Gr. B]
18:00  300 m chłopców 2010  [el]
 
 Gr. A  Gr. B  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2023-06-17 22:16:20
Skok w dal dziewcząt 2012 i młodsze - Gr. A Planowany START: 2023-06-17 12:00 ZAKOŃCZENIE: 12:54:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III wynik inf rank
1 34 1470 WIŚNIEWSKA Aleksandra 2012-01-01 Toruń 4.78
4.81
r
4.81
Q 1
2 32 465 WÓJCIK Laura 2012-01-01 Kielce ind 4.50
4.65
4.47
4.65
Q SB 2
3 33 466 LECHOWICZ Emilia 2012-01-01 Kielce ind x
x
4.36
4.36
Q 3
4 31 1041 RAŚNIEWSKA Inez 2012-01-01 Puszczykowo 4.43
4.35
4.14
4.43
Q 4
6 21 929 HIBNER Emilia 2012-01-01 Poznań 4.23
4.10
4.22
4.23
Q SB 6
7 26 29 PATEK Alicja 2012-01-01 Bełchatów 4.17
4.04
3.97
4.17
Q 7
8 25 356 ADAMCZYK Łucja 2012-01-01 Gdańsk 4.14
4.03
3.86
4.14
Q 8
9 9 312 KULIG Paulina 2012-01-01 Elbląg 4.12
4.02
4.01
4.12
Q SB 9
10 30 1522 RAFALSKA Barbara 2012-01-01 W-wa Żew 4.09
4.08
4.05
4.09
Q 10
12 27 996 NIZIELSKA Lena 2012-01-01 Pułtusk x
4.06
3.54
4.06
Q 12
13 5 1336 PAWLAK Kornelia 2012-01-01 Szubin 4.05
3.73
3.82
4.05
SB 13
14 15 310 KOŁECKA Dominika 2012-01-01 Elbląg 4.04
3.99
3.82
4.04
SB 14
16 10 184 DĄBROWSKA Adrianna 2012-01-01 Bydgoszcz 3.97
3.71
4.02
4.02
SB 16
17 29 357 GOSTOMSKA Nicola 2012-01-01 Gdańsk 4.01
3.86
3.95
4.01
17
18 22 1032 JANICKA Kaja 2012-01-01 Puszczykowo 4.01
3.94
3.94
4.01
SB 18
20 17 97 RUDYŃSKA Lena 2012-01-01 Bojanowo 3.85
3.98
3.87
3.98
20
21 24 892 RUSIN Helena 2012-01-01 Piła 3.78
3.96
3.94
3.96
21
22 7 1154 KRUPA Olga 2012-01-01 Siedlce 3.94
3.88
3.79
3.94
SB 22
23 19 35 MORAWIEC Weronika 2013-01-01 Bełchatów 3.91
3.65
3.93
3.93
23
26 4 80 KĘDZIERSKA Magdalena 2012-01-01 Bojano 3.76
3.88
x
3.88
SB 26
27 12 78 GADOMSKA Nina 2012-01-01 Bojano 3.86
3.77
3.80
3.86
27
28 13 582 LUDWICKA Antonina 2012-01-01 Lubin 3.70
3.78
3.57
3.78
28
29 1 1434 WOŁOSZYK Aleksandra 2012-01-01 Tczew x
x
3.78
3.78
29
30 16 554 MICHALAK Milena 2012-01-01 Kutno 3.47
3.77
3.48
3.77
30
32 8 1063 KOSTRZEWA Zuzanna 2012-01-01 Pyrzyce 3.74
3.75
3.64
3.75
32
33 6 1540 TEMPES Maria 2012-01-01 Wałbrzych 3.72
3.69
3.53
3.72
33
34 14 380 KOWALCZYK Antonina 2012-01-01 Glinianka 3.72
3.63
3.56
3.72
34
36 11 1099 KIENAST Zuzanna 2013-01-01 Sępólno Krajeńskie x
3.54
3.66
3.66
36
37 20 449 SZYMANSKA Julia 2012-01-01 Jarocin 3.39
3.63
3.65
3.65
37
50 23 599 LEWIŃSKA Marcelina 2012-01-01 Łobez x
3.27
3.45
3.45
50
51 28 481 PSTRĄGOWSKA Majka 2012-01-01 Koszalin x
x
3.44
3.44
51
2 1435 MICHNA Lena 2012-01-01 Tczew


DNS
3 1725 ANDRUK Aleksandra 2012-01-01 Brwinów


DNS
18 1153 TAJAK Emilia 2012-01-01 Siedlce


DNS

© by Pilar 2013-2023          Generowanie strony 0.101583 s. | 768 kilobytes

Live1 Live2 Live3