XXVIII Ogólnopolski Finał Czwartków Lekkoatletycznych
ŁÓDŹ, 19-20 czerwca 2022
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-06-19 11:45:32
Kw_2 1 1 0 a585
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

30009 30010 30011 60009 60010 60011 6009 6010 6011 kula09 RPP09 RPP10 RPP11 SWD09 SWD10 SWD11 SWZ09 SWZ10 SWZ11

100009 100010 100011 30009 30010 30011 6009 6010 6011 kula09 RPP09 RPP10 RPP11 SWD09 SWD10 SWD11 SWZ09 SWZ10 SWZ11

DZIEŃ 1
2022-06-18
DZIEŃ 2
2022-06-19
KLASYFIKACJA
MEDALOWA


11:00  Skok wzwyż dziewcząt 2011 i młodsze 
11:00  600 m dziewcząt 2011 i młodsze  [s]
11:30  600 m dziewcząt 2010  [s]
12:00  Skok w dal dziewcząt 2011 i młodsze  [Gr. A]
12:00  Rzut piłeczką palantową Dz 2011 i młodsze  [Gr. A]
12:00  600 m dziewcząt 2009  [s]
12:30  60 m dziewcząt 2011 i młodsze  [el]
13:00  Skok wzwyż chłopców 2011 i młodsi 
13:00  Rzut piłeczką palantową Ch 2011 i młodsi  [Gr. A]
13:00  Skok w dal chłopców 2011 i młodsi  [Gr. A]
13:00  60 m chłopców 2011 i młodsi  [el]
13:30  300 m dziewcząt 2011 i młodsze  [el]
14:00  300 m chłopców 2011 i młodsi  [el]
15:00  Rzut piłeczką palantową Dz 2010  [Gr. A]
15:00  Skok w dal dziewcząt 2010  [Gr. A]
15:00  Skok wzwyż dziewcząt 2010  [Gr. A]
15:00  60 m dziewcząt 2010  [el]
15:30  60 m chłopców 2010  [el]
16:00  Rzut piłeczką palantową Ch2010  [Gr. A]
16:00  Skok w dal chłopców 2010  [Gr. A]
16:00  Skok wzwyż chłopców 2010  [Gr. A]
16:00  300 m dziewcząt 2010  [el]
16:30  300 m chłopców 2010  [el]
17:00  Skok w dal dziewcząt 2009  [Gr. A]
17:00  Skok wzwyż dziewcząt 2009  [Gr. A]
17:00  Rzut piłeczką palantową Ch 2009  [Gr. A]
17:00  60 m dziewcząt 2009  [el]
17:30  60 m chłopców 2009  [el]
18:00  Skok w dal chłopców 2009  [Gr. A]
18:00  Skok wzwyż chłopców 2009  [Gr. A]
18:00  300 m dziewcząt 2009  [el]
18:30  300 m chłopców 2009  [el]
 
 Gr. A  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2022-06-18 16:03:52
Skok wzwyż dziewcząt 2010 - Gr. A Planowany START: 2022-06-18 15:00 ZAKOŃCZENIE: 15:28:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub 115 125 wynik inf rank
1 2 1336 WĘCŁAWIAK Agata 2010-01-01 Środa Wlkp o o 1.25 Q 1
1 5 606 RUTKOWSKA Maja 2010-01-01 Łowicz - o 1.25 Q 1
1 6 613 ZIMNA Maja 2010-01-01 Łowicz o o 1.25 Q 1
1 7 746 BUJNICKA Julia 2010-01-01 Nowa Sól o o 1.25 Q 1
1 8 27 STRADOMSKA Tola 2010-01-01 Barlinek o o 1.25 Q 1
1 10 883 DALECKA Michalina 2010-01-01 Pszczółki o o 1.25 Q 1
1 12 947 GLINKA Renata 2010-01-01 Pułtusk o o 1.25 Q 1
1 15 983 WŁODARCZYK Sandra 2010-01-01 Pułtusk o o 1.25 Q 1
1 19 735 PILARSKA Lena 2010-01-01 Nakło n Notecią o o 1.25 Q 1
10 18 981 TŁOCZKOWSKA Marta 2010-01-01 Pułtusk xo o 1.25 Q 10
11 14 1295 KOZŁOWSKA Aleksandra 2010-01-01 Szczecin o xo 1.25 Q 11
11 16 148 JURCZAK Aleksandra 2010-01-01 Brwinów o xo 1.25 Q 11
11 20 723 KUCHARSKA Zofia 2010-01-01 Nakło n Notecią o xo 1.25 Q 11
14 1 1398 GRZEŚKOWIAK Ula 2010-01-01 Tczew o xxx 1.15 14
14 4 513 SZKUDLAREK Natalia 2010-01-01 Kruszwica o xxx 1.15 14
9 885 DYKIER Dominika 2010-01-01 Pszczółki xxx NM

© by Pilar 2013-2022          Generowanie strony 0.1165681 s. | 768 kilobytes