XXVIII Ogólnopolski Finał Czwartków Lekkoatletycznych
ŁÓDŹ, 19-20 czerwca 2022
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-06-20 15:21:36
Kppal_3 1 1 0 a585
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

30009 30010 30011 60009 60010 60011 6009 6010 6011 kula09 RPP09 RPP10 RPP11 SWD09 SWD10 SWD11 SWZ09 SWZ10 SWZ11

100009 100010 100011 30009 30010 30011 6009 6010 6011 kula09 RPP09 RPP10 RPP11 SWD09 SWD10 SWD11 SWZ09 SWZ10 SWZ11

DZIEŃ 1
2022-06-18
DZIEŃ 2
2022-06-19
KLASYFIKACJA
MEDALOWA


11:00  Skok wzwyż dziewcząt 2011 i młodsze 
11:00  600 m dziewcząt 2011 i młodsze  [s]
11:30  600 m dziewcząt 2010  [s]
12:00  Skok w dal dziewcząt 2011 i młodsze  [Gr. A]
12:00  Rzut piłeczką palantową Dz 2011 i młodsze  [Gr. A]
12:00  600 m dziewcząt 2009  [s]
12:30  60 m dziewcząt 2011 i młodsze  [el]
13:00  Skok wzwyż chłopców 2011 i młodsi 
13:00  Rzut piłeczką palantową Ch 2011 i młodsi  [Gr. A]
13:00  Skok w dal chłopców 2011 i młodsi  [Gr. A]
13:00  60 m chłopców 2011 i młodsi  [el]
13:30  300 m dziewcząt 2011 i młodsze  [el]
14:00  300 m chłopców 2011 i młodsi  [el]
15:00  Rzut piłeczką palantową Dz 2010  [Gr. A]
15:00  Skok w dal dziewcząt 2010  [Gr. A]
15:00  Skok wzwyż dziewcząt 2010  [Gr. A]
15:00  60 m dziewcząt 2010  [el]
15:30  60 m chłopców 2010  [el]
16:00  Rzut piłeczką palantową Ch2010  [Gr. A]
16:00  Skok w dal chłopców 2010  [Gr. A]
16:00  Skok wzwyż chłopców 2010  [Gr. A]
16:00  300 m dziewcząt 2010  [el]
16:30  300 m chłopców 2010  [el]
17:00  Skok w dal dziewcząt 2009  [Gr. A]
17:00  Skok wzwyż dziewcząt 2009  [Gr. A]
17:00  Rzut piłeczką palantową Ch 2009  [Gr. A]
17:00  60 m dziewcząt 2009  [el]
17:30  60 m chłopców 2009  [el]
18:00  Skok w dal chłopców 2009  [Gr. A]
18:00  Skok wzwyż chłopców 2009  [Gr. A]
18:00  300 m dziewcząt 2009  [el]
18:30  300 m chłopców 2009  [el]
 
 Gr. A  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2022-06-20 15:21:36
Rzut piłeczką palantową Dz 2011 i młodsze - Gr. A Planowany START: 2022-06-18 12:00 ZAKOŃCZENIE: 12:35:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III wynik inf rank
1 46 59 WOLSKA Natalia 2011-01-01 Białe Błota 40.50 35.00 36.00 40.50 Q SB 1
2 19 1648 JABŁOŃSKA Laura 2011-01-01 Złotów x 35.00 39.00 39.00 Q 2
3 5 764 SZAFRAN Emilia 2011-01-01 Nowa Sól 36.50 37.00 34.00 37.00 Q 3
4 21 128 STANISŁAWSKA Lena 2011-01-01 Brusy 30.50 28.50 36.50 36.50 Q 4
5 43 48 KOWALKOWSKA Blanka 2011-01-01 Białe Błota 28.50 29.50 36.00 36.00 Q SB 5
6 39 495 PIECUCH Klaudia 2011-01-01 Kraków 18.50 35.50 29.00 35.50 Q SB 6
7 41 1064 NIEDZIÓŁKA Wiktoria 2011-01-01 Siedlce 33.00 35.00 31.50 35.00 Q SB 7
8 45 181 GĄSIOROWSKA Amelia 2011-01-01 Bydgoszcz 31.50 34.50 34.50 34.50 Q SB 8
9 34 339 CZARKOWSKA Marta 2011-01-01 Gdańsk 33.00 33.00 31.00 33.00 Q SB 10
10 17 907 GONCIARZ Zofia 2011-01-01 Pszczyna 25.00 31.00 33.00 33.00 Q 9
11 44 52 OKRASA Łucja 2011-01-01 Białe Błota 30.00 31.50 32.50 32.50 Q SB 11
12 37 1384 ŁOŚ Julia 2011-01-01 Świnoujście 18.00 32.50 29.00 32.50 Q SB 13
13 40 150 KOLENDA Zofia 2011-01-01 Brwinów 32.50 28.50 28.50 32.50 Q SB 12
14 10 580 STUDZIŃSKA Nikola 2011-01-01 Łobez 30.50 31.50 32.00 32.00 14
15 18 1650 KRÓL Joanna 2011-01-01 Złotów 25.00 28.50 30.50 30.50 15
16 23 1470 TOMCZYK Maja 2011-01-01 Tuchola 29.50 14.50 29.00 29.50 16
17 16 1268 WARAKOMSKA Joanna 2011-01-01 Suwałki 29.00 27.50 27.50 29.00 17
18 26 529 KOMOROWSKA Nikola 2011-01-01 Kutno 25.00 28.00 27.00 28.00 18
19 11 1656 PIEKUT Katarzyna 2011-01-01 Złotów 26.50 x 28.00 28.00 19
20 22 1588 KĘPCZYK Claudia 2011-01-01 Września 19.50 27.50 x 27.50 20
21 38 1352 CHYLEWSKA Ewa 2011-01-01 Świecie 17.00 19.00 27.50 27.50 SB 21
22 20 114 KALAFUS Hanna 2011-01-01 Brusy 27.00 24.00 21.50 27.00 22
23 42 1167 RYŚ Zofia 2011-01-01 Skórcz 25.00 25.00 26.00 26.00 SB 23
24 29 132 WRÓBLEWSKA Martyna 2011-01-01 Brusy 23.00 26.00 25.00 26.00 24
25 12 1369 ŚWIECHOWICZ Urszula 2011-01-01 Świecie 26.00 23.00 24.50 26.00 25
26 25 511 SULINOWSKA Dominika 2011-01-01 Kruszwica 26.00 24.00 22.50 26.00 26
27 14 1237 JĘDRYCHOWSKA Dagmara 2011-01-01 Susz 23.50 24.00 25.00 25.00 27
28 28 543 TRUSZCZYŃSKA Zuzanna 2011-01-01 Kutno 23.00 22.50 25.00 25.00 28
29 15 1240 KOWALSKA Dorota 2011-01-01 Susz 20.00 18.00 25.00 25.00 29
30 31 945 DOMŻALSKA Julia 2011-01-01 Pułtusk 20.50 23.00 24.00 24.00 SB 30
31 3 685 RATAJCZAK Lena 2011-01-01 Międzychód 24.00 14.00 23.00 24.00 31
32 27 542 SZATKOWSKA Wiktoria 2011-01-01 Kutno 20.00 24.00 19.00 24.00 32
33 36 840 PIÓRKOWSKA Weronika 2011-01-01 Police 23.50 23.50 21.00 23.50 SB 33
34 33 955 KOWALEWSKA Patrycja 2012-01-01 Pułtusk 20.50 23.50 22.00 23.50 SB 34
35 32 1095 CABAN Julia 2011-01-01 Skierniewice 23.00 22.00 19.50 23.00 SB 35
36 9 1392 BOGUSZ Julia 2011-01-01 Tczew 17.50 22.00 22.00 22.00 36
37 1 1374 ZAWACKA Wiktoria 2011-01-01 Świecie 20.00 21.00 19.00 21.00 37
38 7 1394 CZARNECKA Wiktoria 2011-01-01 Tczew 20.00 18.50 x 20.00 38
39 24 1456 BADTKE Klaudia 2011-01-01 Tuchola 19.50 19.50 19.50 19.50 39
40 30 363 OKOŃ Emilia 2011-01-01 Gdańsk 19.50 18.50 x 19.50 SB 40
41 35 1305 ZIELIŃSKA Lena 2011-01-01 Szczecin 19.50 15.00 14.00 19.50 SB 41
42 6 1446 JAWORSKA Maja 2011-01-01 Toruń 17.00 12.50 18.00 18.00 42
43 13 1328 DELESTOWICZ Karolina 2011-01-01 Środa Wlkp 14.50 16.50 14.50 16.50 43
44 2 1310 GAWRON Lilianna 2011-01-01 Szubin 13.50 14.00 16.00 16.00 44

© by Pilar 2013-2022          Generowanie strony 0.0856042 s. | 768 kilobytes