2. Ogólnopolskie Halowe Zawody LA w Arenie Toruń 2022
TORUŃ, 15.01.2022
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-01-15 13:56:22
K60m 1 1 0 kty2
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 60 60WzwyżU16 200 200U16 300 300U16 60p 60pU20 60pU18 60pU16 60pU14 600 1000 2000 Wzwyż Tyczka W dal W dalU20 W dalU18 W dalU16 W dal U14 Trójskok Kula KulaU20 KulaU18 KulaU16 KulaU14

60 60 60U16 200 200U16 300 300U16 60p 60pU20 60pU18 60p 60 m pł M U14 600 1000 2000 Wzwyż Tyczka W dal W dalU18 W dalU16 Trójskok KulaU20 KulaU18 KulaU16 KulaU14 W dal strefa

DZIEŃ 1
2022-01-15


10:30  Skok o tyczce K  [FINAŁ A]
10:30  Skok o tyczce M  [FINAŁ A]
11:00  60 metrów pł mężczyzn  [el]
11:00  60 metrów pł (99.1) M U20  [el]
11:00  Skok w dal ze strefy M 
11:00  Pchnięcie kulą K U18 (3kg) 
11:00  Skok w dal M 
11:00  Skok w dal K 
11:07  60 metrów pł (91.4) M U18  [el]
11:10  60 metrów pł (91.4/8.90) M U16  [s]
11:10  60 m pł M U14 (83.8/8.50)  [s]
11:15  60 metrów pł kobiet  [s]
11:15  60 metrów pł K U20  [el]
11:20  60 metrów pł (76.2) K U18  [el]
11:30  60 metrów pł (76.2/8.00) K U16  [el]
11:32  60 m pł K U14 (76.2/7.5)  [s]
11:35  60 metrów kobiet  [el]
11:47  60 metrów K U18  [el]
12:00  Skok wzwyż kobiet 
12:10  60 metrów K U16  [el]
12:15  Trójskok mężczyzn 
12:35  60 metrów pł mężczyzn  [F A]
12:35  Pchnięcie kulą K (4kg) 
12:35  Pchnięcie kulą K U20 (4kg) 
12:35  Pchnięcie kulą K U16 (3kg) 
12:35  Pchnięcie kulą K U14 (2kg) 
12:35  60 metrów pł (99.1) M U20  [F A]
12:35  60 metrów pł (91.4) M U18  [F A]
12:40  60 metrów pł K U20  [F A]
12:40  60 metrów pł (76.2/8.00) K U16  [F A]
12:45  60 metrów pł (76.2) K U18  [F A]
12:50  60 metrów mężczyzn  [el]
13:00  60 metrów M U18  [el]
13:15  60 metrów M U16  [el]
13:25  Trójskok K 
13:50  Skok o tyczce K  [FINAŁ B]
13:50  60 metrów kobiet  [F A]
13:50  Skok o tyczce M  [FINAŁ B]
13:53  60 metrów K U18  [F A]
13:56  60 metrów K U16  [F A]
14:00  60 metrów mężczyzn  [F A]
14:03  60 metrów M U18  [F A]
14:06  60 metrów M U16  [F A]
14:15  Pchnięcie kulą M U20 (6kg) 
14:15  Pchnięcie kulą M U18 (5kg) 
14:15  Pchnięcie kulą M U16 (5kg) 
14:15  300 metrów kobiet  [s]
14:15  Pchnięcie kulą M U14 (4kg) 
14:40  Skok w dal K U18 
14:45  300 metrów K U16  [s]
15:20  300 metrów mężczyzn  [s]
15:40  300 metrów M U16  [s]
15:45  Skok wzwyż mężczyzn 
16:00  Skok w dal K U20 
16:00  Skok w dal K U16 
16:00  Skok w dal K U14 
16:00  200 metrów kobiet  [s]
16:40  200 metrów K U16  [s]
17:00  Skok o tyczce K  [FINAŁ C]
17:00  Skok o tyczce M  [FINAŁ C]
17:15  200 metrów mężczyzn  [s]
17:45  200 metrów M U16  [s]
18:00  Skok w dal M U18 
18:00  Skok w dal M U16 
18:10  600 metrów K  [s]
18:40  600 metrów M  [s]
19:00  1000 metrów K  [s]
19:20  1000 metrów M  [s]
19:45  2000 metrów kobiet  [s]
20:00  2000 metrów M  [s]
Kwalifikacje: 8 z najlepszymi czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  elim 4  elim 5  elim 6  elim 7  elim 8  elim 9  Finał A  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2022-01-15 12:41:06
60 metrów K U16 - elim 1 Planowany START: 2022-01-15 12:10 WYSTARTOWANO: 12:16:26
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 5 726 WOŹNIAK Maja 2007-10-25 LKS Vectra Włocławek (KP) 7.80 q PB 1
2 4 31 KUŚ Anastazja 2007-05-11 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 7.94 q PB 2
3 6 539 LIMONT Anna 2007-10-13 MKL Toruń (KP) 8.06 q PB 5
4 3 354 DRAGOW Patrycja 2008-02-06 WKS Wawel Kraków (MA) 8.36 (375) q 8
4 8 868 SZLACHTA Hanna 2008-09-08 AZS-AWF Gorzów (LB) 8.36 (375) PB 8
6 7 777 JANKOWSKA Olga 2009-05-04 BOSiR Barcin (KP) 8.56 =SB 13
7 1 19 KUŁAKOWSKA Natalia 2010-01-04 ULKS Skoczek Pogórze (PM) 8.66 (657) 19

© by Pilar 2013-2022          Generowanie strony 0.258714 s. | 768 kilobytes