XXVIII Ogólnopolski Finał Czwartków Lekkoatletycznych
ŁÓDŹ, 19-20 czerwca 2022
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-06-19 13:49:51
K60_3 1 1 0 a585
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

30009 30010 30011 60009 60010 60011 6009 6010 6011 kula09 RPP09 RPP10 RPP11 SWD09 SWD10 SWD11 SWZ09 SWZ10 SWZ11

100009 100010 100011 30009 30010 30011 6009 6010 6011 kula09 RPP09 RPP10 RPP11 SWD09 SWD10 SWD11 SWZ09 SWZ10 SWZ11

DZIEŃ 1
2022-06-18
DZIEŃ 2
2022-06-19
KLASYFIKACJA
MEDALOWA


11:00  Skok wzwyż dziewcząt 2011 i młodsze 
11:00  600 m dziewcząt 2011 i młodsze  [s]
11:30  600 m dziewcząt 2010  [s]
12:00  Skok w dal dziewcząt 2011 i młodsze  [Gr. A]
12:00  Rzut piłeczką palantową Dz 2011 i młodsze  [Gr. A]
12:00  600 m dziewcząt 2009  [s]
12:30  60 m dziewcząt 2011 i młodsze  [el]
13:00  Skok wzwyż chłopców 2011 i młodsi 
13:00  Rzut piłeczką palantową Ch 2011 i młodsi  [Gr. A]
13:00  Skok w dal chłopców 2011 i młodsi  [Gr. A]
13:00  60 m chłopców 2011 i młodsi  [el]
13:30  300 m dziewcząt 2011 i młodsze  [el]
14:00  300 m chłopców 2011 i młodsi  [el]
15:00  Rzut piłeczką palantową Dz 2010  [Gr. A]
15:00  Skok w dal dziewcząt 2010  [Gr. A]
15:00  Skok wzwyż dziewcząt 2010  [Gr. A]
15:00  60 m dziewcząt 2010  [el]
15:30  60 m chłopców 2010  [el]
16:00  Rzut piłeczką palantową Ch2010  [Gr. A]
16:00  Skok w dal chłopców 2010  [Gr. A]
16:00  Skok wzwyż chłopców 2010  [Gr. A]
16:00  300 m dziewcząt 2010  [el]
16:30  300 m chłopców 2010  [el]
17:00  Skok w dal dziewcząt 2009  [Gr. A]
17:00  Skok wzwyż dziewcząt 2009  [Gr. A]
17:00  Rzut piłeczką palantową Ch 2009  [Gr. A]
17:00  60 m dziewcząt 2009  [el]
17:30  60 m chłopców 2009  [el]
18:00  Skok w dal chłopców 2009  [Gr. A]
18:00  Skok wzwyż chłopców 2009  [Gr. A]
18:00  300 m dziewcząt 2009  [el]
18:30  300 m chłopców 2009  [el]
Kwalifikacje: 16 z najlepszymi czasami (q)
 PF 1  PF 2  elim 1  elim 2  elim 3  elim 4  elim 5  elim 6  elim 7  elim 8  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2022-06-18 23:31:12
60 m dziewcząt 2011 i młodsze - elim 1 Planowany START: 2022-06-18 12:30 WYSTARTOWANO: 12:32:00
+0.7 M/S
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 1 296 GINTER Lena 2011-01-01 Człuchów 9.58 SB 32
2 3 440 JEZIORSKA Maja 2011-01-01 Iława 9.83 SB 43
3 7 1355 GERKA Klara 2011-01-01 Świecie 10.38 51
4 4 845 SMOLIK Zofia 2011-01-01 Police 10.69 53
5 2 22 SMYK Kinga 2011-01-01 Barcin 10.90 SB 54
6 5 1229 FRONCZAK Lena 2011-01-01 Susz 11.32 55
6 164 PAWLUKOJĆ Emilia 2011-01-01 Brwinów DNS
8 145 JEŻEWSKA Natalia 2011-01-01 Brwinów DNS

© by Pilar 2013-2022          Generowanie strony 0.1352072 s. | 768 kilobytes