2. Ogólnopolski Halowy Mityng POZLA 2024. Halowe mistrzostwa woj. Podkarpackiego
RZESZÓW, 20.01.2024
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2024-01-20 15:17:18
K60 1 1 0 cfj5
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 60U20 60U18 200 300 400 600 800 1000 1500 2000 4x400m Mix 3000ch Wzwyż W dal Trójskok Kula KulaU20 KulaU18 60p 60pU20 60pU18 60pU16 60pU14

60 60U20 60U18 200 300 400 600 800 1000 1500 2000 5000ch Wzwyż W dal Trójskok Kula KulaU20 KulaU18 60p 60pU20 60pU18 60pU16 60pU14

DZIEŃ 1
2024-01-20


11:00  3000 metrów chód kobiet  [s]
11:25  5000 metrów chód M  [s]
12:00  60 metrów pł K  [el]
12:00  Pchnięcie kulą M (7.26kg) 
12:00  Trójskok K 
12:00  Pchnięcie kulą M U18 (5kg) 
12:00  Pchnięcie kulą M U20 (6kg) 
12:05  60 metrów pł K U20  [el]
12:10  60 metrów pł (76.2) K U18  [el]
12:15  60 metrów pł (76.2/8.00) K U16  [el]
12:15  60 m pł (76.2/7.5) K U14  [s]
12:20  60 metrów pł (76.2/8.00) K U16  [el]
12:30  60 metrów pł M  [el]
12:30  60 metrów pł (99.1) M U20  [el]
12:30  60 metrów pł (91.4) M U18  [el]
12:35  60 metrów pł (91.4/8.90) M U16  [el]
12:35  60 m pł (83.8/8.50) M U14  [s]
12:45  400 metrów K  [s]
12:55  400 metrów M  [s]
13:10  Pchnięcie kulą K U18 (3kg) 
13:10  Pchnięcie kulą K U20 (4kg) 
13:10  Pchnięcie kulą K (4kg) 
13:10  Trójskok M 
13:10  60 metrów pł K  [F]
13:10  60 metrów pł K U20  [F A]
13:10  60 metrów pł (76.2) K U18  [F A]
13:10  60 metrów pł (76.2/8.00) K U16  [F]
13:15  60 metrów pł K U20  [F B]
13:15  60 metrów pł (76.2) K U18  [F B]
13:20  60 metrów pł M  [F]
13:20  60 metrów pł (99.1) M U20  [F]
13:20  60 metrów pł (91.4) M U18  [F]
13:20  60 metrów pł (91.4/8.90) M U16  [F]
13:35  60 metrów K U18  [el]
14:05  60 metrów K U20  [el]
14:15  60 metrów K  [el]
14:30  60 metrów M U18  [el]
14:30  Skok w dal K  [FINAŁ A]
14:45  60 metrów M U20  [el]
14:55  60 metrów M  [el]
15:05  60 metrów K U18  [F]
15:08  60 metrów K U20  [F]
15:11  60 metrów K  [F]
15:20  800 metrów K  [s]
15:30  800 metrów mężczyzn  [s]
15:40  60 metrów M U18  [F]
15:43  60 metrów M U20  [F]
15:46  60 metrów M  [F]
16:00  1500 metrów kobiet  [s]
16:00  Skok w dal K  [FINAŁ B]
16:10  1500 metrów mężczyzn  [s]
16:10  Skok wzwyż M 
16:20  200 metrów K  [s]
17:25  200 metrów M  [s]
17:45  Skok wzwyż kobiet 
17:45  Skok w dal M 
18:05  2000 metrów kobiet  [s]
18:15  2000 metrów M  [s]
18:30  300 metrów K  [s]
19:10  300 metrów M  [s]
19:25  600 metrów K  [s]
19:45  600 metrów M  [s]
20:00  1000 metrów K  [s]
20:15  1000 metrów M  [s]
20:30  4x400 metrów Mix  [s]
Kwalifikacje: 8 z najlepszymi czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  elim 4  elim 5  elim 6  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2024-01-20 14:30:44
60 metrów K - elim 1 Planowany START: 2024-01-20 14:15 WYSTARTOWANO: 14:13:17
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 4 903 SZCZĘSNA Natalia 2004-01-22 RLTL Optima Radom (MZ) 7.56 q PB 1
2 6 668 SIELSKA Alicja 2003-07-12 KS AZS AWF Kraków (MA) 7.66 q PB 2
3 5 299 WROŃSKA Wiktoria 2000-01-14 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 7.74 q SB 3
4 3 1 OKUNEVIČ Kornelija 1999-09-08 KS Sprinterzy.com Kraków (MA) 7.76 q PB 4
5 7 677 OLSZAK Maja 2004-07-30 KS AZS AWF Kraków (MA) 7.78 q 5
6 2 211 PĘKALA Aleksandra 2011-06-15 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 8.39 6
7 8 24 SUROWIEC Inga 2011-09-06 KU AZS PWSZ w Tarnowie (MA) 8.44 PB 8
8 1 44 GWÓŹDŹ Weronika 2011-03-06 LKS Głogovia Głogów Małopolski (PK) 8.53 PB 9

© by Pilar 2013-2024          Generowanie strony 0.247771 s. | 1 megabytes

Live1 Live2 Live3