3. Ogólnopolski Halowy Mityng POZLA 2022
RZESZÓW, 05.02.2022
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-02-05 20:59:21
K60 1 1 0 75v8
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 200 300 400 600 800 1000 1500 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula KulaU18 60p 60p 60p 60p

60 200 300 400 600 800 1000 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok KulaU20 KulaU18 60p 60p 60p 60p

DZIEŃ 1
2022-02-05


13:00  Trójskok kobiet 
13:00  Trójskok mężczyzn 
13:00  Skok o tyczce kobiet 
13:00  Skok o tyczce mężczyzn 
13:00  Pchnięcie kulą kobiet 
13:00  Pchnięcie kulą K U18 (3kg) 
13:00  60 metrów pł kobiet  [el]
13:00  60 metrów pł K U20  [el]
13:05  60 metrów pł (76.2) K U18  [el]
13:10  60 metrów pł (76.2/8.00) K U16  [s]
13:20  60 metrów pł (99.1) M U20  [el]
13:20  60 metrów pł (91.4) M U18  [el]
13:25  60 metrów pł mężczyzn  [s]
13:25  60 metrów pł (91.4/8.90) M U16  [s]
13:35  800 metrów kobiet  [s]
13:40  800 metrów mężczyzn  [s]
13:50  60 metrów pł kobiet  [F]
13:50  60 metrów pł K U20  [F]
13:55  60 metrów pł (76.2) K U18  [F]
14:05  60 metrów pł (99.1) M U20  [F]
14:05  60 metrów pł (91.4) M U18  [F]
14:15  Skok w dal mężczyzn 
14:15  60 metrów kobiet  [el]
14:45  Pchnięcie kulą M U20 (6kg) 
14:45  Pchnięcie kulą M U18 (5kg) 
14:45  60 metrów mężczyzn  [el]
15:10  1500 metrów kobiet  [s]
15:20  60 metrów kobiet  [F A]
15:23  60 metrów kobiet  [F B]
15:30  Skok w dal kobiet 
15:30  60 metrów mężczyzn  [F A]
15:33  60 metrów mężczyzn  [F B]
15:40  400 metrów kobiet  [s]
15:55  Skok wzwyż mężczyzn 
15:55  400 metrów mężczyzn  [s]
16:05  600 metrów kobiet  [s]
16:15  600 metrów mężczyzn  [s]
16:30  200 metrów kobiet  [s]
17:00  Skok wzwyż kobiet 
17:00  200 metrów mężczyzn  [s]
17:35  1000 metrów kobiet  [s]
17:40  1000 metrów mężczyzn  [s]
17:50  300 metrów kobiet  [s]
18:15  300 metrów mężczyzn  [s]
Kwalifikacje: 16 z najlepszymi czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  elim 4  elim 5  elim 6  elim 7  elim 8  elim 9  elim 10  Finał A  Finał B  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2022-02-05 15:12:06
60 metrów kobiet - elim 1 Planowany START: 2022-02-05 14:15 WYSTARTOWANO: 14:16:00
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 5 302
STEFANOWICZ Magdalena 2000-09-21 AZS-AWF Katowice (SL) 7.39 q SB 1
2 4 156
SEŃ Martyna 2005-08-08 KS Agros Zamość (LU) 7.50 q 2
3 3 75
ZIMOLĄG Oliwia 2005-03-07 MKS-MOSM Bytom (SL) 7.71 q 7
4 7 965
GAWEŁ Martyna 2004-03-27 LKS Stal Mielec (PK) 7.81 q 8
5 6 660
KULPIŃSKA Anna 1999-04-14 KS AZS AWF Kraków (MA) 7.84 qB 9
6 2 27
NAWROT Paulina 2006-11-07 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza (SL) 8.02 qB PB 11
7 8 679
DZIURAWIEC Julia 2006-08-09 MKS Żak Biała Podlaska (LU) 8.16 qB 14
8 1 28
KUŹNIARZ Amelia 2005-03-15 KS Agros Zamość (LU) 8.18 qB 15
TOP 10 POLSKA

© by Pilar 2013-2022          Generowanie strony 0.6922309 s. | 768 kilobytes