PZLA Mistrzostwa Polski U20 i U23 w Biegu na 5000 m 2023. 6. Memoriał Sławomira
PIASECZNO, 27.05.2023
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-05-27 20:09:06
K5000u 1 1 0 s52m
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 5000 600U14 800 1500 5000U20 5000m K U23

100 200 400 800 1000U16 1500 5000 5000 5000m M U23 chód

DZIEŃ 1
2023-05-27


14:30  100 metrów K  [s]
14:40  100 metrów M  [s]
14:55  400 metrów K  [s]
15:10  400 metrów M  [s]
15:25  600 metrów K U14  [s]
15:35  1000 metrów M U16  [s]
15:45  200 metrów K  [s]
16:00  200 metrów M  [s]
16:15  5000 metrów mężczyzn  [s]
17:00  1500 metrów kobiet  [s]
17:05  1500 metrów mężczyzn  [s]
17:20  800 metrów K  [s]
17:35  800 metrów mężczyzn  [s]
17:50  5000 metrów Masters  [s]
18:20  5000 metrów K U20  [s]
18:50  5000 metrów M U20  [s]
19:20  5000 metrów K U23  [s]
19:50  5000 metrów M U23  [s]
20:20  5000 metrów Masters K  [s]
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2023-05-27 20:09:06
5000 metrów K U23 - Bieg 1 Planowany START: 2023-05-27 19:20 WYSTARTOWANO: 19:41:00
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 1 3 BREZA Olimpia 2002-02-14 KUKS Remus Kościerzyna (PM) 16:24.37 PB 1
2 1 5 CHORZĘPA Agnieszka 2001-01-14 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 16:27.80 PB 2
3 1 9 KARPIUK Małgorzata 2003-01-04 KS Podlasie Białystok (PD) 16:31.30 PB 3
4 1 20 NOWAKOWSKA Katarzyna 2003-10-21 AML Słupsk (PM) 16:34.76 4
5 1 8 NIEMYJSKA Beata 2001-02-09 LKS Zantyr Sztum (PM) 16:38.87 PB 5
6 1 6 RASIŃSKA Halina 2001-08-04 OŚ AZS Poznań (WP) 16:48.35 6
7 1 1 WAWRZYNIAK Oliwia 2002-07-15 OŚ AZS Poznań (WP) 16:55.18 7
8 1 19 MIKOŁAJEWSKA Weronika 2002-08-28 GKS Żukowo (PM) 16:58.76 8
9 1 11 BEREŚNIEWICZ Aleksandra 2002-04-03 OŚ AZS Poznań (WP) 17:13.00 PB 9
10 1 14 KICILIŃSKA Paulina 2003-09-30 ULKS Lipinki (MA) 17:17.04 PB 10
11 1 15 WYROŚLAK Martyna 2002-09-05 OŚ AZS Poznań (WP) 17:22.65 PB 11
12 1 2 SARNECKA Oliwia 2001-12-20 MKL Szczecin (ZP) 17:40.64 12
13 1 10 PAWEŁCZYK Julia 2002-03-26 OŚ AZS Poznań (WP) 17:54.97 13
14 1 16 MŁYNARCZYK Liliana 2003-08-30 MKST Astra Nowa Sól (LB) 17:59.81 PB 14
15 1 12 KURASZ Justyna 2003-05-15 OŚ AZS Poznań (WP) 18:03.82 15
16 1 24 KOZIK Karolina 2003-04-10 MOSM Tychy (SL) 18:12.20 16
17 1 13 PIETRAS Kinga 2001-10-15 KS AZS AWF Wrocław (DS) 18:53.32 17
18 1 17 FABIJAN Maria 2001-01-26 MKS Siechnice (DS) 19:51.73 18
19 1 21 BOGACZ Patrycja 2001-10-10 MKS Siechnice (DS) 20:02.65 19
20 1 23 KUBACKA Katarzyna 2002-11-20 MKS Siechnice (DS) 23:27.10 20
1 22 KUŹNIAR Monika 2003-08-20 CWKS Resovia Rzeszów (PK) DNF

© by Pilar 2013-2024          Generowanie strony 0.1550601 s. | 768 kilobytes

Live1 Live2 Live3