49. Memoriał Żylewicza - GP Gdańska
GDAŃSK, 22 maja 2021
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-05-22 19:52:50
K3000 1 1 0 mdw2
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 wózki 3000 tyczka Trójskok Kula Kula Niep. Dysk Oszczep 400p

100 200 400 1500 3000 tyczka Trójskok Kula Oszczep 400p

DZIEŃ 1
2021-05-22


14:15  Skok o tyczce kobiet PK 
14:15  Skok o tyczce mężczyzn PK 
16:45  Rzut dyskiem kobiet (1kg) 
16:45  Pchnięcie kulą K i M Niep-Puchar PFRON 
16:47  400 m pł mężczyzn  [s]
16:51  400 m pł kobiet  [s]
16:53  Ceremonia Otwarcia 
16:55  Trójskok kobiet 
17:00  100 metrów kobiet  [s]
17:05  Pchnięcie kulą kobiet (4kg) 
17:12  100 metrów mężczyzn  [s]
17:20  400 metrów mężczyzn  [s]
17:30  Rzut oszczepem kobiet (600) 
17:35  400 metrów kobiet  [s]
17:52  1500 metrów wózki K i M  [s]
17:55  Trójskok mężczyzn 
18:00  800 metrów kobiet  [s]
18:05  800 metrów kobiet  [s]
18:15  Pchnięcie kulą mężczyzn (7.26kg) 
18:20  Rzut oszczepem mężczyzn (800) 
18:27  200 metrów kobiet  [s]
18:40  200 metrów mężczyzn  [s]
18:47  1500 metrów mężczyzn  [s]
18:52  1500 metrów mężczyzn  [s]
19:00  3000 metrów mężczyzn  [s]
19:12  3000 metrów kobiet  [s]
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2021-05-22 19:52:50
3000 metrów kobiet - Bieg 1 Planowany START: 2021-05-22 19:12 WYSTARTOWANO: 19:37:14
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 15 79 JACKIEWICZ Monika 1992-12-18 MKL Szczecin (ZP) 9:16.51 PB 1
2 6 85 KRÓLIK Kinga 1999-09-26 UKS Azymut Pabianice (LD) 9:18.53 PB 2
3 16 69 BREZA Olimpia 2002-02-14 KUKS Remus Kościerzyna (PM) 9:19.15 PB 3
4 18 84 KOWAL Matylda 1989-01-11 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 9:24.86 4
5 14 80 KAPAŁA Patrycja 1997-03-26 AZS-AWF Katowice (SL) 9:24.99 PB 5
6 20 92 SARNECKA Oliwia 2001-12-20 MKL Szczecin (ZP) 9:27.66 6
7 12 96 WAWRZYNIAK Oliwia 2002-07-15 OŚ AZS Poznań (WP) 9:34.98 PB 7
8 8 78 HRYCYK Anna 2003-07-11 KMKL Sztorm Kołobrzeg (ZP) 9:40.96 PB 8
9 17 87 MICHALAK Sandra 1987-04-01 KS Prefbet-Sonarol (PD) 9:44.81 9
10 10 90 PYKA Milena 2000-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec (SL) 9:50.14 10
11 1 74 CIOŁAK Magdalena 2001-05-05 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka (LD) 9:52.56 PB 11
12 7 70 BUDZIŁEK Martyna 1996-01-07 UKS Siódemka Ostrołęka (MZ) 9:58.98 12
13 26 73 CHORZĘPA Agnieszka 2001-01-14 AZS-AWF Warszawa (MZ) 10:04.75 PB 13
14 21 86 MALINA Rozalia 2004-12-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec (SL) 10:06.14 14
15 4 93 SZYMANOWICZ Monika 2000-01-03 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA (PM) 10:07.41 15
16 23 71 BUTLER Katarzyna 2001-01-17 LKS Maków Mazowiecki (MZ) 10:10.70 16
17 2 95 ŚWIĘCKA Magdalena 1999-06-10 AZS-AWF Warszawa (MZ) 10:12.12 PB 17
18 5 91 RĘBISZ Patrycja 2004-04-17 MKS-SMS Victoria Racibórz (SL) 10:15.90 18
19 11 82 KORALEWSKA Julia 2002-02-17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 10:18.66 19
20 3 89 MŁYNARCZYK Liliana 2003-08-30 MKST Astra Nowa Sól (LB) 10:25.03 20
21 28 77 HAŁKA Oliwia 2004-04-20 GKS Piast Gliwice (SL) 10:27.81 PB 21
22 27 72 CHOROSTKOWSKA Zofia 2004-09-16 MKST Astra Nowa Sól (LB) 10:56.12 22
23 22 76 DZIUBA Natalia 2005-11-26 MKS-SMS Victoria Racibórz (SL) 11:00.09 23
24 24 83 KORWEL Martyna 2005-11-20 MKST Astra Nowa Sól (LB) 11:00.24 24
25 19 75 DROŻDŻEWSKA Paulina 2003-12-08 MKS Hermes Gryfino (ZP) 11:28.66 25
13 94 ŚLUSARCZYK Mariola 1990-01-04 UKS Barnim Goleniów (ZP) DNF
9 88 MIKSZUTA Emilia 2001-08-01 SKLA Sopot (PM) DNS
25 81 KAROLCZUK Aleksandra 2004-09-28 LUKS Boguszyce (LD) DNS

© by Pilar 2013-2022          Generowanie strony 0.1232269 s. | 768 kilobytes