Mistrzostwa Województwa LZS i WMZLA w Biegach Przełajowych
PASŁĘK, 18.03.2023
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-03-18 18:42:23
K1500przm 1 1 0 0h9s
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

800prz 1000prz 1.5kmKU16 2000prz

800prz 1000 m M 2kmKU16 3000prz

DZIEŃ 1
2023-03-18


12:00  800 m przełaje dziewcząt  [s]
12:15  800 m przełaje chłopców  [s]
12:35  1 km przełaje K dzieci  [s]
12:55  1000 m przełaje M dzieci  [s]
13:15  1.5 km przełaje młodziczki  [s]
13:30  2 km przełaje młodzicy  [s]
13:45  2 km przełaje kobiet  [s]
14:00  3 km przełaje mężczyzn  [s]
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2023-03-18 18:42:23
1.5 km przełaje młodziczki - Bieg 1 Planowany START: 2023-03-18 13:15 WYSTARTOWANO: 13:15:00
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 19 111 KACA Emilia 2008-07-07 CSiR Susz (WN) 4:48.00 1
2 43 35 WOJEŃSKA Aleksandra 2008-05-14 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 4:58.00 2
3 34 156 RANDZIO Oliwia 2009-06-07 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 4:59.00 3
4 42 33 WOJCIECHOWSKA Pola 2009-02-12 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 4:59.50 4
5 5 7 CHOJNOWSKA Adrianna 2008-12-29 GUKS Asy Dywity (WN) 5:06.00 5
6 35 7 RUDAK Zofia 2008-09-08 MLKS Ostróda (WN) 5:06.50 6
7 15 1 INGIELEWICZ Aleksandra 2009-11-15 MOS Zatoka Braniewo (WN) 5:12.00 7
8 12 28 GÓRNIK Martyna 2009-08-28 CSiR Susz (WN) 5:24.00 8
9 28 16 MALESZKA Patrycja 2008-09-29 GUKS Asy Dywity (WN) 5:26.00 9
10 36 21 SIECIŃSKA Zuzanna 2009-01-11 CSiR Susz (WN) 5:26.50 10
11 30 15 MICHALSKA Martyna 2009-12-14 GUKS Asy Dywity (WN) 5:31.00 11
12 41 701 TROKOWSKA Amelia 2009-05-03 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 5:32.00 12
13 22 760 KOŻUSZEK Dominika 2009-04-02 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 5:32.50 13
14 4 9 CHELIŃSKA Aleksandra 2008-01-01 MOS Zatoka Braniewo (WN) 5:36.00 14
15 38 STEPANIK Zofia 2008-01-01 LA OSiR Gołdap (WN) 5:40.00 15
16 39 179 SZRAM Antonina 2009-01-09 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński (WN) 5:42.00 16
17 24 KUDOSZ Lena 2009-01-01 LA OSiR Gołdap (WN) 5:43.00 17
18 18 6 JOSZCZUK Michalina 2009-01-01 MOS Zatoka Braniewo (WN) 5:57.00 18
19 10 GLIŃSKA Paulina 2008-01-01 LA OSiR Gołdap (WN) 6:00.00 19
20 17 292 JAROSZEWSKA Magdalena 2008-09-12 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (WN) 6:02.00 20
21 40 703 TOMASZEWSKA Lena 2008-11-19 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 6:04.00 21
22 32 708 POLAK Zuzanna 2008-08-31 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 6:11.00 22
23 2 702 BIGAJ Nikola 2008-09-13 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 6:12.00 23
24 7 DYBICH Milena 2009-01-01 CSiR Susz (WN) 6:13.00 24
25 6 99 CYTLAŁ Maria 2009-03-15 UKS MOSiR Działdowo (WN) 6:13.50 25
26 31 711 NAGAJEWSKA Aleksandra 2009-04-14 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 6:18.00 26
27 46 KOGUT Urszula 2008-01-01 SP 1 Pasłęk (WN) 6:24.00 27
28 37 89 SKWAREK Kornelia 2008-09-24 UKS Jedynka Bartoszyce (WN) 6:25.00 28
29 41 CHMIEL Michalina 2009-01-01 LA OSiR Gołdap (WN) 6:40.00 29
30 27 280 ŁUŻYŃSKA Aleksandra 2008-10-27 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (WN) 6:41.00 30
31 40 GRYGORIEVA Yelyzaveta 2008-01-01 UKS Jedynka Bartoszyce (WN) 6:42.00 31
32 29 26 MANKIEWICZ Aleksandra 2008-05-13 KS Polonia Pasłęk (WN) 6:43.00 32
33 11 4 GŁUSZCZYSZYN Nikola 2008-01-05 KS Polonia Pasłęk (WN) 6:44.00 33
34 21 297 KOWALSKA Wiktoria 2009-12-05 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (WN) 6:45.00 34
35 20 295 KAZIMIERCZYK Marcelina 2009-11-20 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (WN) 6:46.00 35
36 45 166 ZAMORSKA Gabriela 2009-09-01 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński (WN) 6:47.00 36
37 1 167 ANTONOWICZ Julia 2009-03-31 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński (WN) 6:48.00 37
38 13 171 HARBACZONEK Nina 2009-11-13 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński (WN) 6:49.00 38
39 50 SADOWSKA Anna 2009-01-01 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (WN) 6:50.00 39
40 3 25 CAP Nikola 2009-09-17 KS Polonia Pasłęk (WN) 6:51.00 40

© by Pilar 2013-2023          Generowanie strony 0.0713639 s. | 768 kilobytes

Live1 Live2 Live3