Grand Prix Małopolski w Biegach Przełajowych
OLKUSZ, 5.11.2022
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-11-05 13:33:04
K1000prz 1 1 0 kb66
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

500m prz K 1000m prz K 2000 prz K

500m prz M 1000m prz M 2000 prz M

DZIEŃ 1
2022-11-05


11:10  500 m przełaje dziewczyn  [s]
11:15  500 m przełaje chłopców  [s]
11:20  500 m przełaje dziewczyn  [s]
11:25  500 m przełaje chłopców  [s]
11:30  500 m przełaje dziewczyn  [s]
11:38  500 m przełaje chłopców  [s]
11:46  500 m przełaje dziewczyn  [s]
11:54  500 m przełaje chłopców  [s]
12:02  500 m przełaje dziewczyn  [s]
12:10  500 m przełaje chłopców  [s]
12:20  1000m przełaje kobiet  [s]
12:32  1000m przełaje mężczyzn  [s]
12:44  1000m przełaje kobiet  [s]
12:56  1000m przełaje mężczyzn  [s]
13:08  1000m przełaje kobiet  [s]
13:20  1000m przełaje mężczyzn  [s]
13:32  1000m przełaje kobiet  [s]
13:44  1000m przełaje mężczyzn  [s]
13:55  2 km przełaje kobiet  [s]
14:15  2 km przełaje mężczyzn  [s]
 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  Bieg 4  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2022-11-05 13:33:04
1000m przełaje kobiet - Bieg 1 Planowany START: 2022-11-05 12:20 WYSTARTOWANO: 12:20:38
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 7 19 PESZT Martyna 2010-08-08 KS SportWise Kraków (MA) 4:29 7
2 16 49 KISIAŁA Agata 2010-04-26 LKS Kłos Olkusz (MA) 4:38 13
3 19 165 OPIELA Zofia 2010-03-26 KS Limanowa Forrest (MA) 4:38 14
4 1 634 MAKSYM Susie 2010-11-28 UKS Lider Siercza (MA) 4:43 18
5 21 909 ZAJĄC Daria 2010-02-16 TS Wieliczanka Wieliczka (MA) 4:46 21
6 15 340 SULIŃSKA Maria 2010-05-07 WKS Wawel Kraków (MA) 4:47 23
7 9 860 KŁYŚ Anna 2010-08-02 TS Wieliczanka Wieliczka (MA) 4:53 28
8 22 53 PASIONEK Paulina 2010-02-16 SKS Kusy Kraków (MA) 4:54 29
9 23 205 NOWAK Zuzanna 2010-02-03 KS Limanowa Forrest (MA) 4:59 31
10 2 52 ZYCH Emilia 2010-11-18 SKS Kusy Kraków (MA) 5:03 32
11 5 246 MACEK Amelia 2010-10-19 UKS Kusy Bukowno (MA) 5:04 33
12 10 77 TALAGA Julia 2010-07-13 KS Olkusz (MA) 5:05 35
13 8 41 JURCZYK Weronika 2010-08-06 LKS Kłos Olkusz (MA) 5:05 34
14 17 32 KRAIEVSKYI Anna 2010-03-31 MLUKS Tarnów (MA) 5:06 37
15 18 284 DRABEK Zuzanna 2010-03-28 WKS Wawel Kraków (MA) 5:08 38
16 3 777 BASIURA Sabina 2010-11-18 SKL Sucha Beskidzka (MA) 5:10 39
17 24 787 WALISZEWSKA Marlena 2010-01-20 UKS Lider Siercza (MA) 5:11 41
18 12 723 RUSIN Natalia 2010-06-18 SKL Sucha Beskidzka (MA) 5:28 48
19 20 724 ŚMIETANA Lena 2010-02-24 SKL Sucha Beskidzka (MA) 5:28 49
20 14 783 ZABAWA Eliza 2010-05-25 SKL Sucha Beskidzka (MA) 5:33 51
21 6 722 GŁOWACZ Anna 2010-10-17 SKL Sucha Beskidzka (MA) 5:34 52
22 4 735 GIERAT Emilia 2010-11-01 SKL Sucha Beskidzka (MA) 6:32 57
23 11 739 ŚPIEWLA Emilia 2010-07-05 SKL Sucha Beskidzka (MA) 7:34 60
13 64 KUMOROWSKA Kamila 2010-05-28 SAS AZS AWF Kraków (MA) DNF
27 847 PLINTA-SZNATALA Zuzanna 2010-12-20 KS Olkusz (MA) DNF

© by Pilar 2013-2022          Generowanie strony 0.089689 s. | 768 kilobytes