Mityng Ogólnopolski Chojnice 2023
CHOJNICE, 19.08.2023
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-08-19 13:33:34
M100 1 1 1 fjhk
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100U14 300 300U14 600 600m K U14 (12) 1000 80pU16 300p 3000ch Wzwyż W dal WieloskokU16 KulaU18 Kula DyskU16 Dysk K U14 (0.60kg) Oszczep OszczepU18 oszcz

100 100U14 300 300U14 600 600m M U14 1000 110 110U16 300p 5000ch Wzwyż W dal Wieloskok Kula KulaU20 KulaU18 Kula M U14 (4kg) Dysk DyskU20 DyskU16 Dysk M U14 (0.75kg) Oszczep OszczepU18 OszczepU16 Oszczep

DZIEŃ 1
2023-08-19


00:00  Rzut dyskiem M U14 
11:00  Skok wzwyż mężczyzn 
11:00  Skok wzwyż kobiet 
11:00  Rzut dyskiem M U20 (1.75kg) 
11:00  Rzut dyskiem mężczyzn (2kg) 
11:00  Rzut dyskiem M U16 (1kg) 
11:00  5000 metrów chód M  [s]
11:00  3000 metrów chód kobiet  [s]
11:40  110 m ppł mężczyzn  [s]
11:40  110 metrów pł M U16 (91.4)  [s]
11:50  80 metrów pł K U16  [s]
11:50  Skok w dal kobiet 
12:05  100 metrów kobiet  [s]
12:15  100 metrów K U14  [s]
12:15  Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg) 
12:15  Rzut dyskiem M U14 
12:15  Rzut dyskiem K U14 (0.75kg) 
12:35  100 metrów mężczyzn  [s]
12:45  100 metrów M U14  [s]
13:00  Pchnięcie kulą mężczyzn (7.26kg) 
13:00  Pchnięcie kulą M U14 (4kg) 
13:00  Pchnięcie kulą K U18 (3kg) 
13:00  Pchnięcie kulą K U14 (2kg) 
13:00  Pchnięcie kulą M U20 (6kg) 
13:00  Pchnięcie kulą M U16 (5kg) 
13:05  600 metrów kobiet  [s]
13:05  Skok w dal mężczyzn 
13:10  600 metrów K U14 (12)  [s]
13:25  600 metrów mężczyzn  [s]
13:30  600 metrów M U14  [s]
13:40  1000 metrów kobiet  [s]
13:55  1000 metrów mężczyzn  [s]
13:55  Rzut oszczepem dzieci 
13:55  Rzut oszczepem K U18 (500) 
13:55  Rzut oszczepem kobiet (600) 
14:05  Wieloskok M U16 
14:05  Wieloskok K U16 
14:15  300 metrów pł kobiet  [s]
14:20  300 metrów pł młodzików  [s]
14:30  300 metrów kobiet  [s]
14:45  300 metrów K U14  [s]
15:05  300 metrów mężczyzn  [s]
15:15  300 metrów M U14  [s]
15:30  Rzut oszczepem mężczyzn (800) 
15:30  Rzut oszczepem M U16 (600) 
15:30  Rzut oszczepem M U18 (700) 
15:30  Rzut oszczepem chłopców (500) 
 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  Bieg 4  Bieg 5  Bieg 6  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2023-08-19 13:33:34
100 metrów mężczyzn Planowany START: 2023-08-19 12:35 WYSTARTOWANO: 12:30:44
msc tor seria nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf
1 3 2 +1.3 M/S 21 BRYLOWSKI Fabian 2007-01-09 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA (PM) 10.77
2 6 2 +1.3 M/S 701 WZIĄTEK Szymon 2007-03-26 AML Słupsk (PM) 11.55
3 1 2 +1.3 M/S 176 NURKOWSKI Aleksander 2006-01-26 LKS Jantar Ustka (PM) 11.59
1 4 3 +0.0 M/S 551 HAJDUK Dawid 2005-04-10 PLKS Gwda Piła (WP) 11.65 PB
1 3 5 +1.3 M/S 455 WIŚNIEWSKI Nikodem 2008-01-29 LKS Zantyr Sztum (PM) 11.72 PB
2 3 3 +0.0 M/S 20 MOTYLEWSKI Patryk 2008-02-24 MKL Toruń (KP) 11.79
1 4 4 +1.4 M/S 468 KWIATKOWSKI Nikodem 2006-05-19 LKS Zantyr Sztum (PM) 11.80 PB
1 3 6 +0.8 M/S 12 WIKLENT Oliwier 2008-10-17 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz (PM) 11.90
3 5 3 +0.0 M/S 386 KOZIEŁ Szymon 2008-08-31 MKL Toruń (KP) 11.96
4 2 3 +0.0 M/S 493 BŁĘDOWSKI Kacper 2008-08-20 LKS Zantyr Sztum (PM) 12.04 PB
2 5 6 +0.8 M/S 557 ŁOJKO Kryspin 2008-08-08 PLKS Gwda Piła (WP) 12.30
2 5 4 +1.4 M/S 14 GÓRZNY Szymon 2008-06-27 CMKL Człuchów (PM) 12.46 PB
3 3 4 +1.4 M/S 402 SZWEDKA Emanuel 2006-03-11 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 12.47 PB
3 6 6 +0.8 M/S 153 CHOIŃSKI Konrad 2007-05-27 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz (PM) 12.57
4 1 4 +1.4 M/S 142 SZULC Filip 2008-10-12 LZS RELAX Krzyż Wlkp. (WP) 12.62 PB
2 4 5 +1.3 M/S 661 CEDRO Piotr 2008-05-29 MKL Toruń (KP) 12.73 PB
4 1 6 +0.8 M/S 517 JASIŃSKI Patryk 2008-07-17 MKL Toruń (KP) 12.85
5 2 4 +1.4 M/S 140 BŹDZIEL Aleksander 2008-07-24 LZS RELAX Krzyż Wlkp. (WP) 13.05
3 5 5 +1.3 M/S 16 CZAJKA Marek 2009-04-30 CMKL Człuchów (PM) 13.93
1 3 1 +0.9 M/S 230 SAMULEWICZ Jan 2003-11-09 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 10.92
2 6 1 +0.9 M/S 461 TREDER Szymon 2001-08-12 WKS Flota Gdynia (PM) 11.19
3 5 1 +0.9 M/S 740 MICHALAK Piotr 2002-06-29 AML Słupsk (PM) 11.23
4 4 1 +0.9 M/S 2 MARCINKOWSKI Marcin 1981-02-16 OŚ AZS Poznań (WP) 11.47
5 1 1 +0.9 M/S 455 POLYVACH Vladyslav 2001-09-25 WKS Flota Gdynia (PM) 11.73
6 2 1 +0.9 M/S 202 JANKOWSKI Piotr 2009-03-17 UKS Jedynka Bytów (PM) 12.81
2 5 +1.3 M/S 11 STEINKE Tymoteusz 2009-01-21 ULKS Skoczek Pogórze (PM)
2 6 +0.8 M/S 450 SKIBIŃSKI Maciej 2008-06-30 WKS Flota Gdynia (PM) DNS
4 6 +0.8 M/S 528 OLSZEWSKI Hubert 2008-04-11 PLKS Gwda Piła (WP) DNS
4 2 +1.3 M/S 77 RUMIŃSKI Dawid 2003-01-24 LUKS Orneta (WN) DNS
5 2 +1.3 M/S 408 IWASIUTA Wojciech 2006-02-21 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) DNS
6 4 +1.4 M/S 453 PIĄTKOWSKI Krzysztof 2009-02-20 WKS Flota Gdynia (PM) DNS
6 3 +0.0 M/S 55 GRABOWSKI Ksawery 2007-06-29 MKL Toruń (KP) DQ

© by Pilar 2013-2024          Generowanie strony 0.246428 s. | 768 kilobytes

Live1 Live2 Live3