XXIX Ogólnopolski Finał Czwartków Lekkoatletycznych
ŁÓDŹ, 17-18 czerwca 2023
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-06-18 14:13:19
m60_1 1 1 2 9hpz
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

30009 30010 30011 60009 60010 60011 6009 6010 6011 kula09 RPP09 RPP10 RPP11 SWD09 SWD10 SWD11 SWZ09 SWZ10 SWZ11

100009 100010 100011 30009 30010 30011 6009 6010 6011 kula09 RPP09 RPP10 RPP11 SWD09 SWD10 SWD11 SWZ09 SWZ10 SWZ11

DZIEŃ 1
2023-06-17
DZIEŃ 2
2023-06-18


11:00  600 m dziewcząt 2012 i młodsze  [s]
11:00  Skok wzwyż dziewcząt 2012 i młodsze 
11:30  600 m dziewcząt 2011  [s]
12:00  Skok w dal dziewcząt 2012 i młodsze  [Gr. B]
12:00  600 m dziewcząt 2010  [s]
12:00  Rzut piłeczką palantową Dz 2012 i młodsze  [Gr. B]
12:30  60 m dziewcząt 2012 i młodsze  [el]
13:00  Skok wzwyż chłopców 2012 i młodsi 
13:00  60 m chłopców 2012 i młodsi  [el]
13:00  Rzut piłeczką palantową Ch 2012 i młodsi  [Gr. B]
13:00  Skok w dal chłopców 2012 i młodsi  [Gr. B]
13:30  300 m dziewcząt 2012 i młodsze  [el]
14:00  300 m chłopców 2012 i młodsi  [el]
14:30  60 m dziewcząt 2011  [el]
15:00  Skok wzwyż dziewcząt 2011  [Gr. A]
15:00  Rzut piłeczką palantową Dz 2011  [Gr. B]
15:00  Skok w dal dziewcząt 2011  [Gr. B]
15:00  60 m chłopców 2011  [el]
15:30  300 m dziewcząt 2011  [el]
16:00  Skok wzwyż chłopców 2011 
16:00  300 m chłopców 2011  [el]
16:00  Rzut piłeczką palantową Ch2011  [Gr. B]
16:00  Skok w dal chłopców 2011  [Gr. B]
16:30  60 m dziewcząt 2010  [el]
17:00  Skok wzwyż dziewcząt 2010  [Gr. A]
17:00  Skok w dal dziewcząt 2010  [Gr. B]
17:00  60 m chłopców 2010  [el]
17:00  Rzut piłeczką palantową Dz 2010  [Gr. B]
17:30  300 m dziewcząt 2010  [el]
18:00  Skok wzwyż chłopców 2010  [Gr. A]
18:00  Rzut piłeczką palantową Ch 2010  [Gr. B]
18:00  Skok w dal chłopców 2010  [Gr. B]
18:00  300 m chłopców 2010  [el]
Kwalifikacje: 16 z najlepszymi czasami (q)
 PF 1  PF 2  elim 1  elim 2  elim 3  elim 4  elim 5  elim 6  elim 7  elim 8  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2023-06-17 17:27:22
60 m chłopców 2010 Planowany START: 2023-06-17 17:00 WYSTARTOWANO: 17:00:16
+0.4 M/S
msc tor seria nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 5 1 827 RACHUTA Borys 2010-01-01 Ostrów Wlkp 7.33 q SB 1
2 3 1 917 MĄCZKOWIAK Adam 2010-01-01 Poznań 7.52 q SB 2
3 6 1 563 PRZEWOŹNIAK Piotr 2010-01-01 Leszno 7.75 q 4
4 1 1 1757 GROTKOWSKI Franciszek 2010-01-01 Skierniewice 7.81 q SB 5
5 8 1 391 SZERSZEŃ Mateusz 2010-01-01 Głuchołazy 8.07 qB 10
6 2 1 1671 BARCZYŃSKI Michał 2010-01-01 Złotów 8.09 qB 11
7 7 1 390 PACHURA Ksawery 2010-01-01 Głuchołazy 8.19 17
4 1 1454 LICAU Ksawery 2010-01-01 Toruń DNS

1 3 2 6 TOMCZYK Hubert 2010-01-01 Baranów 7.87 q SB 6
2 2 2 1297 NIZIOŁ Konrad 2010-01-01 Szczecin 7.91 q SB 7
3 4 2 1287 PACHCIAREK Miłosz 2010-01-01 Szamotuły 8.15 qB 13
4 7 2 200 DĘBSKI Igancy 2010-01-01 Bytów 8.15 qB 12
5 1 2 1505 JEDZINIAK Filip 2010-01-01 W-wa AZS AWF 8.18 qB 15
6 8 2 1589 WICZYŃSKI Marcin 2010-01-01 Wrocław 8.35 24
7 5 2 1346 KASPRZAK Kornel 2010-01-01 Śrem 8.37 27
8 6 2 1347 LEWANDOWSKI Szymon 2010-01-01 Śrem 8.59 38

1 4 3 918 JANNY Jakub 2010-01-01 Poznań 7.73 q SB 3
2 7 3 1069 GĘBURA Kacper 2010-01-01 Radom 8.02 q 8
3 1 3 509 CZECH Tymon 2010-01-01 Kraków Wawel 8.06 qB SB 9
4 2 3 828 IDCZAK Kornel 2010-01-01 Ostrów Wlkp 8.26 21
5 5 3 1628 BABIASZ Filip 2010-01-01 Zgierz 8.41 28
6 6 3 797 ADYKOWSKI Oskar 2010-01-01 Nowa Sól 8.58 37
3 3 702 GRZEBIETA Igor 2010-01-01 Międzychód DNS
8 3 974 WILIŃSKI Adam 2010-01-01 Pułtusk DNS

1 3 4 883 DYL Błażej 2010-01-01 Piła 8.17 qB SB 14
2 4 4 884 WOLNY Igor 2010-01-01 Piła 8.18 qB SB 16
3 5 4 1116 ODROBIŃSKI Szymon 2010-01-01 Siedlce 8.25 =SB YC 19
4 2 4 329 WOŹNICA Szymon 2010-01-01 Gdańsk 8.50 32
5 8 4 164 BATOR Adam 2010-01-01 Bydgoszcz 8.55 35
6 7 4 1253 ANDRUSZKIEWICZ Mateusz 2010-01-01 Suwałki 8.62 40
7 6 4 571 CIELEŃ Dorian 2010-01-01 Lubin 8.65 41
8 1 4 1453 DZWONKOWSKI Filip 2010-01-01 Toruń 8.80 48

1 4 5 1795 TOMASZCZYK Filip 2010-01-01 Pszczyna 8.19 18
2 7 5 1848 WAMYJ Kornel 2010-01-01 Stalowa Wola 8.28 SB 22
3 2 5 455 MIELCAREK Jakub 2010-01-01 Kępno 8.37 SB 26
4 5 5 872 PAJDOWSKI Szymon 2010-01-01 Pięczkowo Środa 8.46 30
5 3 5 20 FRYSZ Jakub 2010-01-01 Bełchatów 8.54 34
6 8 5 1095 ZIELIŃSKI Maksymilian 2010-01-01 Sępólno Krajeńskie 8.61 39
7 1 5 201 JĘDRYCHOWSKI Alan 2010-01-01 Bytów 8.70 44
8 6 5 703 ANDRYS Sebastian 2010-01-01 Międzychód 8.82 49

1 4 6 531 GRALAK Bartosz 2010-01-01 Kutno 8.36 SB 25
2 7 6 1650 MIETUS Alan 2010-01-01 Zielonka 8.49 SB 31
3 8 6 244 WÓJCICKI Sebastian 2010-01-01 Chełm 8.55 SB 36
4 1 6 1563 HARAŃCZUK Patryk 2010-01-01 Władysławów 8.70 45
5 6 6 1754 KRYCZKA Brajan 2010-01-01 Skierniewice 8.76 46
6 5 6 202 WITKOWSKI Antoni 2010-01-01 Bytów 8.90 51
2 6 1722 KACZMARCZYK Jakub 2010-01-01 Brwinów DNS
3 6 919 STACHOWSKI Nikodem 2010-01-01 Poznań DNS

1 8 7 476 KOBUS Dominik 2010-01-01 Koszalin 8.26 SB 20
2 6 7 1237 JACKOWICZ Michał 2010-01-01 Sulejówek 8.30 SB 23
3 5 7 1758 FRĄCZAK Jan 2010-01-01 Skierniewice 8.52 SB 33
4 4 7 427 DEMBIŃSKI Jan 2010-01-01 Iława 8.66 SB 42
5 3 7 830 KAŁAJAK Wiktor 2010-01-01 Ostrów Wlkp 8.69 SB 43
6 7 7 829 KONIECZNY Hubert 2010-01-01 Ostrów Wlkp 8.78 SB 47
7 2 7 114 MANKIEWICZ Miłosz 2010-01-01 Brusy 9.02 53

1 2 8 428 KUŹNIEWSKI Hubert 2010-01-01 Iława 8.42 SB 29
2 5 8 832 KNOPIK Franciszek 2010-01-01 Ostrów Wlkp 8.83 SB 50
3 6 8 1324 ŻALIŃSKI Michal 2010-01-01 Szubin 8.91 SB 52
4 7 8 831 LIS Aleksander 2010-01-01 Ostrów Wlkp 9.30 SB 54
5 3 8 54 OKARMUS Jakub 2010-01-01 Bojano 9.36 SB 55
6 4 8 1298 GAJ Wojciech 2010-01-01 Szczecin 9.47 56

© by Pilar 2013-2023          Generowanie strony 0.1187811 s. | 768 kilobytes

Live1 Live2 Live3