3. Memoriał Romualda Wojnowskiego. Mistrzostwa WMZ LZS OPEN 2023
OLECKO, 28.05.2023
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-05-28 14:35:28
M100 1 1 0 g425
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 300U16 400 600U16 80pU16 100p 100pU18 400p 4x100 Wzwyż W dal Trójskok Kula4kg KulaU18 Dysk1kg DyskU16 Oszczep600 OszczepU18

100 200 300U16 400 600U16 800 1000U16 1500 400p 400p 4x100 Wzwyż W dal Kula7.26 KulaU20 KulaU18 Dysk2kg DyskU20 DyskU18 DyskU16 Oszczep800 OszczepU18 OszczepU16

DZIEŃ 1
2023-05-28


12:00  Rzut dyskiem M U16 (1kg) 
12:00  Skok wzwyż M 
12:00  Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg) 
12:05  Trójskok K 
12:40  Rzut dyskiem K (1kg) 
12:45  400 m pł kobiet  [s]
12:45  Skok w dal M 
12:50  400 m ppł mężczyzn  [s]
12:50  400 metrów pł M U18 (84.0)  [s]
13:00  1500 metrów mężczyzn  [s]
13:00  Skok wzwyż kobiet 
13:10  100 m pł kobiet  [s]
13:10  100 m pł K U18 (76.2)  [s]
13:15  80 metrów pł K U16  [s]
13:20  100 metrów K  [el]
13:32  100 metrów M  [el]
13:40  1000 metrów M U16  [s]
13:40  Rzut dyskiem M U20 (1.75kg) 
13:40  Rzut dyskiem M (2kg) 
13:40  Rzut dyskiem M U18 (1.5kg) 
13:45  Skok w dal K 
13:50  800 metrów mężczyzn  [s]
13:55  400 metrów K  [s]
14:00  400 metrów M  [s]
14:00  Pchnięcie kulą K U18 (3kg) 
14:00  Pchnięcie kulą K (4kg) 
14:10  100 metrów K  [F A]
14:15  100 metrów K  [F B]
14:20  100 metrów M  [F]
14:30  600 metrów K U16  [s]
14:30  Rzut oszczepem M U16 (600) 
14:30  Rzut oszczepem M U18 (700) 
14:30  Rzut oszczepem M (800) 
14:40  600 metrów M U16  [s]
14:50  200 metrów K  [s]
14:50  Pchnięcie kulą M U18 (5kg) 
14:50  Pchnięcie kulą M U20 (6kg) 
14:50  Pchnięcie kulą M (7.26kg) 
15:00    [FINAŁ A]
15:00  Rzut oszczepem K U18 (500) 
15:00  Rzut oszczepem K (600) 
15:05  200 metrów M  [s]
15:15  300 metrów K U16  [s]
15:30  300 metrów M U16  [s]
15:40  4x100 metrów M  [s]
15:45  4x100 metrów K  [s]
Kwalifikacje: 8 z najlepszymi czasami (q)
 elim 1  elim 2  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2023-05-28 13:48:19
100 metrów M - elim 1 Planowany START: 2023-05-28 13:32 WYSTARTOWANO: 13:32:00
-2.5
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 4 77 RUMIŃSKI Dawid 2003-01-24 LUKS Orneta (WN) 11.56 q 1
2 5 7 SZCZEPAŃSKI Maciej 2004-06-07 KS Polonia Pasłęk (WN) 11.76 q 2
3 6 717 KOSTYRA Dawid 2007-05-17 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 11.84 q 3
4 3 50 SADOWSKI Bartosz 2005-05-04 LUKS Hańcza Suwałki (PD) 12.18 q 4 PK
5 7 727 GRODZICKI Marcel 2006-03-17 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 12.47 q 5
6 2 1 NAZAROWICZ Hubert 2008-03-15 UKS Sokół Węgorzewo (WN) 12.48 q 6

© by Pilar 2013-2024          Generowanie strony 0.2991099 s. | 768 kilobytes

Live1 Live2 Live3