Grand Prix Małopolski w Biegach Przełajowych
OLKUSZ, 5.11.2022
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-11-05 12:14:16
K500prz_1 1 1 2 kb66
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

500m prz K 1000m prz K 2000 prz K

500m prz M 1000m prz M 2000 prz M

DZIEŃ 1
2022-11-05


11:10  500 m przełaje dziewczyn  [s]
11:15  500 m przełaje chłopców  [s]
11:20  500 m przełaje dziewczyn  [s]
11:25  500 m przełaje chłopców  [s]
11:30  500 m przełaje dziewczyn  [s]
11:38  500 m przełaje chłopców  [s]
11:46  500 m przełaje dziewczyn  [s]
11:54  500 m przełaje chłopców  [s]
12:02  500 m przełaje dziewczyn  [s]
12:10  500 m przełaje chłopców  [s]
12:20  1000m przełaje kobiet  [s]
12:32  1000m przełaje mężczyzn  [s]
12:44  1000m przełaje kobiet  [s]
12:56  1000m przełaje mężczyzn  [s]
13:08  1000m przełaje kobiet  [s]
13:20  1000m przełaje mężczyzn  [s]
13:32  1000m przełaje kobiet  [s]
13:44  1000m przełaje mężczyzn  [s]
13:55  2 km przełaje kobiet  [s]
14:15  2 km przełaje mężczyzn  [s]
 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  Bieg 4  Bieg 5  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2022-11-05 12:14:16
500 m przełaje dziewczyn Planowany START: 2022-11-05 11:10 WYSTARTOWANO: 11:15:00
msc tor seria nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 8 1 800 NOWAK Michalina 2015-07-21 SP Zielonki/Trenuj w Krakowie (MA) 1:59 55
2 1 1 867 SIWIŃSKA Daria 2015-02-21 WKS Wawel Kraków (MA) 2:00 56
3 3 1 270 SŁOŃSKA Adela 2015-05-29 UKS Romer Rabka-Zdrój (MA) 2:01 59
4 4 1 268 BROWARNIK Amelia 2015-05-10 Kraków Athletics Team (MA) 2:03 63
5 5 1 32 TEODORCZUK Natalia 2015-01-23 KS Olkusz (MA) 2:04 67
6 2 1 541 ZAJĄC Inga 2016-04-13 UKS Lider Siercza (MA) 2:08 75
7 9 1 271 ŁADOCHA Laura 2016-05-11 Kraków Athletics Team (MA) 2:09 78
8 6 1 68 MAŁYSA Zuzanna 2015-01-23 KS Olkusz (MA) 2:12 83
9 7 1 802 MALKCZYK Anna 2015-04-27 KS Victoria Trzebinia (MA) 2:20 91

1 7 2 245 SUDOŁ Zuzanna 2014-02-18 Kraków Athletics Team (MA) 1:40 9
2 3 2 995 KRZAK Zuzanna 2014-05-18 Krakowska Akademia Lekkoatletyki (MA) 1:40 10
3 5 2 66 SPIŻAK Kaja 2014-04-24 SAS AZS AWF Kraków (MA) 1:40 11
4 8 2 267 ŁADOCHA Kornelia 2014-01-21 Kraków Athletics Team (MA) 1:46 20
5 13 2 807 AUDZIEJCZYK Emma 2014-01-01 Glosar Kraków (MA) 1:49 27
6 6 2 24 KLEPARSKA Klara 2014-02-19 MLUKS Tarnów (MA) 1:53 41
7 1 2 238 CZWARTEK Hanna 2014-06-28 Kraków Athletics Team (MA) 2:01 59
8 15 2 813 BAR Zofia 2014-03-11 Glosar Kraków (MA) 2:03 63
9 11 2 804 SZWEDO Antonina 2014-06-06 WKS Wawel Kraków (MA) 2:04 67
10 9 2 806 SIKORA Michalina 2014-11-03 niest.Kraków (MA) 2:07 74
11 4 2 181 SADOWSKA Otylia 2014-05-09 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz (MA) 2:08 75
12 12 2 803 BOBKA Janina 2014-02-19 WKS Wawel Kraków (MA) 2:11 81
13 10 2 805 KOSTECKA Maria 2014-10-23 WKS Wawel Kraków (MA) 2:14 87
14 2 2 533 NOWOTARSKA Zoja 2014-06-27 KS Start Trzebinia (MA) 2:14 88
15 14 2 861 IMIELSKA Anna 2014-01-01 niest.Kraków (MA) 2:16 89

1 4 3 267 TATOŃ Martyna 2013-06-14 UKS Romer Rabka-Zdrój (MA) 1:43 16
2 6 3 61 POWROŹNIK Maja 2013-04-29 SAS AZS AWF Kraków (MA) 1:48 23
3 9 3 561 ŚWIETLICKA Kaja 2013-03-22 KS Start Trzebinia (MA) 1:49 27
4 12 3 398 NIEZABITOWSKA Katarzyna 2013-01-31 KS Limanowa Forrest (MA) 1:50 31
5 17 3 810 SWOLEŃ Katarzyna 2013-01-01 Glosar Kraków (MA) 1:50 33
6 3 3 276 WĘGLARZ Emilia 2013-06-19 UKS Romer Rabka-Zdrój (MA) 1:53 41
7 10 3 189 KOKOSZKA Magdalena 2013-03-16 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz (MA) 1:54 47
8 1 3 613 SMAGA Barbara 2013-11-29 KS Limanowa Forrest (MA) 1:54 49
9 18 3 809 KARKULA Julia 2013-01-29 niest.Kraków (MA) 1:55 50
10 7 3 262 SKAWSKA Milena 2013-04-11 UKS Romer Rabka-Zdrój (MA) 2:00 56
11 2 3 64 ŻYDOWSKA Nadia 2013-10-11 MLUKS Tarnów (MA) 2:02 62
12 15 3 812 ZATORSKA Zofia 2013-01-01 Glosar Kraków (MA) 2:03 63
13 11 3 65 BRÓG Antonina 2013-02-08 KS Olkusz (MA) 2:05 72
14 5 3 681 ZABAWA Liliana 2013-05-06 SAS AZS AWF Kraków (MA) 2:09 77
15 8 3 264 SKAWSKA Julia 2013-04-11 UKS Romer Rabka-Zdrój (MA) 2:09 78

1 14 4 52 PESZT Mira 2012-04-25 KS SportWise Kraków (MA) 1:36 6
2 9 4 250 CHODOROWSKA Maja 2012-07-13 Kraków Athletics Team (MA) 1:38 7
3 21 4 816 PISKORZ Zuzanna 2012-01-01 Glosar Kraków (MA) 1:40 11
4 2 4 266 NIEZABITOWSKA Wiktoria 2012-12-06 UKS Romer Rabka-Zdrój (MA) 1:41 13
5 10 4 235 ZYCH Maria 2012-07-10 Kraków Athletics Team (MA) 1:42 14
6 22 4 846 WRÓBEL Hanna 2012-01-01 niest.Kraków (MA) 1:48 22
7 19 4 770 BALCER Julia 2012-01-06 SKL Sucha Beskidzka (MA) 1:48 23
8 4 4 316 KACZARA Jagoda 2012-10-24 KS Victoria Trzebinia (MA) 1:49 27
9 3 4 1 HOJDA Hanna 2012-11-21 Kraków Athletics Team (MA) 1:50 33
10 1 4 62 DUDEK Alicja 2012-12-17 SAS AZS AWF Kraków (MA) 1:51 37
11 18 4 728 FERDEK Julia 2012-01-31 SKL Sucha Beskidzka (MA) 1:54 45
12 12 4 994 KWIATKOWSKA Laura 2012-07-05 Krakowska Akademia Lekkoatletyki (MA) 1:56 52
13 11 4 187 STACH Izabela 2012-07-09 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz (MA) 2:00 56
14 5 4 775 MROWIEC Lena 2012-10-18 SKL Sucha Beskidzka (MA) 2:01 59
15 20 4 856 MIROCHA Joanna 2012-12-29 SKL Sucha Beskidzka (MA) 2:03 63
16 15 4 736 ZAMULIŃSKA Estera 2012-03-28 SKL Sucha Beskidzka (MA) 2:04 67
17 16 4 80 ŻAK Lena 2012-02-12 SKS Kusy Kraków (MA) 2:12 82
18 8 4 70 KOCJAN Zuzanna 2012-07-28 SKS Kusy Kraków (MA) 2:12 83
19 13 4 73 ZBOROWSKA Milena 2012-06-18 SKL Sucha Beskidzka (MA) 2:13 85
20 6 4 213 OLESZAK Olimpia 2012-09-04 MUKS ILKUS Olkusz (MA) 2:48 93
17 4 239 DUDEK Karolina 2012-01-31 Kraków Athletics Team (MA) DNF

1 10 5 343 KĘDZIOR Magdalena 2011-08-01 WKS Wawel Kraków (MA) 1:33 1
2 25 5 338 GAŁKA Roksana 2011-03-31 WKS Wawel Kraków (MA) 1:33 2
3 20 5 734 JANECZEK Weronika 2011-05-15 SKL Sucha Beskidzka (MA) 1:33 3
4 5 5 152 KRÓWKA Julia 2011-11-11 UKS Lider Siercza (MA) 1:34 4
5 14 5 14 PIECUCH Klaudia 2011-07-03 SKS Kusy Kraków (MA) 1:34 5
6 4 5 254 STACHOŃ Karolina 2011-11-15 Kraków Athletics Team (MA) 1:39 8
7 24 5 740 MATYASIK Marta 2011-04-02 SKL Sucha Beskidzka (MA) 1:42 14
8 9 5 277 SĘK Kamila 2011-08-16 UKS Romer Rabka-Zdrój (MA) 1:44 17
9 22 5 261 GŁOWACZ Nikola 2011-04-25 UKS Romer Rabka-Zdrój (MA) 1:45 18
10 23 5 127 GÓRA Lena 2011-04-20 UKS Lider Siercza (MA) 1:45 19
11 7 5 280 ŚWIDER Lena 2011-10-06 UKS Romer Rabka-Zdrój (MA) 1:47 21
12 26 5 997 POLEWKA Amanda 2011-03-08 Krakowska Akademia Lekkoatletyki (MA) 1:48 23
13 6 5 278 FILAR Lilianna 2011-11-09 UKS Romer Rabka-Zdrój (MA) 1:48 23
14 19 5 93 HAPEK Martyna 2011-05-28 SKS Kusy Kraków (MA) 1:49 27
15 31 5 817 ŁYPIK Magdalena 2011-07-17 SKL Sucha Beskidzka (MA) 1:50 31
16 21 5 437 STAWARZ Hanna 2011-05-12 UKS Kusy Bukowno (MA) 1:50 33
17 12 5 741 KARLAK Paulina 2011-07-17 SKL Sucha Beskidzka (MA) 1:50 36
18 15 5 71 ANDRZEJCZYK Kalina 2011-06-23 KS Olkusz (MA) 1:51 37
19 27 5 269 NAPORA Karolina 2011-02-25 UKS Romer Rabka-Zdrój (MA) 1:51 39
20 13 5 188 CHODUR Zuzanna 2011-07-08 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz (MA) 1:52 40
21 1 5 64 KORTA Alicja 2011-12-13 SKS Kusy Kraków (MA) 1:53 41
22 33 5 849 RAPA Dagmara 2011-01-01 KS Olkusz (MA) 1:53 44
23 32 5 819 BAR Michalina 2011-01-01 Glosar Kraków (MA) 1:54 45
24 11 5 7 WŁODARCZYK Pola 2011-07-18 SKS Kusy Kraków (MA) 1:54 47
25 8 5 273 SKAŁKA Anna 2011-09-23 UKS Romer Rabka-Zdrój (MA) 1:55 50
26 18 5 798 JOB Oliwia 2011-06-13 UKS Lider Siercza (MA) 1:57 53
27 30 5 857 WADOWSKA Oliwia 2011-03-18 SKL Sucha Beskidzka (MA) 1:58 54
28 2 5 750 KLEPADŁO Magdalena 2011-11-23 KS Victoria Trzebinia (MA) 2:04 67
29 17 5 76 SLUSARCZYK Malgorzata 2011-06-15 KS Olkusz (MA) 2:05 71
30 3 5 225 STACHOWICZ Natalia 2011-11-17 MUKS ILKUS Olkusz (MA) 2:05 72
31 28 5 185 RUŚNICA Olga 2011-01-31 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz (MA) 2:10 80
32 29 5 11 ADAMENKO Sofia 2011-01-01 KS Cracovia 1906 Kraków (MA) 2:13 85
33 35 5 859 KORFEL Maja 2011-01-01 niest.Kraków (MA) 2:16 89
34 34 5 858 SADY Martyna 2011-01-01 niestowarzyszona (...) 2:26 92

© by Pilar 2013-2022          Generowanie strony 0.0905402 s. | 768 kilobytes