Mityng Otwarcia Sezonu Kraków 2022
KRAKÓW, 30.04.2022
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-04-30 14:35:52
K300 1 1 1 903t
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100U14 150 300 300U14 600 600m K U14 (12) 1000 Wzwyż WzwyżU14 W dal Kula KulaU18 Kula Dysk DyskU16 Oszczep OszczepU18 W dal strefaU14

100 100U14 150 300 300U14 600 600U14 1000 Wzwyż WzwyżU14 W dal KulaU18 kula Dysk DyskU20 DyskU18 DyskU16 dysk Oszczep OszczepU18 OszczepU16 Oszczep Oszczep M U12 (400) W dal strefaWzwyżU14

DZIEŃ 1
2022-04-30


11:00  Skok w dal ze strefy K U14 
11:00  Skok wzwyż K U14 
11:00  Skok wzwyż kobiet 
11:00  Rzut oszczepem K (600) 
11:00  Rzut oszczepem K U18 (500) 
11:00  100 metrów K U14  [s]
11:20  100 metrów M U14  [s]
11:35  100 metrów K  [s]
11:50  100 metrów M  [s]
12:00  Rzut oszczepem M (800) 
12:00  Rzut oszczepem chłopców (500) 
12:00  Rzut oszczepem M U12 (400) 
12:00  Rzut oszczepem M U16 (600) 
12:00  Rzut oszczepem M U18 (700) 
12:05  600 metrów K U14 (12)  [s]
12:15  Skok w dal ze strefy M U14 
12:15  600 metrów M U14  [s]
12:25  600 metrów K  [s]
12:30  Pchnięcie kulą K (4kg) 
12:30  Pchnięcie kulą K U14 (2kg) 
12:30  Pchnięcie kulą K U18 (3kg) 
12:35  600 metrów M  [s]
12:40  1000 metrów K  [s]
12:45  1000 metrów M  [s]
12:55  150 metrów kobiet  [s]
13:00  Skok wzwyż mężczyzn 
13:00  Skok wzwyż M U14 
13:10  150 metrów mężczyzn  [s]
13:15  Skok w dal K 
13:35  300 metrów K U14  [s]
13:50  300 metrów M U14  [s]
14:00  Pchnięcie kulą M U18 (5kg) 
14:00  Pchnięcie kulą mężczyzn SP (3kg) 
14:00  300 metrów kobiet  [s]
14:15  300 metrów M  [s]
14:30  Skok w dal M 
15:00  Rzut dyskiem K (1kg) 
15:00  Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg) 
15:00  Rzut dyskiem M (2kg) 
15:00  Rzut dyskiem M U20 (1.75kg) 
15:00  Rzut dyskiem M U18 (1.5kg) 
15:00  Rzut dyskiem M U16 (1kg) 
15:00  Rzut dyskiem M (1,5 kg) 
 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  Bieg 4  Bieg 5  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2022-04-30 14:35:52
300 metrów kobiet Planowany START: 2022-04-30 14:00 WYSTARTOWANO: 14:01:09
msc tor seria nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 6 1 130 BRZĘK Paulina 1999-03-02 KS AZS AWF Wrocław (DS) 41.97 1
2 8 1 153 KOWALIŃSKA Aleksandra 2006-07-13 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz (MA) 42.33 PB 2
3 4 1 566 KRĘCIOCH Agnieszka 2006-01-21 MKS Tempo Kęty (MA) 42.50 PB 3
1 6 2 279 BANAŚ Roksana 2008-04-25 UKS Romer Rabka-Zdrój (MA) 43.43 PB 4
4 2 1 311 BUDKA Julia 2008-07-23 KS Limanowa Forrest (MA) 43.77 PB 5
5 5 1 321 DĄBROWSKA Łucja 2007-11-06 WKS Wawel Kraków (MA) 44.28 PB 6
6 3 1 586 KRĘCIOCH Martyna 2008-01-29 MKS Tempo Kęty (MA) 44.59 PB 7
1 3 3 280 WÓJCIAK Izabela 2006-05-30 UKS Romer Rabka-Zdrój (MA) 44.81 PB 8
2 4 2 171 BRYDNIAK Iga 2008-10-20 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz (MA) 44.91 PB 9
3 7 2 745 SIKORA Agnieszka 2003-06-03 ULKS Lipinki (MA) 45.64 PB 10
4 2 2 23 ROMANIAK Izabela 2008-02-10 UKS Jedynka Tokarnia (MA) 46.12 PB 11
2 7 3 884 DYMEK Jagoda 2007-12-06 TS Wieliczanka Wieliczka (MA) 46.26 PB 12
5 5 2 65 PACZEŚNIAK Sonia 2008-03-18 SAS AZS AWF Kraków (MA) 46.30 PB 13
1 2 5 331 STASIAK Magdalena 2008-12-26 WKS Wawel Kraków (MA) 47.00 PB 14
6 3 2 20 HEJMO Klaudia 2008-03-08 ULKS Fajfer 2001 Łapanów (MA) 47.18 PB 15
3 4 3 881 PIETRZYK Aleksandra 2007-07-20 TS Wieliczanka Wieliczka (MA) 47.28 PB 16
1 8 4 323 FLUDER Zofia 2008-09-09 WKS Wawel Kraków (MA) 48.02 PB 17
2 3 4 355 KOCOT Julia 2008-06-03 KS Victoria Trzebinia (MA) 48.41 PB 18
3 4 4 264 ANTOLAK Kinga 2005-01-12 UKS Romer Rabka-Zdrój (MA) 48.60 PB 19
2 7 5 322 FLUDER Julia 2008-09-09 WKS Wawel Kraków (MA) 48.65 PB 20
4 2 3 43 DIAKUN Kateryna 2008-04-13 SKS Kusy Kraków (MA) 48.91 PB 21
5 8 3 154 KOKOSZKA Karolina 2005-04-15 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz (MA) 48.96 PB 22
4 5 4 261 PIĄTKOWSKA Karolina 2005-01-12 UKS Romer Rabka-Zdrój (MA) 49.17 PB 23
6 6 3 157 ZAJĄC Kamila 2007-07-23 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz (MA) 49.25 PB 24
7 5 3 86 ADAMCZYK Maja 2008-09-22 KS Olkusz (MA) 50.36 25
5 2 4 176 CHODUR Milena 2007-05-11 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz (MA) 50.41 PB 26
3 8 5 46 PYTEL Joanna 2008-10-26 SKS Kusy Kraków (MA) 50.50 PB 27
6 7 4 79 KRAWCZYK Maria 2008-12-15 KS Olkusz (MA) 50.81 PB 28
4 3 5 30 KOPERSKA Natalia 2008-08-23 LUKS Tytan Ropa (MA) 53.10 29
5 4 5 133 STAŚKO Magdalena 2008-05-14 UKS Lider Siercza (MA) 54.68 PB 30
6 5 5 314 BANASZAK Hanna 2008-11-02 KS Victoria Trzebinia (MA) 58.11 PB 31
1 5 63 TYTARENKO Karina 2008-08-12 SAS AZS AWF Kraków (MA) DNS
6 4 71 STARZYCKA Maja 2007-10-26 SAS AZS AWF Kraków (MA) DNS
6 5 892 KRAWCZYK Julia 2008-04-19 TS Wieliczanka Wieliczka (MA) DNS
7 1 347 ADAMCZYK Patrycja 2006-01-31 WKS Wawel Kraków (MA) DNS
8 2 214 GONKIEWICZ Joanna 2007-05-21 UKS Lider Siercza (MA) DNS

© by Pilar 2013-2022          Generowanie strony 0.1480899 s. | 768 kilobytes