XXVIII Ogólnopolski Finał Czwartków Lekkoatletycznych
ŁÓDŹ, 19-20 czerwca 2022
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-06-19 13:47:47
kkula_1 0 3 0 a585
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

30009 30010 30011 60009 60010 60011 6009 6010 6011 kula09 RPP09 RPP10 RPP11 SWD09 SWD10 SWD11 SWZ09 SWZ10 SWZ11

100009 100010 100011 30009 30010 30011 6009 6010 6011 kula09 RPP09 RPP10 RPP11 SWD09 SWD10 SWD11 SWZ09 SWZ10 SWZ11

DZIEŃ 1
2022-06-18
DZIEŃ 2
2022-06-19
KLASYFIKACJA
MEDALOWA


10:00  Rzut piłeczką palantową Dz 2011 i młodsze  [F]
10:00  Rzut piłeczką palantową Ch 2011 i młodsi  [F]
10:00  60 m dziewcząt 2011 i młodsze  [PF]
10:10  60 m chłopców 2011 i młodsi  [PF]
10:20  60 m dziewcząt 2010  [PF]
10:30  Skok w dal chłopców 2010  [F]
10:30  Skok w dal dziewcząt 2010  [F]
10:30  60 m chłopców 2010  [PF]
10:30  Skok wzwyż dziewcząt 2010  [F]
10:40  60 m dziewcząt 2009  [PF]
10:50  60 m chłopców 2009  [PF]
11:00  Skok wzwyż chłopców 2010  [F]
11:00  Rzut piłeczką palantową Ch 2009  [F]
11:00  1000 m chłopców 2011 i młodsi  [s]
11:00  Rzut piłeczką palantową Dz 2009 
11:40  1000 m chłopców 2010  [s]
12:00  Skok wzwyż dziewcząt 2009  [F]
12:00  Skok w dal dziewcząt 2011 i młodsze  [F]
12:00  Skok w dal chłopców 2011 i młodsi  [F]
12:00  Rzut piłeczką palantową Ch2010  [F]
12:00  Rzut piłeczką palantową Dz 2010  [F]
12:20  1000 m chłopców 2009  [s]
12:40  300 m dziewcząt 2011 i młodsze  [F]
12:50  300 m chłopców 2011 i młodsi  [F]
13:00  Skok wzwyż chłopców 2009  [F]
13:00  300 m dziewcząt 2010  [F]
13:00  Pchnięcie kulą chłopców 2009 
13:00  Pchnięcie kulą dziewcząt 2009 
13:10  300 m chłopców 2010  [F]
13:15  Skok w dal chłopców 2009  [F]
13:15  Skok w dal dziewcząt 2009  [F]
13:20  300 m dziewcząt 2009  [F]
13:30  300 m chłopców 2009  [F]
13:40  60 m dziewcząt 2011 i młodsze  [F]
13:45  60 m chłopców 2011 i młodsi  [F]
13:50  60 m dziewcząt 2010  [F]
13:55  60 m chłopców 2010  [F]
14:00  60 m dziewcząt 2009  [F]
14:05  60 m chłopców 2009  [F]
 
 Ranking

Data aktualizacji: 2022-06-19 13:47:47
Pchnięcie kulą dziewcząt 2009 Planowany START: 2022-06-19 13:00 ZAKOŃCZENIE: 13:35:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf rank
1 21 329 ADAMCZYK Emilia 2009-01-01 Gdańsk 11.01 11.62 12.24 11.97 11.73 11.27 12.24 1
2 19 939 ANTOSIAK Roksana 2009-01-01 Pułtusk 8.29 9.54 9.74 10.48 10.12 10.36 10.48 2
3 20 1616 KOWALSKA Aleksandra 2009-01-01 Zgierz 9.76 10.30 9.21 10.16 9.64 x 10.30 3
4 17 1609 CAL Karolina 2009-01-01 Zgierz 9.79 9.25 10.19 9.50 10.23 10.13 10.23 4
5 18 343 JABŁOŃSKA Maja 2009-01-01 Gdańsk 9.37 9.82 8.41 9.47 8.33 8.57 9.82 5
6 7 668 GWIZDAŁ Sara 2009-01-01 Międzychód 8.70 9.03 9.25 8.84 8.68 8.88 9.25 6
7 14 948 GODLEWSKA Zuzanna 2009-01-01 Pułtusk 8.33 8.99 8.87 8.41 8.60 8.63 8.99 7
8 16 53 PASZTELANIEC Juia 2009-01-01 Białe Błota 7.61 8.15 8.91 8.60 8.73 8.96 8.96 8
9 6 203 BANASIAK Zuzanna 2009-01-01 Bytów x 8.60 8.79 8.79 9
10 15 288 ZACHARCZUK Kinga 2009-01-01 Chełm 8.09 8.53 8.26 8.53 10
11 8 822 STRÓŻYŃSKA Weronika 2009-01-01 Piła 7.73 8.27 8.12 8.27 11
12 12 433 ŻUKOWSKA Julia 2009-01-01 Gryfino x 8.26 x 8.26 12
13 3 1426 ROGOWSKA Amelia 2009-01-01 Tczew 8.15 7.85 8.15 8.15 13
14 1 1257 KOWALEWSKA Karina 2009-01-01 Suwałki 7.95 7.98 8.09 8.09 14
15 4 1433 ŚCIESIŃSKA Bianka 2009-01-01 Tczew 6.91 7.37 7.17 7.37 15
16 10 268 KULCZYCKA Zuzanna 2009-01-01 Chełm 6.89 x 7.14 7.14 16
17 9 702 DUTKIEWICZ Michalina 2009-01-01 Mikołów x 6.68 6.69 6.69 17
18 5 237 STOLTMAN Kinga 2009-01-01 Bytów 5.26 5.20 6.39 6.39 18
19 2 1347 UCIESZYŃSKA Zuzanna 2009-01-01 Świdnica 5.77 5.20 5.99 5.99 19
11 1528 DAKOWSKA Jadwiga 2009-01-01 Warszawa Podr DNS
13 741 SZYMECZKO Natalia 2009-01-01 Nakło n Notecią DNS

© by Pilar 2013-2022          Generowanie strony 0.0844479 s. | 768 kilobytes