PZLA Mistrzostwa Polski U23 i S w Wielobojach 2024
WARSZAWA, 18 - 19.05.2024
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2024-05-19 16:34:35
WK7 0 3 0 111s
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

Siedmiobój kobiet(7k.) 100 m pł K Wzwyż K Kula K 200 m K W dal K Oszczep K 800 m K

Dziesięciobój mężczyzn(10k.) 100 m M W dal M Kula M Wzwyż M 400 m M 110 m pł M Dysk M Skok o tyczce M Oszczep M 1500 m M

DZIEŃ 1
2024-05-18
DZIEŃ 2
2024-05-19
KLASYFIKACJA
MEDALOWA


09:45  110 m pł M (10bój)  [s]
10:30  Rzut dyskiem M (10bój)  [Gr. A]
11:25  Skok w dal K (7bój)  [Gr. B]
12:10  Skok o tyczce M (10bój)  [Gr. B]
12:45  Rzut oszczepem K (7bój)  [Gr. A]
14:20  800 m K (7bój)  [s]
14:30  Siedmiobój kobiet 
14:50  Rzut oszczepem M (10bój)  [Gr. A]
16:00  1500 m M (10bój)  [s]
16:05  Dziesięciobój mężczyzn 
 

Data aktualizacji: 2024-05-19 16:34:35
Siedmiobój kobiet Planowany START: 2024-05-19 14:30 ZAKOŃCZENIE: 14:43:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf
1 28 LIGARSKA Paulina 1996-04-09 SKLA Sopot (PM) 6098 SB
2 29 MULDER Sophia 2002-09-12 OŚ AZS Poznań (WP) 5788 U23(1)
3 26 BIELSKA Edyta 2001-06-17 SKLA Sopot (PM) 5692 SB
4 14 SŁOCKA Julia 2001-02-18 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 5404
5 3 KUBIS Paulina 2004-03-24 KS AZS AWF Wrocław (DS) 5269 U23(2)
6 15 SURA Kornelia 2002-06-28 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 5095 U23(3)
7 27 GAJEWSKA Patrycja 2002-11-25 SKLA Sopot (PM) 5085 U23
8 30 BUJAROWICZ Joanna 2003-01-14 MLUKS Mokasyn Płoty (ZP) 4779 U23
9 22 KROK Agnieszka 2004-08-29 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 4745 PB U23
10 4 NOWAK Nadia 2004-03-24 KS AZS AWF Wrocław (DS) 4657 PB U23
11 9 MYSZYŃSKA Izabela 2003-10-20 MKS Tomaszów Mazowiecki (LD) 4618 PB U23
12 25 BAAS Marleen 2004-08-13 SKLA Sopot (PM) 4499 U23
13 7 KUCZMYŁO Olga 2003-07-19 AZS-AWF Gorzów (LB) 4212 PB U23
14 10 PERZYŃSKA Julia 2003-05-19 UKS Błyskawica Domaniewice (LD) 3740 U23
15 12 KURPIEWSKA Aleksandra 2002-05-13 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 3238 U23

© by Pilar 2013-2024          Generowanie strony 0.1284599 s. | 1 megabytes

Live1 Live2 Live3