2. Ogólnopolskie Halowe Zawody LA w Arenie Toruń 2022
TORUŃ, 15.01.2022
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-01-15 18:51:42
Mwdm 0 3 0 kty2
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 60 60WzwyżU16 200 200U16 300 300U16 60p 60pU20 60pU18 60pU16 60pU14 600 1000 2000 Wzwyż Tyczka W dal W dalU20 W dalU18 W dalU16 W dal U14 Trójskok Kula KulaU20 KulaU18 KulaU16 KulaU14

60 60 60U16 200 200U16 300 300U16 60p 60pU20 60pU18 60p 60 m pł M U14 600 1000 2000 Wzwyż Tyczka W dal W dalU18 W dalU16 Trójskok KulaU20 KulaU18 KulaU16 KulaU14 W dal strefa

DZIEŃ 1
2022-01-15


10:30  Skok o tyczce K  [FINAŁ A]
10:30  Skok o tyczce M  [FINAŁ A]
11:00  60 metrów pł mężczyzn  [el]
11:00  60 metrów pł (99.1) M U20  [el]
11:00  Skok w dal ze strefy M 
11:00  Pchnięcie kulą K U18 (3kg) 
11:00  Skok w dal M 
11:00  Skok w dal K 
11:07  60 metrów pł (91.4) M U18  [el]
11:10  60 metrów pł (91.4/8.90) M U16  [s]
11:10  60 m pł M U14 (83.8/8.50)  [s]
11:15  60 metrów pł kobiet  [s]
11:15  60 metrów pł K U20  [el]
11:20  60 metrów pł (76.2) K U18  [el]
11:30  60 metrów pł (76.2/8.00) K U16  [el]
11:32  60 m pł K U14 (76.2/7.5)  [s]
11:35  60 metrów kobiet  [el]
11:47  60 metrów K U18  [el]
12:00  Skok wzwyż kobiet 
12:10  60 metrów K U16  [el]
12:15  Trójskok mężczyzn 
12:35  60 metrów pł mężczyzn  [F A]
12:35  Pchnięcie kulą K (4kg) 
12:35  Pchnięcie kulą K U20 (4kg) 
12:35  Pchnięcie kulą K U16 (3kg) 
12:35  Pchnięcie kulą K U14 (2kg) 
12:35  60 metrów pł (99.1) M U20  [F A]
12:35  60 metrów pł (91.4) M U18  [F A]
12:40  60 metrów pł K U20  [F A]
12:40  60 metrów pł (76.2/8.00) K U16  [F A]
12:45  60 metrów pł (76.2) K U18  [F A]
12:50  60 metrów mężczyzn  [el]
13:00  60 metrów M U18  [el]
13:15  60 metrów M U16  [el]
13:25  Trójskok K 
13:50  Skok o tyczce K  [FINAŁ B]
13:50  60 metrów kobiet  [F A]
13:50  Skok o tyczce M  [FINAŁ B]
13:53  60 metrów K U18  [F A]
13:56  60 metrów K U16  [F A]
14:00  60 metrów mężczyzn  [F A]
14:03  60 metrów M U18  [F A]
14:06  60 metrów M U16  [F A]
14:15  Pchnięcie kulą M U20 (6kg) 
14:15  Pchnięcie kulą M U18 (5kg) 
14:15  Pchnięcie kulą M U16 (5kg) 
14:15  300 metrów kobiet  [s]
14:15  Pchnięcie kulą M U14 (4kg) 
14:40  Skok w dal K U18 
14:45  300 metrów K U16  [s]
15:20  300 metrów mężczyzn  [s]
15:40  300 metrów M U16  [s]
15:45  Skok wzwyż mężczyzn 
16:00  Skok w dal K U20 
16:00  Skok w dal K U16 
16:00  Skok w dal K U14 
16:00  200 metrów kobiet  [s]
16:40  200 metrów K U16  [s]
17:00  Skok o tyczce K  [FINAŁ C]
17:00  Skok o tyczce M  [FINAŁ C]
17:15  200 metrów mężczyzn  [s]
17:45  200 metrów M U16  [s]
18:00  Skok w dal M U18 
18:00  Skok w dal M U16 
18:10  600 metrów K  [s]
18:40  600 metrów M  [s]
19:00  1000 metrów K  [s]
19:20  1000 metrów M  [s]
19:45  2000 metrów kobiet  [s]
20:00  2000 metrów M  [s]
 

Data aktualizacji: 2022-01-15 18:51:42
Skok w dal M U16 Planowany START: 2022-01-15 18:00 ZAKOŃCZENIE: 18:40:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf
1 2 325 ŁUCZAK Bartłomiej 2007-07-24 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 5.88
5.87
5.95
5.76
5.96
x
5.96
PB
2 6 771 ZAKOPIEC Jakub 2007-09-24 BOSiR Barcin (KP) 5.61
5.62
5.78
5.77
5.63
5.78
5.78
PB
3 1 66 HOMONCIK Antoni 2007-12-29 MKL Jurand Szczytno (WN) 4.91
5.00
5.04
5.36
5.27
x
5.36
PB
4 4 324 PŁÓCIENNICZAK Jakub 2008-01-21 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 4.77
4.96
5.12
4.92
5.19
4.90
5.19
PB
5 10 710 KACZMAREK Mikołaj 2007-07-22 UKS Dąb Suchy Las (WP) 5.07
5.06
5.01
4.86
4.83
5.09
5.09
6 11 883 ŁABICH Fabian 2007-09-09 LUKS Start Nakło (KP) 4.97
x
5.03
5.06
x
x
5.06
7 3 459 KAWAŁKOWSKI Marcel 2008-09-24 BKS Bydgoszcz (KP) 4.75
4.25
4.81
4.47
4.43
4.67
4.81
8 8 456 ZIELIŃSKI Sambor 2007-11-07 BKS Bydgoszcz (KP) x
4.21
4.76
4.01
x
4.58
4.76
PB
9 5 156 ZAKRETA Bartosz 2008-04-26 LKS Lubawa (WN) 4.55
4.67
4.30



4.67
10 7 10 NAZAROWICZ Hubert 2008-07-15 UKS Sokół Węgorzewo (WN) x
4.47
x



4.47

© by Pilar 2013-2022          Generowanie strony 0.154331 s. | 768 kilobytes