1. Mityng Zygmunta Walczaka. Grand Prix w rzucie młotem
GORZÓW WIELKOPOLSKI, 27 maja 2023
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-05-27 17:07:40
Mwd 0 3 0 t73t
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 100 200 300 1000ch 2000ch 400 600 800 100p 100pU18 400p Wzwyż W dal Młot MłotU18

60 100 200 300 1000ch 400 600 800 110 400p 400p Wzwyż W dal Młot MłotU20 MłotU18

DZIEŃ 1
2023-05-27


12:00  Rzut młotem K U18 (3kg) 
12:45  60 m K  [s]
12:55  60 m M  [s]
13:00  Skok wzwyż K 
13:00  1000 m chód M U12  [s]
13:00  1000 m chód K U14  [s]
13:00  2000 m chód K  [s]
13:20  Rzut młotem M U18 (5kg) 
13:20  Rzut młotem M U20 (6kg) 
13:20  100 m ppł K U18 (76.2)  [s]
13:25  100 m ppł K  [el]
13:40  110 m ppł M  [s]
13:55  400 m K  [s]
14:00  Skok w dal K 
14:00  400 m M  [s]
14:10  800 m K  [s]
14:15  800 m M  [s]
14:30  Skok wzwyż M 
14:30  100 m ppł K  [F]
14:45  600 m K  [s]
14:53  600 m M  [s]
15:10  Rzut młotem K (4kg) 
15:10  400 m ppł K  [s]
15:30  400 m ppł M U18 (84.0)  [s]
15:35  400 m ppł M  [s]
15:50  300 m K  [s]
16:00  Skok w dal M 
16:00  300 m M  [s]
16:20  100 m K  [s]
16:40  Rzut młotem M (7.26kg) 
16:50  100 m M  [s]
17:10  200 m K  [s]
17:30  200 m M  [s]
 
 Ranking

Data aktualizacji: 2023-05-27 17:07:40
Skok w dal M Planowany START: 2023-05-27 16:00 ZAKOŃCZENIE: 16:55:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf rank
1 8 777 JOPEK Mateusz 1996-02-14 KS AZS AWF Wrocław (DS) 7.01
-0.4
7.13
+0.4
7.09
-0.3
6.93
-0.8
7.12
+0.1
7.13
+0.2
7.13
+0.4
1
2 4 321 BĘBEN Oskar 2005-07-05 KL Lumel Zielona Góra (LB) 6.48
-1.5
5.96
-0.9
x
+1.3
6.30
+0.1
6.41
+0.1
x
+0.1
6.48
-1.5
2
3 2 56 MURIAS Mateusz 2002-01-18 KS Warszawianka W-wa (MZ) 6.39
-0.7
6.43
-0.2
6.44
+0.1
6.27
-1.6
x
+0.0
x
+0.1
6.44
+0.1
3
4 9 22 SINGH Kewin 2004-01-23 MLKS Agros Żary (LB) 6.30
-0.6
6.42
+0.8
6.28
+0.4
6.32
-1.3
6.28
-0.3
6.12
-0.2
6.42
+0.8
4
5 5 49 JUNG Marcin 2004-03-19 MLKS Agros Żary (LB) 6.22
+0.9
5.94
-0.6
x
+0.6
5.85
-1.7
r

6.22
+0.9
5
6 3 366 CIEPLIŃSKI Szymon 2008-04-20 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) 5.98
-0.4
5.90
-1.1
5.81
-0.4
5.94
+0.7
x
-1.7
5.95
+0.2
5.98
-0.4
6
7 7 63 MRÓZ Nikodem 2004-04-30 MKS Hermes Gryfino (ZP) 5.65
+1.1
5.62
-0.2
5.84
-1.2
x
-0.5
x
+0.7
5.57
-0.9
5.84
-1.2
7
8 10 353 MENDEL Mateusz 2005-11-14 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) 5.26
+0.1
4.77
+0.5
r



5.26
+0.1
8
1 45 LEWANDOWSKI Mateusz 2009-05-06 MLKS Agros Żary (LB)





DNS
6 979 RUTKOWSKI Maciej 2006-11-14 LKS Lubusz Słubice (LB)





DNS

© by Pilar 2013-2023          Generowanie strony 0.214215 s. | 1 megabytes

Live1 Live2 Live3