Mistrzostwa Woj. Podkarpackiego U16 2023
STALOWA WOLA, 27.05.2023
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-05-27 19:04:44
Mwd 0 3 0 4c41
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100U16 200 300U16 400 600U16 800 1000U16 80pU16 100pU18 300pU16 prz 4x1 3000m ch K U16 5000ch Wzwyż W dal Trójskok WieloskokU16 Kula KulaU18 KulaU16 KulaU14 Dysk DyskU16 Młot MłotU18 MłotU16 Młot K U14 (2kg) Oszczep OszczepU16

100 100U16 200 300U16 400 600 800 1000U16 110U18 110U16 300pU16 2000 4x1 5000ch 5000m ch M U16 10000ch Wzwyż W dal Trójskok WieloskokU16 Kula KulaU18 KulaU16 Dysk DyskU18 DyskU16 MłotU18 MłotU16 Oszczep OszczepU18 OszczepU16

DZIEŃ 1
2023-05-27


13:30  Rzut młotem K U16 (3kg) 
13:30  Rzut młotem K U18 (3kg) 
13:30  Rzut młotem K U14 (2kg) 
13:30  Rzut młotem K (4kg) 
13:30  Rzut młotem M U16 (5kg) 
13:30  Rzut młotem M U18 (5kg) 
15:00  80 metrów pł K U16  [s]
15:00  Pchnięcie kulą K U16 (3kg) 
15:00  Pchnięcie kulą K U18 (3kg) 
15:00  Pchnięcie kulą K U14 (2kg) 
15:00  Pchnięcie kulą K (4kg) 
15:00  Trójskok K 
15:00  Rzut dyskiem M U16 (1kg) 
15:00  Wieloskok K U16 
15:00  Rzut dyskiem M U18 (1.5kg) 
15:00  Rzut dyskiem M (2kg) 
15:10  100 m pł K U18 (76.2)  [s]
15:20  110 metrów pł M U18 (91.4)  [s]
15:20  110 metrów pł M U16 (91.4)  [s]
15:30  100 metrów K U16  [s]
15:40  100 metrów K  [s]
15:45  100 metrów M U16  [s]
15:50  100 metrów M  [s]
15:55  600 metrów K U16  [s]
15:55  Wieloskok M U16 
15:55  Trójskok M 
16:05  600 metrów M  [s]
16:05  Skok wzwyż kobiet 
16:15  300 m ppł K U16  [s]
16:25  300 m ppł M U16  [s]
16:35  200 metrów K  [s]
16:35  Rzut dyskiem K (1kg) 
16:35  Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg) 
16:35  Pchnięcie kulą M (7.26kg) 
16:35  Pchnięcie kulą M U18 (5kg) 
16:35  Pchnięcie kulą M U16 (5kg) 
16:35  Skok w dal K 
16:45  200 metrów M  [s]
16:55  300 metrów K U16  [s]
17:15  300 metrów M U16  [s]
17:25  1000 metrów K U16  [s]
17:25  Skok wzwyż M 
17:30  1000 metrów M U16  [s]
17:35  400 metrów K  [s]
17:40  400 metrów M  [s]
17:45  800 metrów K  [s]
17:50  800 metrów mężczyzn  [s]
17:55  2000 m przeszkody mężczyzn  [s]
18:05  1500 m przeszkody kobiet  [s]
18:05  Rzut oszczepem K U16 (500) 
18:05  Rzut oszczepem K (600) 
18:05  Rzut oszczepem M U16 (600) 
18:05  Rzut oszczepem M U18 (700) 
18:05  Rzut oszczepem M (800) 
18:15  4x100 metrów K U16  [s]
18:15  Skok w dal M 
18:25  4x100 metrów M U16  [s]
18:30  3000 m chód K U16  [s]
18:30  5000 m chód kobiet  [s]
19:00  10000 m chód mężczyzn  [s]
19:00  5000 metrów chód M  [s]
19:00  5000 m chód M U16  [s]
 
 Ranking

Data aktualizacji: 2023-05-27 19:04:44
Skok w dal M Planowany START: 2023-05-27 18:15 ZAKOŃCZENIE: 18:50:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf rank
1 8 965 CZARNECKI Jakub 2008-08-13 LKS Stal Mielec (PK) 5.58
+2.8
x
+1.6
x
+1.7
5.75
+1.4
x
+1.1
5.62
+2.8
5.75
+1.4
1
2 5 255 RODZINKA Filip 2008-10-30 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 5.64
+3.0
x
+3.0
x
+2.0
-
+1.1
x
+3.2
5.65
+2.4
5.65
+2.4
2
3 4 554 KOPAŁA Jarosław 2009-04-14 KKL Stal Stalowa Wola (PK) x
+2.0
5.11
+1.2
x
+2.5
x
+1.6
x
+1.1
4.77
+1.3
5.11
+1.2
3
4 3 555 BĄK Bartosz 2009-02-20 KKL Stal Stalowa Wola (PK) 4.87
+0.7
5.08
+1.5
x
+1.3
5.00
+0.8
4.85
+1.1
4.63
+2.1
5.08
+1.5
4
5 6 563 SIEMBIDA Krzysztof 2010-05-16 KKL Stal Stalowa Wola (PK) 4.20
+2.9
4.72
+1.3
4.83
+2.4
4.59
+1.7
4.75
+1.8
4.85
+1.4
4.85
+1.4
5
6 2 81 PASZKOWSKI Kajetan 2009-11-24 KKB MOSiR Krosno (PK) x
+1.0
4.65
+1.6
x
+2.6
3.93
+2.3
4.39
+1.5
4.48
+2.2
4.65
+1.6
6
7 1 224 KUBALA Ernest 2010-09-15 CWKS Resovia Rzeszów (PK) x
+1.2
4.35
+2.1
4.33
+1.7
x
+1.7
x
+1.9
x
+2.4
4.33
+1.7
7
9 412 GNAT Mikołaj 2007-11-20 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 4.91
+1.8
5.57
+1.6
5.27
+1.6
5.29
+1.9


5.57
+1.6
PK
10 421 PRZYBYŁA Sebastian 2007-01-31 AZS UMCS Lublin (LU) 6.13
+1.3
x
+1.2
6.11
+0.9
6.08
+2.1


6.13
+1.3
PK
11 968 RÓG Jakub 2004-08-22 LKS Stal Mielec (PK) 5.31
+1.8
6.20
+1.1
x
+3.8
x
+1.4


6.20
+1.1
PK
7 272 ZDUŃ Hubert 2007-12-14 ULKS Technik Trzcinica (PK) x
+3.1
x
+1.4
x
+1.9



NM
PK

© by Pilar 2013-2024          Generowanie strony 0.322228 s. | 768 kilobytes

Live1 Live2 Live3