Dolnośląsko - Podlaski Mityng "Witajcie Wakacje"
JELENIA GÓRA, 23.06.2022
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-06-23 17:13:20
M100 0 3 0 5o9w
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 300 400 600 800 1000 1500 3000 100p 100U18 300pU16 400p 1000m prz.K U16 1500m prz.K U18 4x1 W dal Trójskok WieloskokU16

100 200 300 400 600 800 1000 1500 3000 110 110U20 110U18 300pU16 400p 400p 1000m prz.M U16 2000p W dal Trójskok Wieloskok

DZIEŃ 1
2022-06-23


15:45  100 m ppł kobiet  [s]
15:45  100 m pł K U18 (76,2)  [s]
15:55  110 m ppł mężczyzn  [s]
16:00  110 metrów pł M U20 (99.1)  [s]
16:00  110 metrów pł M U18 (91.4)  [s]
16:05  100 metrów kobiet  [el]
16:05  Wieloskok M U16 
16:05  Trójskok mężczyzn 
16:05  Trójskok kobiet 
16:05  Wieloskok K U16 
16:20  100 metrów mężczyzn  [el]
16:35  300 m ppł K U16  [s]
16:40  300 m ppł M U16  [s]
16:45  400 m pł kobiet  [s]
16:50  400 metrów pł M U18 (84.0)  [s]
16:50  400 m ppł mężczyzn  [s]
17:00  100 metrów kobiet  [F]
17:00  Skok w dal kobiet 
17:05  100 metrów mężczyzn  [F]
17:10  400 metrów mężczyzn  [s]
17:15  400 metrów kobiet  [s]
17:25  800 metrów kobiet  [s]
17:30  800 metrów mężczyzn  [s]
17:35  300 metrów kobiet  [s]
17:40  300 metrów mężczyzn  [s]
17:50  600 metrów kobiet  [s]
17:55  600 metrów mężczyzn  [s]
18:05  4x100 metrów juniorek mł  [s]
18:05  Skok w dal mężczyzn 
18:15  200 metrów kobiet  [s]
18:25  200 metrów mężczyzn  [s]
18:40  1000 metrów kobiet  [s]
18:45  1000 metrów mężczyzn  [s]
18:50  1500 metrów mężczyzn  [s]
18:50  1500 metrów kobiet  [s]
19:00  1500 m przeszkody K U18  [s]
19:10  1000 m przeszkody K U16  [s]
19:10  1000 m przeszkody M U16  [s]
19:15  2000 m przeszkody M U18  [s]
19:25  3000 metrów kobiet  [s]
19:40  3000 metrów mężczyzn  [s]
 
 elim 1  elim 2  elim 3  elim 4  FINAŁ  ZBIORCZA

Data aktualizacji: 2022-06-23 17:13:20
100 metrów mężczyzn - FINAŁ Planowany START: 2022-06-23 17:05 WYSTARTOWANO: 17:11:54
+0.7 M/S
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf
1 4 714 ŁUCZYŃSKI Dominik 2002-10-11 WLKS Wrocław (DS) 10.73
2 5 708 SZACHNIEWICZ Szymon 2001-05-26 KS AZS AWF Wrocław (DS) 10.81
3 1 104 PÓŁTORAK Seweryn 2003-08-22 MKL 12 Jelenia Góra (DS) 11.23 (228)
3 3 310 DROZDOWSKI Damian 2003-01-08 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 11.23 (228)
5 7 98 MUSIAŁ Tymoteusz 2003-04-25 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 11.29
6 2 2 MARCINKOWSKI Marcin 1981-02-16 OŚ AZS Poznań (WP) 11.39
7 8 170 GRYWKOWIEC Michał 2000-03-22 KU AZS Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu (DS) 11.59
6 705 BUGAJSKI Paweł 2001-02-26 KS AZS AWF Wrocław (DS) DNS

© by Pilar 2013-2022          Generowanie strony 0.2148669 s. | 768 kilobytes