2. Ogólnopolskie Halowe Zawody LA w Arenie Toruń 2022
TORUŃ, 15.01.2022
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-01-15 15:25:16
Kwdjm 0 3 0 kty2
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 60 60WzwyżU16 200 200U16 300 300U16 60p 60pU20 60pU18 60pU16 60pU14 600 1000 2000 Wzwyż Tyczka W dal W dalU20 W dalU18 W dalU16 W dal U14 Trójskok Kula KulaU20 KulaU18 KulaU16 KulaU14

60 60 60U16 200 200U16 300 300U16 60p 60pU20 60pU18 60p 60 m pł M U14 600 1000 2000 Wzwyż Tyczka W dal W dalU18 W dalU16 Trójskok KulaU20 KulaU18 KulaU16 KulaU14 W dal strefa

DZIEŃ 1
2022-01-15


10:30  Skok o tyczce K  [FINAŁ A]
10:30  Skok o tyczce M  [FINAŁ A]
11:00  60 metrów pł mężczyzn  [el]
11:00  60 metrów pł (99.1) M U20  [el]
11:00  Skok w dal ze strefy M 
11:00  Pchnięcie kulą K U18 (3kg) 
11:00  Skok w dal M 
11:00  Skok w dal K 
11:07  60 metrów pł (91.4) M U18  [el]
11:10  60 metrów pł (91.4/8.90) M U16  [s]
11:10  60 m pł M U14 (83.8/8.50)  [s]
11:15  60 metrów pł kobiet  [s]
11:15  60 metrów pł K U20  [el]
11:20  60 metrów pł (76.2) K U18  [el]
11:30  60 metrów pł (76.2/8.00) K U16  [el]
11:32  60 m pł K U14 (76.2/7.5)  [s]
11:35  60 metrów kobiet  [el]
11:47  60 metrów K U18  [el]
12:00  Skok wzwyż kobiet 
12:10  60 metrów K U16  [el]
12:15  Trójskok mężczyzn 
12:35  60 metrów pł mężczyzn  [F A]
12:35  Pchnięcie kulą K (4kg) 
12:35  Pchnięcie kulą K U20 (4kg) 
12:35  Pchnięcie kulą K U16 (3kg) 
12:35  Pchnięcie kulą K U14 (2kg) 
12:35  60 metrów pł (99.1) M U20  [F A]
12:35  60 metrów pł (91.4) M U18  [F A]
12:40  60 metrów pł K U20  [F A]
12:40  60 metrów pł (76.2/8.00) K U16  [F A]
12:45  60 metrów pł (76.2) K U18  [F A]
12:50  60 metrów mężczyzn  [el]
13:00  60 metrów M U18  [el]
13:15  60 metrów M U16  [el]
13:25  Trójskok K 
13:50  Skok o tyczce K  [FINAŁ B]
13:50  60 metrów kobiet  [F A]
13:50  Skok o tyczce M  [FINAŁ B]
13:53  60 metrów K U18  [F A]
13:56  60 metrów K U16  [F A]
14:00  60 metrów mężczyzn  [F A]
14:03  60 metrów M U18  [F A]
14:06  60 metrów M U16  [F A]
14:15  Pchnięcie kulą M U20 (6kg) 
14:15  Pchnięcie kulą M U18 (5kg) 
14:15  Pchnięcie kulą M U16 (5kg) 
14:15  300 metrów kobiet  [s]
14:15  Pchnięcie kulą M U14 (4kg) 
14:40  Skok w dal K U18 
14:45  300 metrów K U16  [s]
15:20  300 metrów mężczyzn  [s]
15:40  300 metrów M U16  [s]
15:45  Skok wzwyż mężczyzn 
16:00  Skok w dal K U20 
16:00  Skok w dal K U16 
16:00  Skok w dal K U14 
16:00  200 metrów kobiet  [s]
16:40  200 metrów K U16  [s]
17:00  Skok o tyczce K  [FINAŁ C]
17:00  Skok o tyczce M  [FINAŁ C]
17:15  200 metrów mężczyzn  [s]
17:45  200 metrów M U16  [s]
18:00  Skok w dal M U18 
18:00  Skok w dal M U16 
18:10  600 metrów K  [s]
18:40  600 metrów M  [s]
19:00  1000 metrów K  [s]
19:20  1000 metrów M  [s]
19:45  2000 metrów kobiet  [s]
20:00  2000 metrów M  [s]
 

Data aktualizacji: 2022-01-15 15:25:16
Skok w dal K U18 Planowany START: 2022-01-15 14:40 ZAKOŃCZENIE: 15:18:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf
1 1 954 ADAMCZYK Julia 2005-07-28 RLTL Optima Radom (MZ) 5.63
5.84
5.78
5.68
x
5.79
5.84
2 4 304 PODRUCZNA Julia 2005-04-03 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) x
5.50
3.93
5.20
x
5.28
5.50
PB
3 6 306 PŁONKA Oliwia 2006-02-25 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 5.39
4.79
x
5.31
x
5.39
5.39
PB
4 2 62 NOBIK Julia 2005-03-03 MKS Juvenia Puszczykowo (WP) x
x
5.12
5.32
5.04
5.28
5.32
5 5 59 MURACH Maja 2006-05-24 UKS Atos Woźnice (WN) 5.18
4.85
5.17
4.95
3.76
x
5.18
6 17 849 ĆWIKLIŃSKA Natalia 2005-11-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 4.67
4.50
4.68
x
4.89
4.79
4.89
7 8 54 WĄDOŁOWSKA Wiktoria 2006-08-12 UKS Atos Woźnice (WN) 4.65
4.67
4.70
4.78
4.64
4.70
4.78
8 10 761 MORITZ Nicola 2006-04-10 BOSiR Barcin (KP) 4.54
4.37
4.70
x
4.65
4.66
4.70
9 12 62 MLAK Martyna 2006-09-05 MKS Hermes Gryfino (ZP) 4.58
4.67
4.36



4.67
PB
10 13 331 BENEDYKCIŃSKA Nicola 2006-02-10 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) x
4.29
4.61



4.61
PB
11 7 22 OBIDOSKA Wiktoria 2006-03-30 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński (WN) 4.54
4.46
4.52



4.54
12 9 885 GORSKA Tola 2006-12-09 AZS-AWF Gorzów (LB) 4.30
x
4.39



4.39
13 11 55 PIELKA Kinga 2006-07-20 UKS Atos Woźnice (WN) 3.86
4.10
4.29



4.29
14 15 469 SCHODOWSKA Klaudia 2005-06-30 WKS Flota Gdynia (PM) 4.02
4.24
4.25



4.25
15 16 878 BRONISZ Alicja 2006-01-22 AZS-AWF Gorzów (LB) 4.17
4.25
4.11



4.25

© by Pilar 2013-2022          Generowanie strony 0.1508222 s. | 768 kilobytes