3. Grand Prix Obornik. Memoriał Tadeusza Ratajczaka
OBORNIKI, 24.06.2022
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-06-26 01:03:08
Kwd 0 3 0 112m
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 300U16 400 600U16 1500 Wzwyż W dal Kula KulaU18 KulaU16 OszczepU18 OszczepU16

100 200 300U16 400 600U16 1500 Wzwyż W dal Kula KulaU20 KulaU18 Oszczep OszczepU18 OszczepU16

DZIEŃ 1
2022-06-24


17:10  100 metrów K  [el]
17:10  Skok w dal K 
17:10  Skok wzwyż mężczyzn 
17:10  Rzut oszczepem K U18 (500) 
17:10  Rzut oszczepem K U16 (500) 
17:10  Pchnięcie kulą M (7.26kg) 
17:10  Pchnięcie kulą M U20 (6kg) 
17:10  Pchnięcie kulą M U18 (5kg) 
17:30  100 metrów M  [el]
17:40  400 metrów K  [s]
17:55  400 metrów M  [s]
18:05    [Gr. A]
18:10  Pchnięcie kulą K (4kg) 
18:10  Pchnięcie kulą K U18 (3kg) 
18:10  Pchnięcie kulą K U16 (3kg) 
18:10  Rzut oszczepem M U18 (700) 
18:10  Rzut oszczepem M U16 (600) 
18:10  100 metrów K  [F]
18:10  Rzut oszczepem M (800) 
18:15  100 metrów M  [F]
18:25  600 metrów K U16  [s]
18:30  Skok w dal M 
18:30  Skok wzwyż kobiet 
18:30  600 metrów M U16  [s]
18:35  200 metrów kobiet  [s]
18:50  200 metrów mężczyzn  [s]
19:00  300 metrów K U16  [s]
19:15  300 metrów M U16  [s]
19:25  1500 metrów kobiet  [s]
19:35  1500 metrów mężczyzn  [s]
 
 Ranking

Data aktualizacji: 2022-06-26 01:03:08
Skok w dal K Planowany START: 2022-06-24 17:10 ZAKOŃCZENIE: 18:30:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf rank
1 12 169 JĘDRASZAK Roksana 2002-05-28 OŚ AZS Poznań (WP) 5.66
-2.5
5.70
-2.1
5.90
-2.6
6.06
-0.9
5.94
-1.0
5.94
-2.8
6.06
-0.9
1
2 13 62 NOBIK Julia 2005-03-03 MKS Juvenia Puszczykowo (WP) 5.37
-4.1
5.53
-2.8
x
-0.3
x
-2.7
5.60
-1.8
x
-1.2
5.60
-1.8
2
3 11 441 KADŁUBOWICZ Weronika 2004-04-25 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) x
-3.5
x
-1.1
5.32
+0.4
x
-1.9
x
-1.4
x
-2.6
5.32
+0.4
3
4 10 51 KNUTOWICZ Wiktoria 2006-05-13 MKS Baszta Szamotuły (WP) 5.08
-1.6
5.01
-0.8
5.18
-2.1
5.15
-1.0
5.09
-1.1
5.04
-2.1
5.18
-2.1
4
5 8 22 MAGDZIARZ Małgorzata 2006-09-30 MKS Baszta Szamotuły (WP) 5.08
-2.3
x
-0.5
5.09
-1.1
x
-1.8
5.06
-3.0
5.07
-0.4
5.09
-1.1
PB 5
6 14 21 HENSCHKE Lena 2006-09-22 MKS Baszta Szamotuły (WP) 4.73
-5.5
4.70
-2.1
r
-
-
-
-
-
-
-
4.73
-5.5
6
7 6 31 BINIAKIEWICZ Hanna 2005-08-18 MKS Baszta Szamotuły (WP) 4.51
-3.6
4.71
-2.3
x
-1.2
x
-1.2
x
-0.8
x
-1.3
4.71
-2.3
7
8 1 717 PRZYBYLSKA Aleksandra 2008-09-23 UKS Dąb Suchy Las (WP) 4.34
-1.1
4.11
-1.9
x
-1.4
r
-
-
4.34
-1.1
8
9 7 28 CZAJKA Maja 2006-01-10 MKS Baszta Szamotuły (WP) x
-3.0
x
-1.9
4.21
-0.6



4.21
-0.6
9
10 4 714 BAJERSKA Anna 2010-11-06 UKS Dąb Suchy Las (WP) 3.94
-0.1
3.80
-2.3
3.71
-2.1



3.94
-0.1
PB 10
11 3 709 JAJKO Jadwiga 2009-06-29 UKS Dąb Suchy Las (WP) 3.88
-1.3
3.43
-4.0
3.53
-1.4



3.88
-1.3
11
12 2 552 NIKLEWSKA Magdalena 2010-04-27 RKL Kusy Rokietnica (WP) 3.46
-1.0
x
-3.8
3.22
0.0



3.46
-1.0
12
13 5 557 STAŃKO Maja 2009-05-01 RKL Kusy Rokietnica (WP) x
-2.4
3.34
-3.0
3.40
-1.3



3.40
-1.3
13

© by Pilar 2013-2022          Generowanie strony 0.168072 s. | 768 kilobytes