4. Mityng Swiss Krono Cup
ŻARY, 21 maja 2022
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-05-21 16:37:23
Kwd 0 3 0 5b98
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 100 100U16 200 300 300U14 600 600 800 80pU16 100p 100pU18 Wzwyż W dal W dalU16 W dal Kula KulaU18 Kula2 Dysk1 Dysk0.75 Młot MłotU18 MłotU16

60 100 100U16 200 300 300U14 600U14 1000 1500 110 110U20 110U16 110U18 Tyczka W dal W dalU16 W dal Kula7.26 KulaU20 KulaU18 Kula4 Dysk2 Dysk1.75 Dysk1.5 Dysk1 Młot MłotU20 MłotU18 MłotU16

DZIEŃ 1
2022-05-20
DZIEŃ 2
2022-05-21


12:00  60 m K U14  [s]
12:00  Wzwyż K 
12:00  Kula M U20 (6kg) 
12:00  Kula M (7.26kg) 
12:00  Kula M U14 (4kg) 
12:00  Dysk K U16 (0.75 kg) 
12:30  60 m M U14  [s]
12:45  Ceremonia Otwarcia 
13:00  80 m pł K U16  [s]
13:00  Skok w dal K U14 
13:00  Skok w dal K U16 
13:00  Dysk K (1kg) 
13:15  100 m pł K U18 (76,2)  [s]
13:25  100 m pł K  [s]
13:40  110 m pł M U20 (99.1)  [s]
13:40  110 m pł M  [s]
13:40  Kula M U18 (5kg) 
13:55  110 m pł M (91.4) U18  [s]
14:00  110 m pł M (91.4) U16  [s]
14:10  800 m K  [s]
14:15  1500 m M  [s]
14:15  Skok w dal M U16 
14:25  100 m K  [s]
14:45  100 m K U16  [s]
14:45  Skok w dal M U14 
14:45  Dysk M (2kg) 
14:45  Dysk M U20 (1.75kg) 
15:05  100 m M  [s]
15:25  100 m M U16  [s]
15:25  Skok w dal K 
15:25  Kula K (4kg) 
15:25  Kula K U14 (2kg) 
15:25  Kula K U18 (3kg) 
15:35  300 m K U16  [s]
15:35  Tyczka M 
15:50  300 m K U14  [s]
16:05  300 m M  [s]
16:05  Dysk M U18 (1.5kg) 
16:05  Dysk M U16 (1kg) 
16:20  300 m M U16  [s]
17:00  1000 m M U16  [s]
17:10  Skok w dal M 
17:10  600 m M U14  [s]
17:40  600 m K U14  [s]
17:50  600 m K U16  [s]
18:00  200 m K  [s]
18:25  200 m M  [s]
 

Data aktualizacji: 2022-05-21 16:37:23
Skok w dal K Planowany START: 2022-05-21 15:25 ZAKOŃCZENIE: 16:21:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf
1 12 155 KUBIS Paulina 2004-03-24 WLKS Wrocław (DS) 5.68
-1.5
5.62
-1.0
x
0.7
5.66
1.3
5.76
0.5
5.81
1.3
5.81
1.3
2 11 124 WAWROWSKA Emilia 2003-01-18 MLKS Sokół Lubin (DS) 5.36
0.7
5.22
-1.1
5.46
1.3
5.43
1.0
x
x
5.46
1.3
3 9 191 BEZULSKA Kinga 2004-09-06 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) x
-1.9
x
0.8
4.85
-1.5
5.23
1.0
5.36
1.2
5.28
-0.6
5.36
1.2
4 3 9 KIELAR Amelia 2006-07-09 LKS Górnik Wałbrzych (DS) 5.23
-1.4
5.04
-1.4
5.19
-1.4
x
0.6
x
-1.2
5.34
-0.5
5.34
-0.5
5 10 28 STERENGA Martyna 2005-11-01 LKS Górnik Wałbrzych (DS) 4.96
-1.0
x
0.7
5.24
-1.2
4.95
-0.9
x
-0.9
x
-0.5
5.24
-1.2
6 8 125 DZIEMIDOWICZ Ewa 2002-09-04 SL GKS Olsza Olszyna (DS) 4.59
-1.3
4.42
-1.8
4.80
-1.0
4.65
1.1
4.60
-1.4
4.84
-0.6
4.84
-0.6
7 4 319 MARCINIAK Maria 2006-10-03 MLKS Agros Żary (LB) 4.60
-2.0
4.43
-0.6
4.36
0.5
4.48
1.2
4.15
-0.5
x
1.2
4.60
-2.0
8 5 274 ZAWORKA Matylda 2005-04-24 AZS-AWF Gorzów (LB) x
-0.5
4.54
-1.6
4.59
-1.5
x
0.9
x
0.5
4.37
0.5
4.59
-1.5
PB
9 1 251 GORSKA Tola 2006-12-09 AZS-AWF Gorzów (LB) x
-0.5
4.52
-1.1
4.43
-0.5



4.52
-1.1
10 6 315 KWIATKOWSKA Adrianna 2002-03-29 MLKS Agros Żary (LB) 4.30
-0.6
4.22
-1.3
4.44
-0.6



4.44
-0.6
11 2 238 SZAŁAS Agata 2006-05-24 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) x
-0.8
4.44
-0.6
4.13
1.0



4.44
-0.6
PB
7 47 PIERZCHALSKA Katarzyna 2006-04-27 MKS Bolesłavia Bolesławiec (DS)





DNS

© by Pilar 2013-2022          Generowanie strony 0.267832 s. | 768 kilobytes