2. Ogólnopolskie Halowe Zawody LA w Arenie Toruń 2022
TORUŃ, 15.01.2022
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-01-15 14:42:41
Kw 0 3 0 kty2
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 60 60WzwyżU16 200 200U16 300 300U16 60p 60pU20 60pU18 60pU16 60pU14 600 1000 2000 Wzwyż Tyczka W dal W dalU20 W dalU18 W dalU16 W dal U14 Trójskok Kula KulaU20 KulaU18 KulaU16 KulaU14

60 60 60U16 200 200U16 300 300U16 60p 60pU20 60pU18 60p 60 m pł M U14 600 1000 2000 Wzwyż Tyczka W dal W dalU18 W dalU16 Trójskok KulaU20 KulaU18 KulaU16 KulaU14 W dal strefa

DZIEŃ 1
2022-01-15


10:30  Skok o tyczce K  [FINAŁ A]
10:30  Skok o tyczce M  [FINAŁ A]
11:00  60 metrów pł mężczyzn  [el]
11:00  60 metrów pł (99.1) M U20  [el]
11:00  Skok w dal ze strefy M 
11:00  Pchnięcie kulą K U18 (3kg) 
11:00  Skok w dal M 
11:00  Skok w dal K 
11:07  60 metrów pł (91.4) M U18  [el]
11:10  60 metrów pł (91.4/8.90) M U16  [s]
11:10  60 m pł M U14 (83.8/8.50)  [s]
11:15  60 metrów pł kobiet  [s]
11:15  60 metrów pł K U20  [el]
11:20  60 metrów pł (76.2) K U18  [el]
11:30  60 metrów pł (76.2/8.00) K U16  [el]
11:32  60 m pł K U14 (76.2/7.5)  [s]
11:35  60 metrów kobiet  [el]
11:47  60 metrów K U18  [el]
12:00  Skok wzwyż kobiet 
12:10  60 metrów K U16  [el]
12:15  Trójskok mężczyzn 
12:35  60 metrów pł mężczyzn  [F A]
12:35  Pchnięcie kulą K (4kg) 
12:35  Pchnięcie kulą K U20 (4kg) 
12:35  Pchnięcie kulą K U16 (3kg) 
12:35  Pchnięcie kulą K U14 (2kg) 
12:35  60 metrów pł (99.1) M U20  [F A]
12:35  60 metrów pł (91.4) M U18  [F A]
12:40  60 metrów pł K U20  [F A]
12:40  60 metrów pł (76.2/8.00) K U16  [F A]
12:45  60 metrów pł (76.2) K U18  [F A]
12:50  60 metrów mężczyzn  [el]
13:00  60 metrów M U18  [el]
13:15  60 metrów M U16  [el]
13:25  Trójskok K 
13:50  Skok o tyczce K  [FINAŁ B]
13:50  60 metrów kobiet  [F A]
13:50  Skok o tyczce M  [FINAŁ B]
13:53  60 metrów K U18  [F A]
13:56  60 metrów K U16  [F A]
14:00  60 metrów mężczyzn  [F A]
14:03  60 metrów M U18  [F A]
14:06  60 metrów M U16  [F A]
14:15  Pchnięcie kulą M U20 (6kg) 
14:15  Pchnięcie kulą M U18 (5kg) 
14:15  Pchnięcie kulą M U16 (5kg) 
14:15  300 metrów kobiet  [s]
14:15  Pchnięcie kulą M U14 (4kg) 
14:40  Skok w dal K U18 
14:45  300 metrów K U16  [s]
15:20  300 metrów mężczyzn  [s]
15:40  300 metrów M U16  [s]
15:45  Skok wzwyż mężczyzn 
16:00  Skok w dal K U20 
16:00  Skok w dal K U16 
16:00  Skok w dal K U14 
16:00  200 metrów kobiet  [s]
16:40  200 metrów K U16  [s]
17:00  Skok o tyczce K  [FINAŁ C]
17:00  Skok o tyczce M  [FINAŁ C]
17:15  200 metrów mężczyzn  [s]
17:45  200 metrów M U16  [s]
18:00  Skok w dal M U18 
18:00  Skok w dal M U16 
18:10  600 metrów K  [s]
18:40  600 metrów M  [s]
19:00  1000 metrów K  [s]
19:20  1000 metrów M  [s]
19:45  2000 metrów kobiet  [s]
20:00  2000 metrów M  [s]
 

Data aktualizacji: 2022-01-15 14:42:41
Skok wzwyż kobiet Planowany START: 2022-01-15 12:00 ZAKOŃCZENIE: 14:30:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub 115 120 125 130 135 140 145 150 155 158 161 164 167 170 wynik inf
1 19 301 GÓRSKA Natalia 2005-09-24 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) - - - - - - o xo o xo xo xo xxo xxx 1.67 PB
2 17 533 GAJEWSKA Patrycja 2002-11-25 SKLA Sopot (PM) - - - - - - o o xxo o xo xxx 1.61 PB
3 14 74 SOBAŃSKA Hanna 2006-05-31 MKS Juvenia Puszczykowo (WP) - - - - o o o o o xo xxx 1.58 PB
4 18 310 RYBAK Daria 2005-11-11 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) - - - o o o o o o xxo xxx 1.58
5 3 333 PŁUSA Alicja 2007-10-09 GKS Olimpia Grudziądz (KP) - - - - o o o o xxx 1.50
6 9 867 ROJEK Zofia 2007-02-03 AZS-AWF Gorzów (LB) - - - - o o o xo xxx 1.50 PB
7 13 55 PIELKA Kinga 2006-07-20 UKS Atos Woźnice (WN) - - - - o xxo xxo xxo xxx 1.50 PB
8 5 61 NELKA Melania 2007-11-17 MKS Juvenia Puszczykowo (WP) - - o o o o xo xxx 1.45 PB
8 12 342 SIERADZKA Marta 2008-02-20 KSLZS Kruszwica (KP) - - - o o o xo xxx 1.45 =PB
8 16 359 MIKOŁAJCZAK Marika 2006-02-05 GKS Olimpia Grudziądz (KP) - - - - o o xo xxx 1.45
11 7 758 POPIELARZ Agata 2005-02-19 BOSiR Barcin (KP) - o o o xo o xxx 1.40 PB
12 10 255 JAROSZEWSKA Aleksandra 2007-07-26 NKS Nowe Miasto Lubawskie (WN) - - xxo xo xo o xxx 1.40 PB
13 4 359 WOLA Mathilde 2007-07-08 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) - - - o xo xo xxx 1.40
14 15 312 WOJCIECHOWSKA Zofia 2004-12-13 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) - - - o xo xxo xxx 1.40
15 8 358 ŚWIDER Kinga 2006-07-19 GKS Olimpia Grudziądz (KP) - - - - o xxx 1.35 =PB
16 11 36 OSTASZEWSKA Matylda 2008-08-03 ULKS Skoczek Pogórze (PM) - o o xo o xxx 1.35
17 6 256 KOWALKOWSKA Maja 2008-11-08 NKS Nowe Miasto Lubawskie (WN) - o o o xxx 1.30 =PB
18 2 401 SOSLER Lena 2009-04-24 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) o o o xxx 1.25
19 1 525 BRATKOWSKA Katarzyna 2007-09-12 SKLA Sopot (PM) xo o o xxx 1.25
20 61 KALEMBA Kinga 2004-03-02 GKS Start Długołęka (DS) - - - - - - xxx NM

© by Pilar 2013-2022          Generowanie strony 0.1515121 s. | 768 kilobytes