Memoriał W. Kulpy Od Młodzika do Olimpijczyka Mistrz. Woj. Opolskiego U18 i U20
OPOLE, 27.05.2023
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-05-28 22:50:26
Ktrójs 0 3 0 kw4p
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100U18 200 200U20 200U18 400 400U18 80pU14 800 800U18 80pU16 100p 100pU18 400p 4x1 4x1 Wzwyż W dal Trójskok KulaU20 KulaU18 dysk dysk DyskU16 MłotU18 MłotU16 OszczepU20 OszczepU18 5-bójU16 80 wzwyz kula w dal 600

100 100U18 200 200U18 400 400U18 800 800U20 800U18 1500 1500U20 1500U18 110 110U20 110U18 110U16 400p 400p 4x1 4x1 Wzwyż W dal Trójskok Kula KulaU20 KulaU18 Dysk DyskU20 DyskU18 DyskU16 Młot MłotU20 MłotU18 MłotU16 Młot M U14 (4kg) Oszczep OszczepU18 OszczepU16 5-bójU16 110 W dal M (5bój) Kula M (5) (5bój) Wzwyż M (5bój) 1000

DZIEŃ 1
2023-05-27


09:00  Rzut młotem M U20 (6kg) 
09:00  Rzut młotem M U14 (4kg) 
09:00  Rzut młotem M (7.26kg) 
09:00  Rzut młotem K U16 (3kg) 
09:00  Rzut młotem K U18 (3kg) 
09:00  Rzut młotem M U16 (5kg) 
09:00  Rzut młotem M U18 (5kg) 
10:00  80 m pł K U16 (5bój)  [s]
10:00  Pchnięcie kulą M U18 (5kg) 
10:00  Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg) 
10:00  Pchnięcie kulą M U20 (6kg) 
10:00  Rzut dyskiem K U18 (1kg) 
10:00  Rzut dyskiem K U20 (1kg) 
10:00  Pchnięcie kulą M (7.26kg) 
10:00  Trójskok K 
10:00  Trójskok M 
10:10  110 m pł M U16 (5bój)  [s]
10:20  Skok wzwyż K U16 (5bój)  [Gr. A]
10:20  4x100 metrów K U16  [s]
10:20  4x100 metrów juniorek mł  [s]
10:30  4x100 metrów M U16  [s]
10:30  4x100 metrów juniorów mł  [s]
10:45  Skok w dal M U16 (5bój)  [Gr. A]
10:45  400 m pł kobiet  [s]
10:45  400 metrów pł M U18 (84.0)  [s]
10:50  400 m ppł mężczyzn  [s]
11:15  Pchnięcie kulą K U16 (3kg) (5bój)  [Gr. A]
11:15  800 metrów K  [s]
11:15  800 metrów K U18  [s]
11:15  Rzut dyskiem M (2kg) 
11:15  Rzut dyskiem M U16 (1kg) 
11:15  Rzut dyskiem M U18 (1.5kg) 
11:15  Rzut dyskiem M U20 (1.75kg) 
11:30  800 metrów mężczyzn  [s]
11:30  800 metrów M U20  [s]
11:30  800 metrów M U18  [s]
11:30  Skok w dal K 
11:30  Skok wzwyż M 
11:45  1500 metrów mężczyzn  [s]
11:45  1500 metrów M U20  [s]
11:45  1500 metrów M U18  [s]
12:00  Pchnięcie kulą M U16 (5kg) (5bój)  [Gr. A]
12:00  80 metrów pł K U16  [s]
12:00  80 metrów pł K U14  [s]
12:10  100 m pł kobiet  [s]
12:10  100 m pł K U18 (76.2)  [s]
12:30  110 m ppł mężczyzn  [s]
12:30  110 metrów pł M U20 (99.1)  [s]
12:30  110 metrów pł M U18 (91.4)  [s]
12:30  110 metrów pł M U16 (91.4)  [s]
12:30  Rzut oszczepem K U18 (500) 
12:30  Rzut oszczepem K U20 (600) 
12:50  Skok w dal K U16 (5bój)  [Gr. A]
12:50  Skok wzwyż M U16 (5bój)  [Gr. A]
12:50  100 metrów K U18  [s]
12:50  Pchnięcie kulą K U18 (3kg) 
12:50  Pchnięcie kulą K U20 (4kg) 
13:05  100 metrów K  [s]
13:20  100 metrów M U18  [s]
13:20  Rzut oszczepem M (800) 
13:20  Skok w dal M 
13:20  Rzut oszczepem M U16 (600) 
13:20  Rzut oszczepem M U18 (700) 
13:25  100 metrów M  [s]
13:30  Skok wzwyż kobiet 
13:40  400 metrów K  [s]
13:40  400 metrów K U18  [s]
13:50  400 metrów M  [s]
13:50  400 metrów M U18  [s]
14:00  200 metrów K U18  [s]
14:05  200 metrów K  [s]
14:05  200 metrów K U20  [s]
14:10  200 metrów M U18  [s]
14:15  200 metrów M  [s]
14:20  600 m K U16 (5bój)  [s]
14:30  1000 m M U16 (5bój)  [s]
14:40  Pięciobój M U16 
14:40  Pięciobój K U16 
 

Data aktualizacji: 2023-05-28 22:50:26
Trójskok K Planowany START: 2023-05-27 10:00 ZAKOŃCZENIE: 10:40:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf
1 3 87 MAKÓWKA Natalia 2006-08-03 MUKS Park Zduńska Wola (LD) x
+1.3
x
+0.2
11.68
+1.6
11.60
+1.6
11.80
+2.4
x
+2.6
11.80
+2.4
2 2 591 MALARA Aleksandra 2006-06-26 MULKS Juvenia Głuchołazy (OP) x
+2.1
x
+0.3
9.52
+2.4
9.56
+2.0
9.77
+2.3
9.62
+3.7
9.77
+2.3
3 1 556 BŁAWICKA Julia 2007-01-19 MULKS Juvenia Głuchołazy (OP) 8.62
+1.0
8.92
+1.5
8.58
+1.7
8.46
+1.1
8.75
+1.7
8.14
+0.2
8.92
+1.5

© by Pilar 2013-2024          Generowanie strony 0.3149121 s. | 768 kilobytes

Live1 Live2 Live3